Школи перейдуть на 12-річну освіту, - міністр освіти

За словами міністра освіти, школи перейдуть на 12-річну освіту, а навчальні програми будуть спрощенні

Школи перейдуть на 12-річну освіту, - міністр освіти

Міністр освіти і науки підтвердив наміри Міністерства освіті і науки щодо переходу на 12-ти річну шкільну освіту та спрощення навчальних програм.

Про це він сказав під час відвідання спеціалізованої школи № 5 м. Маріуполя, котра 24 січня 2015 року постраждала від артобстрілу терористів, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Існуючу систему освіти чекають важливі зміни. Школи перейдуть на 12-річну освіту", - повідомив Сергій Квіт під час зустрічі з учнями та вчителями маріупольської школи.

Він також підкреслив, що ще одним із важливих завдань Міністерства освіти є спрощення навчальних програм, оскільки молодша і старша школи настільки перевантажені інформацією, що діти не встигають зацікавитися навчанням.

Як відомо, міністр освіти і науки відвідав Маріупіль, де також провів зустрічі з студентами і викладачами місцевих університетів.

Освіта.ua
10.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oksana Skoraya
Предлагаю начать реформу начальной школы с выполнения этого документа http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v4216400-86. Когда сможете всё это обеспечить для шестилеток-первоклассников, тогда желание реформировать отпадёт само собой.
Лілія
У дітей забирають іще один рік дитинства!Таке враження,що ті,хто придумують 11-річне,12-річне навчання не мають своїх власних дітей,а тільки розказують про Європу.Але ж ми не Європа!Умови роботи,зарплата....Майте свою голову на плечах!"Чужому навчайтесь,але й свого не цурайтесь!!!"
PatrioT
Для Лілія: Дітям даруюють ще один рік дитинства. Чому забирають?
Коментувати
Василь
Якщо в школі, щось почне робитися для дітей , то можна і 12 років. Але сьогодні школа існує для адміністрації, райвно, вчителів. А діти тільки плутаються під ногами.
Калюта Сніжана
Це тупість! Це зайвий рік у школі. Я, як майбутня випускниця цього року, вважаю, що 11 років навчання дали мені усе, що потрібно, більше й бути не може. Далі треба розвиватися за напрямком, маючи конкретно визначену ціль. 12 рік - це був би згаяний мною рік! Шкільні програми й так розтягнуті, куди ще їх тягнути й додавати щось. Раніше взагалі вісім-десять років навчалися, та й то, користі більше було, а зараз, не дивлячись на те, що діти просиджують (а деякі дійсно просто просиджують!) у школі 11 років, рівень інтелекту поступово падає.
Роман
в 12 клас нічого нового вчити не будуть. буде повторення. в 12 клас будуть вчити те саме що було з 6класу по 11 . це альтернатива репетиторам які коштують по 600 доларів. в 12 будть лише ті предмети що і на зно
в таком случае -
Для Роман: 12 класс является просто маразмом
Коментувати
на что бы не переходила школа,
учителям ГОСУДАРСТВЕННЫХ школ страны,считаю, следует ЗАДУМАТЬСЯ о том,не подыскать ли другую работу------https://www.facebook.com/pavlovskyi/posts/971451772887862?pnref=story
Хорошая новость для Мустафы
Для на что бы не переходила школа,: Хе-хе))) Хорошие там комментарии, у меня бы были одни маты. Нардепам нужнее, у них недвижимости больше, шикарнее... Доктор Богомолец получила хорошее подспорье для оплаты своих многочисленных хором, да и оппозиция теперь будет критиковать неоппозицию все меньше и меньше...
Мат, возможно,даст
Для Хорошая новость для Мустафы: некоторое облегчение на сейчас. Но на ЗАВТРА нужно что-то другое. С другой стороны хорошая почва для междуусобиц. А ведь всё стало ясно, когда этот футболист Костенко (он в футбол играл с нашим товарищем, поэтому мы его и поддерживали "до") объединился с Плющом...
наталя
для на что бы не переходила школа: мы подыщем себе работу репетиторами для "оновлених розвантажених програм" , по которым будут учиться Ваши дети :))
Коментувати
Є!Бали
Апр решил университеты позакрывать... Поэтому 12 классов.
Для МОН
Родителям опять учебники новые покупать? Или старыми можно пользоваться?
пять копеек
Когда это произойдет - какая разница? Главное - объявить, что "реформы" происходят, а что там, как и почему, вас не касается.
Светлана
Когда это произойдет? Нигде не нашла дат. С какого учебного года? И вся школа сразу или постепенно?
учитель
Для Светлана: А сверху главное лозунг в народ бросить, а там как карта ляжет... Неужели вы этого еще не поняли?
Коментувати
Marina Akhapkina
Спрощення навчальних програм ЦЕ НАЙГОЛОВНІШЕ, оскільки молодша і старша школи настільки перевантажені інформацією, що діти не встигають зацікавитися навчанням, а окрім школи ще має залишатися час на гуртки !!!!
Світлана
Для Marina Akhapkina: Ви вірите у спрощення? А мене це лякає , тому що останнє виявилось ще більшим ускладненням. Просто нові програми - це завжди нові підручники,посібники і для когось новий заробіток і досить суттєвий
Коментувати
чомусь забув він
про середню школу, яка більш переобтяжена інформацією, відповідно віку дітей. А старшу, так ту ж мали робити профільною? Чи вже ні?Вже й вчителі звичайних шкіл чекають, коли до них у 10 клас прийдуть діти навчатися, а не штани протирати, бо так найлегше.
Діти-квіти
Ще хтось серйозно сприймає слова цього балабола?
в чём прикол?
Для Діти-квіти: Ви особисто знайома(ий) із Квітом? А з іншого боку Ви особисто маєте знайомство з Квітом? А Ви ХТО? Бо говорити так незнайомим людям про НЕЗНАЙОМОГО ЇМ міністра - порожня балачка
Ірина
Навіщо знати Квіта особисто? Бачимо результативність його праці - робимо висновки.
Коментувати