Терміни проведення вступної кампанії 2020

Міністерство освіти внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти

Терміни проведення вступної кампанії 2020

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.

Реєстрація електронних кабінетів, прийом документів

Для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси, вступні іспити

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня.

Рекомендація на бюджет

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Можливість подачі оригіналів документів поштою

Міністерство освіти і науки передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою (і у зв’язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів та виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи донести після початку навчання.

Реєстрація на ЗНО до магістратури

Терміни проведення реєстрації для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного  випробування (ЄФВВ) перенесено. Реєстрація триватиме з 12 травня до 05 червня та відбуватиметься онлайн.

Іспити до магістратури

Водночас дати проведення ЄВІ та ЄФВВ залишаються незмінними – 01 та 03 липня відповідно. Дати ж реєстрації електронних кабінетів вступників на магістратуру, прийому документів, рекомендацій також перенесено на місяць.

Освіта.ua
08.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ало, гараж!?
Почув на ТV про те , що Мон попросив дозволу відпрацьовувати лабараторки в Універах. Добре, а знають вони, що півмільона дітей живуть в гуртожитка?? Хочете повтора біди в дівочому інтернаті в Києві?
Фан
Вступ до зфпо за іспитами або ЗНО, 9-11 класів. https://www.facebook.com/pbmk.poltava/
Михайло
Як зареєструватися на єдиний вступний іспит в магістратуру? Шо мені робити, якщо я хочу вступати паралельно на стаціонар в магістратуру на одну спеціальність і заочно хочу поступати на іншу?
Peter
Для Михайло: Шо делать?? Дак к брату Ермака!! ЖУЛИК усё порешаеть!!
Коментувати
Оleg
Це ви все добре придумали. Але я хочу навчатись в Польщі. Маю право? А вступна кампанія там розпочнеться 15 травня. І наше ЗНО нікому там не потрібне. І куди я піду з цим атестатом 31 липня? МОН позбавляє мене права на освіту.
Михайло
Для Оleg: велкам на зимовий вступ)
Vano
Вся вступна кампанія повинна підлаштуватись під Польщу?))))
Олександр
Для Vano: вступна кампанія і ДПА заради 3 оцінок (які в кращому випадку мають мізерний вплив на середній бал) в атестаті це різні речі!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!