В Україні створюватимуть паспорти безпеки шкіл

Навчальний процес має початись максимально комфортно для всіх учасників освітнього процесу

В Україні створюватимуть паспорти безпеки шкіл

В Україні створюватимуть паспорти безпеки для кожного закладу освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи в ефірі телемарафону підготовку до нового навчального року.

За його словами, зараз докладається максимум зусиль, щоб освітній процес розпочався максимально комфортно для всіх його учасників.

«Ми маємо забезпечити паспорт безпеки кожного закладу. Маємо забезпечити покажчики руху до бомбосховища, плани евакуації, розрахунковий час заходу до бомбосховища, кожен з батьків має бути проінформований, у яких безпекових умовах має навчатись його дитина», – наголосив Шкарлет.

Також він нагадав, що у разі, коли у сховищі не вистачатиме місця на всіх учасників освітнього процесу одночасно, школи мають застосовувати рекомендації щодо розділення навчання на декілька змін.

Окрім того, школам рекомендують застосовувати змішане навчання.

«Є рекомендації стосовно змішаного навчання, де деякі дисципліни будуть вивчатись онлайн, а деякі дисципліни – офлайн, у тому числі застосовуючи змінність освітнього процесу», – зазначив міністр.

Освіта.ua
04.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марго
Для Ірина. То може за ті мільйони, які треба, щоб ремонтувати підвали, краще купити дітям гаджети, а не чиновникам по кишеням розкласти? Чи паспорт закладу захистить від ворожих ракет?
Юрий
Для Марго: так никто и не выделяет средства, ни департамент, ни депутатский корпус - все должны изыскать директора школ, ( а фонды собирать Шкарлет говорит - нельзя, все нельзя и родители ни копейки не дадут на эти нужды)
Коментувати
Ірина
Жорстокість, хамство, бруд... у коментарях. Чи все потрібно списувати на війну. А в маленьких містах, селах можуть всі вчитися дистанційно? А інтернет витягує? Пропонуйте варіанти. Поцікавтеся, які кошти мають переселенці...
Марія Ясницька
ЗАМІСТЬ ЦЬОГО ВИДІЛІТЬ ГРОШІ НА ГІНЕКОЛОГІЧНІ КАБІНЕТИ В ШКОЛІ! Вибачте, пардон, за такі деталі, але колективи у нас, так вже традиційно заведено, майже повністю жіночі. Від постійного стресу, то піхва чешеться, простіть, то губи обсипе, а то зовсім молочниця починає доймати! Вибачте, люди, що я з такими деталями, але це ж не тільки моя проблема! Зі мною згоден майже весь колектив моєї школи, окрім декількох $терв, у яких там уже павуки павутиною заплели, шо й ломом не проберешся. Освітяни! Бунтуймо! Гінкабінети в школи!
Местный
Для Марія Ясницька: вам с коллективом надо или закусывать, или к психиатру.
Марія Ясницька
Для местный: Жарти жартами, але в нас з такими зарплатами нема грошей ні на закусювати, ні на психіатра
Коментувати
Тата
Вже зібрано більше як 25000 підписів проти очного навчання, вони що примусово будуть дітей до школи забирати???
Олександр
Які б паспорта не створювалися,які б папірці не підписувалися, який би марафет у звичайному підвалі не наводили, від цього стіни міцнішими не стануть. Це не захистить нікого від бомби чи ракети.Ніхто не має зараз будувати бомбосховища за всіма вимогами, бо таких наразі у школах просто не існує! І цей паспорт не врятує від терористів,які можуть взяти дітей у заручники і шантажувати ними , прикриватися,як живим щитом. Давно пора МОНУ це зрозуміти!!!Не грайтесь із життям дітей, вчителів !!! Закінчиться війна,тоді будемо ходити до школи! А зараз- тільки дистанційне навчання!!!
Наталія
Оприлюдніть спочатку на офіційних джерелах вимоги до бомбосховищ. Це перше!!! Коли перевіряєте готовність бомбосховищ будьте чесними самі з собою. Не перекладайте свою відповідальність на підлеглих. Немає в директора можливостей реставрувати, перебудувати, підігнати під вимоги те, у що по - чесному треба вкласти мільйони. БУДЬТЕ ЛЮДЯНИМИ !!! ЦЕ - друге))) Миру всім нам і перемоги
Галичанка
Господи! Як же ви дістали!!!! Ну немає в більшості шкіл укриттів!!! НЕ-МА-Є!!! І від підписання якогось недолугого папірця вони не з’являться! НЕМАЄ і НЕ МОЖЕ БУТИ безпеки під час війни!!! Невже це так важко зрозуміти???!!!
Виктория Владимирова
Знову усе зводиться до папірців. Не захистить ваш довбаний паспорт ні від ракети, ні від ворожої артилерії! У наших школах НЕМАЄ бомбосховищ. Вони стоять просто на землі. Можете запхати цей паспорт у .... самі знаєте куди. Довбні!
ЮЛІЯ
Папірець напишуть по знайомству, а по факту в школі нічого не буде, чи буде недороблене, чи батьків заставлять роботи, бо "цеж ваші діти"...Як завжди у нас робиться. Аварійні школи працюють і тільки, коли щось траплятися, починаються якісь роботи. А зараз цій кучі аварійних шкіл ще дозволи видадуть навчати дітей. Я не готова свою дитину вести до школи у військовий час
Каролина Куек
А на фотке училка за голову схватилась. Думает : "Какой пиздец!" И лифчик у нее в секонде купленный, не по размеру.
Віра
Для Каролина Куек: навіть, якщо ви просто хотіли образити вчителя, у ваших словах є істина. Це і справді - п...ц, і на зарплату вчителя як раз ходити до секонду...
Каролина Куек
Для Віра: вообще не хотела обидеть. Просто констатировала факт.
Коментувати
За-раза
І знову списані мільйони.... .
mariyasheludko33
Для За-раза: як завжди
Коментувати
Inna Dan
Я не прихильник дистанційного навчання, але цю дурню, уже неможливо читати! Яке навчання, коли за вікном війна.Папір витримає багато, пив реалії??!!! Спочатку обладнайте укриття, так як потрібно, а ні, як у нашій державі все робиться, від напасті!!!! Запитайте спочатку вчителів, що вони думають, чи вони не люди, їх лише перед фактом ставлять!