У регіонах створять комісії з безпеки шкіл

Організацію безпекового простору в школах до забезпечуватимуть спеціальні комісії

У регіонах створять комісії з безпеки шкіл

Організацію безпекового простору в школах до початку навчального року забезпечуватимуть спеціальні комісії на місцях.

Про це під час телемарафону сказав  міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, повідомляє Укрінформ.

«На сьогодні прийнято рішення щодо формування спеціальних комісій по ВЦА, яку будуть очолювати профільний заступник керівника військової адміністрації, куди обов’язково будуть залучені ДСНС. Ми будемо формувати мапу безпеки. Основний слоган для нас – це «Школа — територія безпеки», – зазначив Шкарлет.

Він також наголосив, що з 1 вересня українські школи мають стати територією безпеки.

«Великі завдання поставлені і місцевим органам, ВЦА, Мінрегіонів Державною службою надзвичайних ситуацій щодо формування системи безпеки в школі – пунктів евакуації, найпростіших укриттів, шляхів евакуації, протоколів безпеки, які мають бути доведені до кожного батька. Будуть проведені певні тренування кожної дитини щодо евакуації. Ми прагнемо, щоб школа стала територією безпеки з 1 вересня», – сказав міністр.

Також він додав, що очний освітній процес буде неможливо розпочати у громадах, у яких тривають активні бойові дії. У цих регіонах можлива лише дистанційна форма навчання.

Освіта.ua
22.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія Василівна
Не варто!!! Ні в якому разі!!! Я, як мати і вчителька, проти офлайн навчання до закінчення війни. Зараз не той час, щоб наражати дітей та вчителів на небезпеку Тим більше, яке може бути навчання,коли тривога може тривати годинами?