Завдання та відповіді на тест ЗНО з української мови та літератури 2018 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 2018 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з української мови та літератури 2018 року

Освіта.ua
24.05.2018

Популярні новини
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Учасники НМТ дізнаються про день та місце тестування до 26 травня Запрошення одночасно отримають усі вступники, зокрема й ті, які складатимуть тест за кордоном
Завдання НМТ кожного тестового дня будуть унікальними Завдання НМТ, що пропонуватимуться учасникам в різні тестові дні, не будуть повторюватися
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Для міністерства:поясніть мені для чого таке знати,що пише в коментарі Святослав,для яких майбутніх професій(крім мовознавців і ще може 2-3 професії),правопис-так,а подібні прийменники як утворилися і таких питань багато. Правопис спростіть,а не міняйте постійно.
Святослав
Визначити рядок, у якому всі похідні прийменники утворилися шляхом поєднання двох і більше непрохідних прийменників: А) задля, попід, із-за; Б) углиб, з-поміж, зсередини; В) поряд з, попід, попри; Г) зверху, з--за, збоку, від
Ковальчук Софія
Знайдіть периметр ромба , якщо його сторона утворює з діагоналлю кут 30° і менша діагональ 4,5см.
Ярослав
17 питання 1го зошита. Відповідь д а насправді а. Тому що в в варіанті Д-виключити, а в варіанті А-вимкнути. А у бланку відповідей вірна відповідь-Д
Влад
То тут лише перший зошит є? Чи завдання однакові а для зразу зробили лтше перший сюди?
Я
Не можу повірити в те, що в мене такий хороший результат. Обновляю сторінку з думками: напевно це не мої бали. Щастя
Людмила
для начала, думаю, зно необходимо сдавать учителям соответствующих предметов, "центнЕр, довіднИк" - наши дети слышат каждый день от учителей, если учителя говорят на суржике, что требовать от детей?
Сергiй
Для Людмила: а вчителька тут до чого?
Маргарита
При тому , що дитина запам`ятовує швидше й легше тоді,коли вчителі, батьки та інші люди, говорять правильно слова з правильним наголосом й інтонацією. Тому , я підтримую Людмилу ,що вчителям треба також повторювати слова, з якими у них проблеми при не правилному наголосі чи просто для своєї перевірки знань на тему "Наголос".
https://aboutme.google.com/#profile
r
Коментувати
Тарас
Щодо ЗНО 2018 питання 30 повністю згідний з тим що було сказано, що художникам може бути запропоновано місце, але художник сам вирішує, чи малювати йому там, а не поширене в багатьох країнах. В тексті сказано, що "ІНОДІ авторам пропонують уже готові варіанти, ВИБРАНІ заздалегідь ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСЬКОЇ ВЛАД. Пропонування уже готових вріантів неозначає, що хужожники не мають права вибору. Талановиті художники з різних країн МОЖУТЬ займатися ожвавленням урбаністичним пейжажів в себе в країні (крім Український і американських. алановиті художники з різних країн МОЖУТЬ займатися ожвавленням урбаністичним пейжажів в себе в країні (крім Український і американських.), але це думка, а не твердження згідно тексту.
Настя
У меня 22 балла без власного висловнення .. скажите пожалуйста, станут ли поверять моё сочинение, если я не набрала даже проходной балл по тестам?
Арина
Для Настя: Да. Если наберёшь за сочинение высокий балл, может получится и весь тест сдать (точнее проходной набрать).
Коментувати
Ярослав
40 тестовых баллов правильных, я сдал?какая это оценка по 12 бальной шкале,подскажите пожалуйста
Ілля
Для Ярослав: htp://osvita.ua/test/bal/46825/ тут в кінці сторінки є алгоритм розрахування за 2017 рік - кількість балів та завдань однакова в 2018 та 2017.
Коментувати
Данило
Підкажіть будь ласка: чому в 12 завданні відповідь зіставити, зябра та просьба ? ( я просто завжди думав, що пишемо просьба, а вимовляємо проЗ:ба)
Ілля
Для Данило: Вимовляємо [з‘], усі звуки в рядку - м‘які - з‘іставити з‘абра проз‘ба
рома
26 правильных ответов, это склав?
Коментувати
Ольга
В завданні 53 правильна відповідь за цією таблицею " Німець каже: ви словя’яне? . Але чому? Це ж рядки з поезії Шевченка, невже вони мають ознаки постмодеємодернізму? Все це дуже дивно
Марія
Для Ольга: постмодернізм можна охарактеризувати так: вони беруть вже щось знайоме та переробляють на свій лад. Якщо уважно прочитати, то друга частина уривку не Шевченка.
Коментувати
Анна
У тлумачному словнику довідник має подвійний наголос, тому завдання вважаю некоректним. І взагалі, цьогоріч ЗНО - жах, навтикали "муралів", а де правопис префіксів , де числівники тощо? Ваше сране аудіювання - то не знання мови!
Алекс
Для Анна: Так в ЗНО з української й не було аудіювання. То з англійської буде. А щодо 5-го завдання, то в трьох інших словах наголос явно не падає на другий склад, так що методом винятку підходить тільки довІдник.
Коментувати
Оксана
Не пускайте мильних бульбашок про ДПА 2018року. Де це широкому колу відомо про "центнер" з наголосом на першому складі ? Завжди було "мозолити очі", а тепер - руки. Чомусь нагадує - " ці руки нічого.".Ось Вам і ЗНО 18!
Лара
Доброго, прошу пояснити відповідь на питання 42, зошит 5, вірна відповідь В, Мартин Боруля вирішує подати апеляцію до суду. Проте, апеляція подається на судове рішення, тобто це оскарження. Це некоректна відповідь Вона не може бути вірною, бо до суду подається ПОЗОВ.
Алекс
Для Лара: Ларо, відповідь не може бути "вірною", вона може бути "правильною", а вірною може бути, наприклад, дружина.
Коментувати
Віка
Я 12 років тому закінчила школу,без всяких репетиторів написала ЗНО.Орієнтовна кількість балів -15(без висловлювання).Діти,які щойно зі школи,у вас же більше залишилось в пам’яті,ніж у мене.ЗНО не було важке!
Віка
Для Віка: ОПЕЧАТКА!-150 БАЛІВ
Коментувати
Оксана
Підкажіть будь ласка,якщо 47 правильних відповідей із 58,яка це оцінка,по 12бальній системі
John123445
Усп:( опічаточка вийшла???? З 20 балів*
John123445
152 бали з 20 балів 60 правильних відповідей з 104( без твору)???? Удачі, майбутні абітурієнти????
Ольга
Подскажите пожалуйста, ответы есть на все зошити,а задание,только зошит 1. У нас был зошит 4, где то можно посмотреть задания зошити 4? А то получается,что у кого зошит1, все могут подсчитать свой результат,а остальные должны быть в неведение 2 недели?
Lina
Для Ольга: скорее всего нет, можно же было забрать тетрадь тестововую после зно, чтобы потом проверить, что вам мешало?
Ольга
Ребенок сказал,что им никому ничего не отдавали
Анастасия
Ребёнок должен был сам забрать после 3х часов
Коментувати