Які вступні іспити складають вступники до коледжів

Які іспити необхідні для вступу на здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра

Які вступні іспити складають вступники до коледжів

Конкурсний відбір на навчання для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра у 2022 році здійснюється на підставі творчих конкурсів, індивідуальної усної співбесіди  або розгляду мотиваційного листа.

Програми індивідуальних усних співбесід затверджують голови приймальних комісій закладів освіти не пізніше ніж 31 травня.

Програми творчих конкурсів затверджують голови приймальних комісій не пізніше ніж 10 травня. Не допускається введення до творчих конкурсів завдань, що виходять за межі зазначених програм.

Програми індивідуальних усних співбесід і творчих конкурсів обов'язково оприлюднюються на сайтах закладів освіти. У програмах мають міститися критерії оцінювання підготовленості вступників.

Форму проведення індивідуальних усних співбесід та творчих конкурсів заклад обирає самостійно з урахуванням необхідності створення безпечних і нешкідливих умов та дотриманням медико-санітарних вимог.

Вимоги до мотиваційних листів розробляються, затверджуються головами приймальних комісій та оприлюднюються на вебсайті закладів освіти не пізніше 1 червня.

Вступ після 9-го класу

У 2022 році вступ на основі базової загальної середньої освіти (після 9-го класу) на навчання для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра може відбуватися у формі:

Вступ після 11-го класу

Вступ на основі повної загальної середньої освіти (після 11-го класу) може відбуватися у формі:

  • творчих конкурсів;
  • індивідуальної усної співбесіди;
  • розгляду мотиваційних листів у випадках, передбачених Порядком прийому.

Вступ на підставі рівня кваліфікованого робітника

Вступ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника відбувається у формі індивідуальної усної співбесіди або розгляду мотиваційних листів в передбачених Порядком прийому випадках.

Які сертифікати ЗНО можна використовувати при вступі

Замість проходження індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання за 2019–2021 роки в будь-яких комбінаціях або результати національного мультипредметного тесту.

У такому разі конкурсний бал вступника визначається як середній бал з двох предметів зовнішнього незалежного оцінювання (української мови та літератури / української мови, предмета на вибір вступника) з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів, або середній бал усіх предметів національного мультипредметного тесту без використання вагових коефіцієнтів з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів.

Складено на підставі чинних Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів