МОН не рекомендує відкривати пришкільні табори

Причиною такого рішення є високий ризик зараження під час роботи пришкільних таборів

МОН не рекомендує відкривати пришкільні табори

Міністерство освіти і науки та Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів не рекомендують відкривати пришкільні дитячі табори влітку.

Про це йдеться у повідомленні Федерації профспілок України, представники якої  взяли участь у засіданні Центрального міжвідомчого штабу з координації організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Причиною такого рішення є високий ризик зараження дітей.

Також у Федерації профспілок повідомили, що представник Міністерства освіти під час засідання висловив припущення щодо можливого відтермінування початку навчального року в школах до 1 жовтня цього року.

Освіта.ua
12.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов Петрівна
"МОН не рекомендує відкривати пришкільні табори". Як вони піклуються про дітей! А в мене душа болить. Не вірю чиновникам МОН й годі. Мучаюся думкою, чому так наполегливо й вперто ті чиновники примушують підліткив зібратися до купи? Чи не для того чтоб разом всіх інфікувати коронавірусом? Їм не болить за нашіх діточок. Може ЗНО тільки привід? Це не маячня. Як інакша можно пояснити їх завзяту наполегливість в період пандемиї складати ЗНО? Боже ж мій, що робити?! Не ходити складати ЗНО - не отримаеш свідотство про освіту. Піти - можно заразитися на коронавірус.
Вася
Твари,откройте лагеря,пусть дети с сентября в школу идут.Козлы недоделанные,пересрали учебный процесс, теперь еще лето хотят переспать.Чтоб ваши дети так отдыхали и учились
Любов
Спочатку казали, що в вересні буде повторення за карантин. Тепер в школу з жовтня, потім ще продовження КАРАНТИНУ придумають. Навіщо дітям спілкування? Кожен день щось нове. Садочки і школи не будуть працювати до жовтня???? МОН не рекомендує? А хто буде годувати дітей, з ким їм зостатись вдома. Я в шоці. Що це таке коїться? Думала будемо жити краще, а ні... Питання до МОН: Для чого тоді НУШ зробили і інклюзивну освіту, коли всі і так вдома. Гроші треба було списати?
Людмила
Як уже набридли прогнози горе-чиновників: попереду літо, а вони вже говорять за жовтень, схаменіться, діти хочуть спілкування, хто дійсно прагне здобути знання, хоче навчатися в класі, а не віртуально, малеча скоро забуде, що таке садочок. Складається враження, що нашим правителям - мучителям на руку тримати всіх " по закутках".
Ірина
Не віриться. Там де є відкати, освітянські чиновники разом з пригрітим бізнесом своє не упустять. Перш ніж говорити про літні пришкільні табори, потрібно дати відповідь: що то було в минулі роки. В село з міста везли молоко і молочні продукти в 2-3 рази дорожчі ніж в селі. Завозили з міста залежані овочі і реалізували їх в червні по березневих цінах. Чомусь директори старались залучити до оздоровлення 100% дітей, примушуючи незгодних батьків писати заяву про відмову.
ОТГ так и делает
Для Ігор: В ОТГ уже так и делают. Школы закрывают, здания приватизируют, открывают там ЧП главы ОТГ и его приближённых.
Ігор
Пропоную взагалі цього року школи не відкривати. Вчителів розпустити, школи приХватизувати і переобладнати під приватні заклади. А знання? А знання владі й олігархам не потрібні. БИДЛОМ легше керувати.