Обстеження шкіл на наявність укриттів завершать у серпні

На початку серпня має бути точно відомо, як діятимуть діти та персонал у разі небезпеки

Обстеження шкіл на наявність укриттів завершать у серпні

Співробітники ДСНС у серпні планують завершити обстеження будівель і територій закладів освіти України на наявність можливостей укриття у разі повітряної тривоги.

Про це повідомив директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Віктор Вітовецький, повідомляє Укрінформ.

Він зазначив, що наразі організовано роботу комісій, які створені органами місцевого самоврядування та місцевими держадміністраціями.

«У цих комісіях беруть участь представники ДСНС, функція яких – надавати консультативну та методичну допомогу щодо вивчення можливості укриття дітей та персоналу у закладах освіти», – повідомив Вітовецький.

Він також додав, що на початку серпня вже має бути точно відомо, як діятимуть діти та персонал у тих чи інших закладах у разі небезпеки. 

«Робота ця триває. Орієнтовно на початку серпня ми маємо розуміти повну картину по закладах освіти», – зазначив представник ДСНС.

Паралельно проводиться обстеження територій і приміщень закладів освіти на предмет наявності вибухонебезпечних предметів. Особлива увага приділяється деокупованим територіям.

Освіта.ua
15.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Картер
Марія тверезо виклала план дій. Видно розум і практику. І всілякі понтарі , що готують від Гонконгу до Каліфорніі таланти, хай не видають бажане за дійсне. Так, відсотків до 20 можуть вчитись і дистанційно, але решта - ні!! А ще є душа, патріотизм, характер, воля, уміння , навички, моторика, машина память… «дистанційні» діти- це уроди, роботи і нещасні батьки з такими дітьми… Біда чорна!
Ганна
Винного зроблять директора, який видасть наказ про офлайн навчання і покладе відповідальність за збереження життя дітей на вчителів. Якщо хтось загине, міністерство і департаменти будуть ні при чому, вони вказівки усно дають. Щось дуже настирно всіх випихають у школи, виникає думка одна, для того, щоб здійснити провокацію і показати картинку в ЗМІ. Другої поважної причини я не бачу, в країні війна, а ми зберемо всіх дітей по школах.
Антон
Для Ганна: бачу, що ви ходите з повними штанями… Розгатили путіноіди 2000 шкіл- скільки посадили директорів? Таке мелете!??
Коментувати
Марія
Не можна мести всіх одним віником. Заняття треба проводити очно наЗакарпатті, Заход- але не коло вузлів залізничних, в більшості сіл Центру … Для цих рішень є влада, батьківські ради… Гидко читати воплі ледацюг , які «вчать» через завдання на сторінку у вайбері… У вузах треба комбінувати , 30% очно , по черзі!!! Мова про Харків чи Миколаів , Дніпро не йде…. Найлегше нити і ніхрена не робити….
Тарас
Для Марія: Мої учні від Гонкогу до Каліфорнії працюють в наукових центрах. І вчив я їх дистанційно. З своїми шкільними переможцями олімпіад теж дистанційно. Чому? Бо коли він піде додому поїсть і прителіпає назд 2 години пройде. А так -я поставив задачу через Хмару і пішов своє робить Через 2 години перевірив що він там наробив, скорегував і нова задача. Нащо мені над душею в учня стоять і свій час тратити.Якщо ваша дитина хоче вчитись то дистанційно чудово, якщо ні то просидить тай усе
Галичанка
Тарасе, підтримую і абсолютно поділяю Вашу думку!
Галичанка
Для Марія: пані Маріє, кому, як не вам треба припинити ’’мести всіх одним віником’’’’. Якщо вашу дитину вчили через Вайбер, чому ви тоді не зверталися до таких вчителів, а зараз дозволяєте собі усіх називати ’’ледацюгами’’?! Сором! Ганьба!!!! Писати образи - легко? А ви, в живі очі кажіть! Зможете? Сумніваюся...
Коментувати
Наталія
Немає у нас в школах укриттів.Тільки підвали,непристосовані для того,щоб діти змогли там сховатися на час тривоги.Поперше,це приміщення повинно мати мінімум два виходи.,стіни повинні бути ретельно кріплені.Повинна бути вбиральня та не одна.І де у нас такі укриття по школах?Хто буде нести відповідальність за життя дітей у разі чого?
Sarmat
Для Наталія: ніхто- Путін! Хто несе відповідальність за влучання в торговий центр в Кременчузі? Не будемо ж жити в підвалі…
Тарас
Для Sarmat: Несе відповідальність учитель - так сказав омбудсмен. Сам чув
Микола
Чув дзвін….
Коментувати
гість
МОН впе рто гне свою лінію, йде по кістках. Питання кому і навіщо все це потрібно ? В таких випадках зазвичай все впирається в гроші. Але яким чином незрозуміло - поки.
Аліна
Хоча б все насправді перевірили, бо, наприклад, в школі, де я працюю немає ні сховища, ні підвалу, а збираються відновити навчання в офлайн форматі, батьки згодні, їм все одно, складається таке враження.
