МОН розробляє алгоритм безпечного проведення ЗНО

Міністерство освіти і науки планує провести зовнішнє оцінювання з 25 червня до 17 липня

МОН розробляє алгоритм безпечного проведення ЗНО

Міністерство освіти і науки планує провести ЗНО з 25 червня до 17 липня, перед цим 15-17 червня буде проведено пробне тестування.

Про це в ефірі каналу «Україна 24» розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

«Щоб це було безпечно, ми працюємо над алгоритмом, який повинен схвалити державний санітарний лікар», — сказала вона.

Також Мандзій розповіла, що дати вступу до закладів вищої освіти були змінені. Самі виші повинні скоро опублікувати умови та терміни на своїх сайтах. Відстрочена подача документів, це буде відбуватися в серпні. Сама процедура вступу не змінилася.

«Щодо випускників з тимчасово окупованих територій, вони вступають за іншою процедурою. Тільки окремі категорії за бажанням можуть пройти ЗНО», — сказала вона.

Освіта.ua
12.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Клим
Ну да алгоритм поможет. Максимум времени меньше,ехать ближе. ( НА ЭТО БЫЛО потрачено 3 млн грн)
Андрій
Сьогодні розмовляв з відповідальними за пункти. Вони прогнозують, що у червні погодяться працювати ст. інструкторами, інструкторами, черговими не більше 20% з тих, хто постійно бере участь у процедурах ЗНО. І хто має проводити? Ті, хто так наполягає на обов’язковому і невідкладному проведенні? Ті, хто ніколи не брав участі і навіть не знає процедури проведення?
злой учитель
Для Андрій: Не вдалося скасувати ЗНО, давлячи на жалість за учнів, то вирішили "пожаліти" вчителів? Не турбуйтесь, вчителі прийдуть на ЗНО, бо це можливість заробити копійку. Можливо, не таку велику, але для сільського вчителя відчутну. І досить нити. Готуйтесь до іспитів.
Виктория
Да готовимся. Интересно узнать про процедуру проведения ЗНО в сложившейся обстановке.
Коментувати
Оля
Так МОЗ вже розробила алгоритми. Наприклад у Тимчасових рекомендаціях щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних ПРИМІЩЕННЯХ в період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) - дозволяється одночасне перебування відвідувачів у закладі з розрахунку не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування. Між місцями надання послуг потрібно забезпечити дистанцію не менше ніж 1,5 метри (у перукарнях - 2 метри). Ну а тепер прикиньте площу класу і Вам все стане зрозумілим. Чи наші діти гірші від клієнтів перукарень? Ну і тимчасове відсторонення від роботи осіб з груп ризику (старше 60 років то осіб, які мають хронічні захворювання, що пригнічують імунітет).
Марія
Обов’язково потрібно зменшити час тестування, адже 3-4 години в масках, в літню спеку - це знущання над дітьми.
Виктория
Для Марія: Если ребенок справится раньше, он может сделать отметку в документе и сдать работу раньше, зачем же "перекрывать кислород" другим детям, которые еще не успели ответить на все вопросы теста?
Коментувати
Олександр
Хороший матеріал щодо можливої профанації безпеки проведення ЗНО від людини, яка не "по наслышке" знається на організації ЗНО https://vseosvita.ua/news/nas-shtovkhaiut-na-profanatsiiu-chomu-vchyteli-vidmovliaiutsia-braty-uchast-u-zno-16698.html
Олександр
То вони гарантують безпеку, то - тільки працюють над алгоритмом. Як вже ці пустопорожні гасла набридли.
Виктория
Для Олександр: Что-то "алгоритм" мне напоминает "гарантию", которая непонятно в чем заключалась. ЗНО уже на носу, а МОН до сих пор ни говорит ни точных дат, ни как оно собственно будет проходить.
Масло
Для Виктория: Проходить будет так же кроме того, что будут мерять температуру, заставлять иметь при себе перчатки и маски. Возможно будет перерыв 15 минут посреди экзамена для санобработки аудиторий. Старт 25.06. Каждые 3 дня новый экзамен.
Сирок
Для Масло: піздьож, офіційно поки що нічого не було сказано про санобробку або ще якусь хуйню
Коментувати