Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений 24 травня

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

25 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення» буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватись абітурієнтами під час вступу до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури дорівнює 104 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 15 червня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з української мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав і не зможуть використати результат тестування у вступній кампанії.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Sanya
Дійсно, завдання 30 не коректне!!! Однозначно більш правильним є варіант про те, що зудожники самі обирають місце, а влада ЛИШЕ пропонує, тобто худодники самі вирішують: чи приймати пропозицію, чи відхилити!
Андрій
У 53 завданні в рядках Стуса сполучник «і» замінено на «як». І що?Виходить це гра з чужими текстами??Видно явні ознаки постмодернізму! Дурне запитання.
Pavel
Почнемо з ознак постмодернізму: 1)Виходить,щоб справитися із цим питанням,потрібно було знати напам’ять "І мертвим,і живим." або ж вивчати Ірванця,який не вивчається. 2)Порівняйте це ж завдання з минулими роками,коли ознаки постмодернізму було видно на всі 10% 3)Нумо я візьму уривок із "Міста",зміню там одне слово і побачимо,чи ви визначите ознаки постмодернізму Некоректним також було запитання #30
Лідія
Як пояснити , що ознаки постмодернізму є в рядках Шевченка?? Творчість Шевченка є зразком романтизму в ранній період , а потім реалізму, але аж ніяк не постмодернізму.
Філомена
Для Лідія: Це не ознаки постмодернізму в рядках Шевченка, а у вірші Ірванця, який входив до постмодерністського угруповання "Бу-ба-бу", наявна одна з ознак постмодернізму - ремінісценція з Шевченкового " І мертвим, і живим." От і все. Це ,швидше, запитання для демонстрації випускником ЗОШ набутих ним компетентностей.
Коментувати
Олена Миколаівна
Питання про постмодернізм дуже некоректне,Ірванця в школі не вивчають !!!В програмі ЗНО його немає,для відповіді на питання,треба бути знайомим з його творчістю,а не взагалі з постмодернізмом,як вказано в програмі
Лёха
Для Олена Миколаівна: Фразеологизмы тоже не изучают, но они же есть =)
Коментувати
Лара
А кто может объяснить ответ на вопрос "Зав’язкою товору "Мартин Боруля" є - "Мартин Боруля вирішує подати апеляцію до суду". Я понимаю. что не юристы составляли, и не юристы отвечали. НО! Апеляция подается на решение суда (Судебное решение), а в суд подают ИСК. С неправильным ответом на 30 вопрос тоже на 10% согласна!!
Лара
Ошиблась, не 10%, а 10% . По-моему, ответ А! И что теперь, только через аппеляцию? Для меня 1 балл решает - будет у меня 1 или 12!
небайдужий
а текст читати не пробували?? Мартин. О!.. Виходить, я — не бидло і .син мій — не теля!.. І щоб після цього Мартин Боруля, уродзоний шляхтич, записаний во 2-ю часть дворянської родословної книги, подарував якому-небудь приймаку Красовському свою обіду? Та скоріще у мене на лисині виросте таке волосся, як у їжака, ніж я йому подарую. Трандалєв. Так, виходить, візьмемо на апеляцію? Мартин (б’є кулаком по столу). На апеляцію! Безпремінно на апеляцію! Що то за суд такий, що признав обіду обоюдною?.. Я вас питаю: яка тут обоюдна обіда? Він каже на мене — бидло, а я мовчи? Він кричить на сина, на чиновника земського суда — теля, а я мовчи? Мовчи, коли дворянина так лають? То що ж би я був тоді за дворянин? Ну, і я сказав йому: свиня, безштанько, приймак!.. Але яка ж це обоюдна обіда?
Коментувати
Saaremaa
Чим відрізняється, наприклад, зошит №5 від зошиту №1? Чому відповіді на завдання різні?
Anastasia Dobrovolskaya
Для Sarema: я так розумію, що в кожному зошиті різний порядок варіантів. Треба дивитись у свій зошит і перевіряти по відповідям зі своїм номером.
Коментувати
Марина
Мне интересно,с каких это пор Шевченко стал постмодернистом?(53) вопрос 30 также не коректен,с каких пор США стало “”багатьма краінами“.Вопросы максимально некоректны
Паріна
Цього року і так дуже легке зно порівняно з минулим ПРЯМ ДУЖЕ Бо зно 2018 писали і діти з технікумів і педів для них спростили шоб хотя би 10 написали
Ростислав
Там уривок з вірша Олександра Ірванця був, а не Шевченка. Можете перевірити тексти
Діана
Щодо 30 питання повністю згідна, більше того там було сказано, що художникам може бути запропоновано місце, але художник сам вирішує, чи малювати йому там
Коментувати