Безпека є пріоритетом при підготовці шкіл, – Шмигаль

Уряд вимагає від обласних військових адміністрацій забезпечити безпеку в школах

Безпека є пріоритетом при підготовці шкіл, – Шмигаль

Безпека дітей — ключовий пріоритет при підготовці освітніх закладів до навчального року.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відвідання Чернігівського обласного ліцею для обдарованої сільської молоді.

«Правильно облаштовані сховища з примусовою вентиляцією, обігрівом, відповідними можливостями проводити навчання в разі необхідності — це ті речі, які ми вимагаємо від громад і керівників обласних військових адміністрацій», — підкреслив очільник уряду.

Освіта.ua
13.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Якщо не підуть у школу де -це можливо ,в нас буде нація не знаю кого.Але наголошую де є укриття.
Студентка
Це школярі і їх батьки можуть обирати, а студенти - ні. Нас взагалі за людей не рахують. У нашому ЗВО сказали, що очне навчання з 15 серпня. В нас нема надійного укриття, але це нікому не цікаво. В нас нема укриттів у гуртожитках - це нікого не турбує. Ми навчаємось у декількох корпусах і переміщуємося містом - це теж не враховується. Наше керівництво каже, що так вирішило МОН, отже маємо робити згідно рекомендацій. В ми НЕ МОЖЕМО обрати іншу форму навчання, це не передбачено. Не подобається - забирай документи і на відрахування. Ми хочемо вчитись, але ми і жити хочемо. А нас позбавили навіть альтернативи.
Геннадій
Підкажіть, паспорт безпеки особисто кожній ракеті показувати, чи можна на даху школи причепити, ракета сама побачить? Особливо якщо укриття це звичайний коридор. Якщо серйозно. Шановні батьки жодної дитини до школи не пустимо до закінчення війни. Бойкот злочинним рішенням МОН. Вінниця показала що навіть відносно безпечних місць немає.
Оксана
Для Геннадій: Я пущу свою дитину! Я ходжу до школи з 24 лютого кожного дня на роботу, чому моя дитина не може ходити до школи?
Геннадій
Якщо ви мати і будете поряд, я не проти. Ваша дитина ваша відповідальність, але відповідати за всю школу, зібравши сотні дітей разом в жодному разі не можна
Коментувати
Геннадій
Батьки мають право обирати, але хто його і так і так буде викладати? Багато вчителів не повернеться з за кордону, частина пішла до ЗСУ а ми обираємо. Коли проводити уроки і в школі і дистанційно??? Приліт до Вінниці нічому знову не вчить панів Шмиголя та Шкарлета? Вперто будемо зганяти дітей до школи?
Геннадій
Для Геннадій: Якщо ви мати і будете поряд, я не проти. Ваша дитина ваша відповідальність, але відповідати за всю школу, зібравши сотні дітей разом в жодному разі не можна.
Коментувати
Лариса
Чого ви слухаєте Шмигаля. Згадайте , як він казав про ЗНО. Сьогодні сказав, що не буде, завтра, що буде, післязавтра, що він таке не казав. Прийде кінець серпня, час покаже. Батьки мають право не вибрати офлайн формат, а онлайн.
Оля
Так може хтось сказати відпустка 24 чи 56 днів ????А то ніде немає офіційної інформації
Геннадій
Для Оля: 24 дні. Принаймні на сьогодні саме так
Коментувати
Геннадій
Завдання Шмиголя виконуються і перевиконуються. За укриття визнається все що є. Шкільні коридори, переходи, навіть погреба, які самі от от заваляться. І звітують про готовність. Однозначно. Очне навчання до закінчення війни це злочин проти України це свідоме нараження дітей на небезпеку. МОН зрадники які свідомо провокують загибель дітей. Де СБУ?
Вчитель
’’Безпека є пріоритетом’’. А тепер поясніть, як вже зараз працювати вчителям у тих школах, де немає укриттів? Куди йти у випадку повітряної тривоги, як от сьогодні, коли лунає сирена, а я на роботі? Хто несе відповідальність за життя вчителів, у такій ситуації?
Вчитель
Для Вчитель: Єдиний вихід- звільнитись і піти на фронт, щоб перtмогу наближати власними зусиллями
Коментувати
399
Безпека дітей — ключовий пріоритет при підготовці освітніх закладів до навчального року. «Правильно облаштовані сховища з примусовою вентиляцією, обігрівом, відповідними можливостями проводити навчання в разі необхідності — це ті речі, які ми вимагаємо від громад і керівників обласних військових адміністрацій», — підкреслив очільник уряду. ЧЕРГОВИЙ СОН РЯБОЇ КОБИЛИ