Татьяна
Рискну предположить, что министерство это делает из-за того процента странных родителей, которые настаивают на очном обучении (странных на мой взгляд потому, что аргументы про "не с кем оставить ребенка", "необходима социализация", "дистанционная учеба - не учеба" ничтожны по отношению к аргументу про сохранение жизней). МОН пытается угодить всем, и при этом снять с себя ответственность. И в данной ситуации мне больше всего жаль учителей. Потому что здравомыслящие родители оставят детей на дистанционке до окончания боевых действий, и их дети будут в относительной (такой же, как каждый из нас в стране сейчас) безопасности. А вот учителя будут вынуждены находиться в школах вместе с теми детьми, родители которых предпочли офлайн учебу. Соответственно, вместе с этими детьми станут первоочередной мишенью для рашистских ракет.
Іаан
Тривога і вибухи. Прямо зараз. Сидимо в укритті. Діти запитують чи яне відправлю їх до школи? Відповідаю що в школі буде лише пан Шкарлет і більше нікого.. Страшно за дітей.
Татьяна
Для Іаан: +1
Коментувати
Іаан
Ви краще б замість інспекції гнилих погребів що от от заваляться та обладнання укриттів в коридорі, який від вітру хилиться, виділили б кошти на якісний інтернет та доступність комп’ютера чи смартфона кожному учневі та вчителеві.
Дарья
Для Іаан: на всі 100% згодна
Коментувати
Світлана Андріївна Хорішко
Ну немає ж МОН більше чим займатись.будемо інспектувати неінспектуєме....блін...беріть сітки плетіть чи кікімор..більше користі буде
Геннадій
Дай Боже щоб я помилявся, але буде так. Вижене Шкарлет до школи дітей. Пройде три чотири дні дала з однією з шкіл станеться те, що сталося в Вінниці. Буду ь десятки а то й сотні жертв серед дітей. Шкарлет вмиє руки, цапом відбивайлом зроблять місцеву владу. Надіюсь всі перейдуть на онлайн навчання. Але без крові МОН не хоче. ЛИШЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДО КІНЦЯ ВІЙНИ!!!
Оксана Ніколенко
Бути біді. З такою баранячою впертість наполягають на очному навчанні. Це дуже насторожує. Але ж абсолютно логічно, що це до першої братської могили, перепрошую. Хоча, адекватні батьки не пустять дитя в школу під ракетні обстріли.
За-раза
Ну а що, в МОН ще багато тих, хто виводив дітей на парад 1 травня 1986 року за наказом із Москви... Їм не звикати!
Геннадій
Під свист ракети укриттям визнали коридор школи, підвалу немає. МОН тисне на департаменти щоб приймати рішення про очне навчання . Пане міністре на кого працюєте? Ви хочете багато дитячої крові? Де в нас відносно безпечно? В Кременчуці чи в Харкові чи може в Вінниці? Вінниця та Кременчук прифронтові? ЛИШЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДО КІНЦЯ ВІЙНИ. Вважаю що в Законі про освіту слід внести зміни де чітко визначити що на час дії військового стану навчальний процес в всіх учбових закладах проводиться виключно в дистанційній формі. Батьки, не пустимо на догоду Шкарлету дітей під ракети!
Марія
Ось приклад для тупорилих мам і шкарлета зрадника Батьківщини: https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/15/7358274/ І ще один приклад: https://lb.ua/society/2022/07/15/523234_rosiya_atakuvala_dva_naybilshih.html
Маргарита
Сьогодні о 7.50 окупанти поцілили в два університети Миколаєва. Хвалити Бога, що зараз канікули, і обійшлося без жертв. А що буде з 1 вересня? Коли діти і студенти будуть у навчальних закладах, і про це знатимуть наші вороги? Відповідь очевидна, тільки не для тих, хто з піною у рота кричить про очне навчання. А для тих, хто тішить себе думками, що живе на території, де нема бойових дій і діти можуть очно навчатися, згадайте вчорашній день і Вінницю, де нема бойових дій, а жертви, на жаль, є. Що ще має відбутися, щоб у ваших головах роз’яснілось?
Геннадій
Для МаргаритаА їм хоча освн плюй, все роса Божа. Петицію підписали понад 26 тисяч. Була конкретна вимога. Припинити очне навчання до закінчення війни. В відповідь отримали сурогат про рішення місцевої влади та безпечні регаґіони:. Де вони безпечні? В Вінниці мабуть?
гість
Вчора в Миколаєві обстріляли три школи. Л.ди, з нашої тупості буде сміятись весь світ, коли ми виведемо дітей в школи.
Виктор Стародубцев
Висновок Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ:Підвальні приміщення, які в сучасних реаліях є тимчасовим укриттям, не можуть забезпечити нормальних умов життя, адже в багатьох навіть не передбачена вентиляція. Тобто підвал вентилюється рівно настільки, щоб у ньому не розвивався грибок чи надмірна вологість, які згубно впливають на цілісність усієї споруди.
Коментувати