ДПА-2022 з української мови у старшій школі (11 клас)

У 2022 році державна підсумкова атестація з української мови буде проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання

ДПА-2022 з української мови у старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з української мови у 2022 році випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови або з української мови і літератури.

Результат виконання всіх завдань тесту з української мови буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови та може використовуватись під час вступу до закладів вищої освіти як конкурсний предмет «Українська мова» залежно від спеціальності, що визначено Умовами прийому до закладів вищої освіти. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови, – 74 бали.

У випадку складання тесту з української мови та літератури, результат виконання завдань №25–63 та №67 (частина тесту «Українська мова») буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання завдань №25–63 та №67 може бути використано під час вступу до закладів вищої освіти, як конкурсний предмет «Українська мова». Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури може бути використано під час вступу до закладів вищої освіти як конкурсний предмет «Українська мова і література», що визначено Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2022 році.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови та літератури, правильно виконавши всі завдання №25-63 та №67, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 74 тестовим балам.

Завдання для проведення атестації з української мови у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з української мови та літератури у 2022 році.

ОЦІНКА ДПА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Максимальна кількість тестових балів, що може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, які будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 74 балам.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання завдань мовного блоку, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1–12 балів.

     

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюється Українським центром оцінювання протягом двох-трьох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з української мови, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2021 РОКУ

Ви можете орієнтовно розрахувати власний бал за шкалою 1–12 балів, увівши свій тестовий бал у поле нижче (максимум 74 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 
 

 

Увага! У розрахунку використовується таблиця переведення тестових балів основної сесії ЗНО 2021 року.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Освіта.ua
20.04.2019

Популярні новини
США допоможуть виплатити зарплати українським освітянам До держбюджету України надійшли грантові кошти від США в розмірі 1,25 млрд доларів
Школи можуть заявити про свою суб’єктність, – голова ДСЯО Школи отримали більше можливостей, щоб у межах автономії заявити про свою суб’єктність
МОН оприлюднило перелік підручників, в яких є потреба До переліку включено понад 100 назв підручників та посібників для учнів різних класів
Школи включать до системи охорони поліції Кабінет Міністрів планує включити школи всіх форм власності до системи охорони поліції
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Накази про проведення ДПА за 2014, 2015 рік втратили чинність, в Положенні про екстергатну форму за 2017 рік вони прописані- це перше. Для учнів з вечірньою формою навчання, котрі здаватимуть ДПА при школі яким наказом користуватись?