Верещук: бомбосховища в школах є пріоритетом

Продовження освітнього процесу є важливим, але навчання повинно бути безпечним

Верещук: бомбосховища в школах є пріоритетом

Бомбосховища в школах – це пріоритет, оскільки навчання учнів має бути безпечним.

На цьому наголосила віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук у ході поїздки на Чернігівщину.

За її словами, важливо, щоб діти продовжували навчання, однак воно повинно бути безпечним.

«Бомбосховища – це пріоритет. Зі свого боку, я зроблю все можливе, щоб знайти рішення для шкіл, які потребують обладнання укриттів», – зазначила Верещук.

Освіта.ua
13.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
А вчителі? Як їм бути? Через кожні 10 хвилин збирай дітей у сховище, а в самої серце буде розриватися за своїх дітей. Добре, привели дітей до школи, а як почнуть бомбити, то діти мають ночувати в школі? Люди які продумують про ті бомбосховища, мабуть живуть в капсулі.
Іван
Жодного кроку до того щоб допомогти в організації онлайн навчання. Складають паспорти безпеки погребів де кухарі зайти боялись щоб не завалилось, шкільним коридорам, які від вітру тріщать. Все це "надійні укриття". І жодного слова про покращення якості інтернету, допомогу в придбанні хоча б смартфона кожному учневі та вчителеві. Вибачте, пани в МОН ви потенційні співучасники держави агресора в вбивстві дітей. СБУ ви де? Тільки дистанційне навчання до закінчення війни!!!
Анатолій
Бомбосховище це Не підвал. Якщо при будівництві школи не збудували то нічого вже не зробиш. Нічого людям голову морочить. Краще займіться підготовкою до онлайн навчання. Налаштуйте інтернет мережу, придбайте комп.обладнання, адаптуйте навчальну програму, методику до онлайн режиму. Займіться МОН нарешті корисними справами.
Віра
Хто буде відповідати за таку безпеку? Щоб навчання було безпечним, треба продовжувати його онлайн.
Марія
Безпека дітей має бути на першому місці. Хто хоче вчитися той і дистанційно буде вчитися.немає надійного бомбосховища
Геннадій
Для Марія: Безумовно. За час онлайн навчання вже є хороші наробки. В нас всі уроки проводяться через зум. Присутні не менше учнів ніж буває в школі. Вчителька за потреби проводить індивідуальні заняття з дітьми через оц же зум. Чудово видно та чути один одного. Теж укриття немає, за таке визнали звичайний коридор. Дуже боюся очного навчання. Сьогодні ракета пролетіла ледь вище дерев. Та невже в МОН зрадники, чи ідіоти... Лише дистанційне навчання до закінчення війни!!!
Коментувати
Юля
Просто жах, не дай бог зроблять школи "масовою могилою" і так скільки дітей загинуло, а МОН робить те що їм вигідно, просто наражають дітей на небезпеку і смерть, укриттям вважають сирий підвал, де захворіти просто найлегше, тільки за онлайн навчання під час війни. Петиція я так розумію за заборону очного нічого не допоможе, і всерівно вони зроблять те що їх влаштовує. Ідіоти і придурки без голови.
Дарина
Склалось враження, що влада хоче зробити із закладів освіти мішень.. Все робиться навмисно.
123
Ну от настане перше вересня,дітей і вчителів поженуть примусово в школи і універи.Те,що росіяни їх будуть обстрілювати,навіть не викликає жодного сумніву,бо вже знищили багато закладів освіти в Україні.От ракета влучає в школу,робите приміщення,загиблі,поранені.Як далі?Хто нестиме за смерті відповідальність? Який зиск владі так настирливо вводити це офлайн навчання під час військового стану?Попил бюджету?
Геннадій
За укриття визнають коридори, переходи.... Лише б відзвітувати про готовність. Тривоги 2...3 рази на день від кількох хвилин до кількох годин. Якщо кожного разу йти до "сховища" це безглузда біганина. А коли навчатись? А якщо тривога на перерві, коли діти в їдальні чи зранку коли йдуть до школи чи після уроків коли одні пішли, інші ще в школі??? Панове! Кому потрібна ця клоунада? Це буде краще ніж діти навчались вдома? Як батько і як вчитель вимагаю. ЛИШЕ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДО КІНЦЯ ВІЙНИ. Давайте вважати очне навчання свідомим нараження дітей на небезпеку, а то і державною зрадою з боку МОН
Батько учня
Ця тупа вівця, що літала на парасольці в агітаційному ролику, вже накерувалась в Рава-руській і рішила проектувати бомбосховища для шкіл. Кумедно)). Що вона може зробити окрім тупого піару? Та це стиль керування усієї влади: популістські заяви для охлосу. На бумагах буде 80-90% шкіл обладнано бомбосховищами, а в реалі - 5-10% було б вже супер. Знаю питання з середини.
Вчитель
’’Безпека є пріоритетом’’. А тепер поясніть, як вже зараз працювати вчителям у тих школах, де немає укриттів? Куди йти у випадку повітряної тривоги, як от сьогодні, коли лунає сирена, а я на роботі? Хто несе відповідальність за життя вчителів, у такій ситуації?
Геннадій
Для Вчитель: Буде укриття. Ним визнають що завгодно, лише б прозвітувати. В нас саме так. Звичайний шкільний коридор виявляється надійне укриття.
Коментувати
399
Бомбосховища в школах є пріоритетом, але де їх взяти?«Бомбосховища – це пріоритет. Зі свого боку, я зроблю все можливе, щоб знайти рішення для шкіл, які потребують обладнання укриттів», – зазначила Верещук. РОБІТЬ.
Тарас
Для 399: як можна зробить з підвалу бомбосховище? Піднять стіни школиі посилити перекриття підвалу? Укласти так хоч метр бетону з арматурою? А вентиляція, а димовідведення, а туалети, а запас їжі на 36 годин. Верещи не верещи, абула дурною, дурною й залишилась
Олексій
Вона не дурна,а цинічна.Їй пох,що буде з чужими дітьми-свої у неї в безпеці.Викинує наказ свого керівництва,а інше її не обходить
Коментувати
Тарас
Підвал під школою це колективна могила учнів і вчителів. Панельні будівлі складуються як карткові будинки. Жаль що зебільна влада цього не хоче знать. Крайнім буде директор школи який дозволив навчання. тюрма надовго або смерть під панелями
Олексій
Для Тарас: Так воно,на жаль і буде.
Коментувати
Гуцульщина-Франківськ:
Ви праві 1000 разів. Але щоб укриття укріпити і де можна підігнати його під бомбосховище треба великі гроші. А це хіба вже з перспективою не тільки на школу, але і на населення, яке проживає неподалік шкіл.
Тарас
Для Гуцульщина-Франківськ:: треба не просто великі гроші а розібрать школу, зробить нове перекриття щоб мінімум 500 кг тротилу витримувало а потім зібрать школу знову.
Коментувати