Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2018: Як розрахувати бал з української мови
ЗНО-2018: Як розрахувати бал з української мови

Тестовий бал ЗНО з української мови та літератури обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2018: Як розрахувати бал з української мови

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 104 бала). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Також результати тестування з української мови кожного абітурієнта будуть переведені в оцінку за шкалою 1-12 балів для зарахування результатів ЗНО як державної підсумкової атестації.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді – до кожного із завдань подано чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 48 завдань цієї форми (№1–23, 29–33, 34–53), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити "логічні пари"). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

До тесту з української мови і літератури включено 9 завдань цієї форми (№24–28, 54–57), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність ("логічну пару"); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання з розгорнутою відповіддю (№58) - завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.

Завдання з розгорнутою відповіддю (власне висловлення) оцінюється від 0 до 20 балів за критеріями змісту та мовного оформлення:

До уваги учасників тестування! Роботу, що не відповідає темі власного висловлення, буде оцінено в 0 балів. Роботу обсягом до 100 слів буде оцінено в 0 балів.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, – 104.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 15-го червня 2018 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з української мови та літератури.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з української мови і літератури. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з української мови та літератури не пізніше 15 червня 2018 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2017 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 104 бала):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал за завдання тільки з української мови у поле нижче (максимум 68 балів, у тому числі бали за власне висловлення):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

 

Освіта.ua
23.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування У четвер, 24 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року
Онлайн розрахунок тестового бала ЗНО з математики Учасники ЗНО з математики без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть оголошені 15 червня
Тести ЗНО онлайн з української мови з коментарями Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
No name
Пробное зно 2018.. 53 правильно из 104 и я не сдала... Лол. Что за ...??? А что будет на настоящем... В 2017 году у меня б было 142 балла (без сочинения), а щас ни Ху ......
Олена
Не дивно, що ви не склали ЗНО
Коментувати
Юлія
Доброго дня! Я розрахувала бали і в мене вийшло 137 балів тільки з тестів, скажіть будь-ласка на яку оцінку мені розраховувати?
Юлія
Доброго дня! Я розрахувала бали і в мене вийшло 137 тільки з тестів, скажуть будь-ласка на скільки балів мені розраховувати?
дмитро
я зробив 39 правильниз тестів чи я набрав прохудний........................................................................................
Александра
якщо я розрахувала і бал зно вийшов 189, то це яка приблизно оцінка? 10 чи 11? ......................
Олександр
Для Александра: 10.9 Це 11 =) Куди моїм 159 на 8 балів)
Коментувати
963віф
102 бала норм?і?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Eugene Nygaard
Для 963віф: Нi! Це дуже погано :c
Коментувати
Ілона
здала пробне зно порахувала правильні відповіді отримала 47 із 84 це без власного висловлювання який мій результат?
Eugene Nygaard
Для Ілона: Приблизно треба накинути вiд 10 до 16 балiв за власне висловлення. Тому це приблизно 150-155 балiв.
Коментувати
подив
І чому не зробити АБСОЛЮТНИЙ показник балів. Не хочете в балах від 0 до 12, то в балах від 0 до 100. І без усіляких порогів - порахувати частину правильних відповідей на 1,частину - на 2 і т.д. І не потрібно буде ВЕЛИЧЕЗНОЇ БРЕХНІ щодо якості знань наших випускників та абітурієнтів. І відразу побачать усі, скільки медалістів реально маємо, скільки тих, хто не здатний опанувати програму навіть на реальні 4 бали...
Олександр
Скільки потрібно зроити правильних відповідей щоб перейти поріг.........................................................................................................
аа
Для Олександр: Для Vv: Прохідний з мови зазвичай 100, з інших 140, на лікарю 150
Коментувати
Коля
Скажіть будьласка якщо я з української мови даввідповідь на 17 тестових із 28 і виконавши завдання де потрібно встановити відповідність в яких правильних відповідей на 10балів чи пройшов я поріг???
аа
Для Коля: Норм, на 6 балов где-то.
Eugene Nygaard
Ви ж розумiете, що пройшовши порiг - ви не гарантовано поступите на бюджет? Для бюджету потрiбно приюлизно 160+, як мiнiмум --_--
Коментувати
Віталій
Добрий вечір.Скажіть будь-ласка скількі балів дають за присутність на зно.І чи мо,........,......................................... . .....................
просто
Для Віталій: ніскільки, поки не вирахують прохідний
Коментувати
Крістіна
Скажіть, будь ласка, чи рахується буква за слово? Чи будуть їх рахувати у творі ЗНО?
mauh
Для Крістіна: да
Коментувати
Катя
Добрий вечір.Скажіть будь ласка чи можу я вступити в мед з такими балами як:укр мова-100; історія-105; біологія-144;хімія- 113?(на платне) Дякую за відповідь...
Каті
Для Катя: О, Боже! З такими балами краще в ПТУ, а не в мед
Коло
Думаю сможете,подавайте в первую очередь не в самые топовые мед вузы,а вообще ,посмотрите проходные в абитпоиске.В этом году абитуриентов еще меньше.
Коментувати
sasha
У меня 36 тестових балов из 104,результат по шкале от 100-200 117 я здал?
Макс
Я ничего не понимаю. У меня 115(укр), 117(история) и 127(англ), что плохо, конечно, но могу ли я поступать на платное, желательно заочно, нет ? Я не знаю, ибо весь интернет облазил и ничего не нашел толком.
.
Да, можешь.
Коментувати
Пур
27 тестовий бал із 104 це здав зно...,,......................... . ...............,.................................................б
Андрій
Кількість тестових балів 34-здав чи ні ?............................................
Крістіна
Який профільний бал з українсьгої мови та літ.?
Костя Біломазур
якщо неподолав поріг тесту зно з фізики чи можна буде вступати з трьома іншими де є прохідний
Аня
Для Костя Біломазур: да можно.
Коментувати
Влад
Я 24 правильніх ответов дал я прошел?Ответ пожалуйста
H
Для Влад: да, в армию
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!