В Україні в дистанційному форматі навчаються 3 300 шкіл

У шести областях на дистанційному навчанні перебуває понад 40% загальноосвітніх закладів

В Україні в дистанційному форматі навчаються 3 300 шкіл

В Україні в дистанційному форматі через темпи вакцинації педагогічних колективів від коронавірусу навчаються 3 300 шкіл.

Про це повідомила заступниця міністра освіти Віра Рогова в ефірі «Сніданку з 1+1».

За її словами, протягом цього тижня суттєво покращилась ситуація з вакцинацією педагогів.

«У нас на 23 вересня було 4600+ закладів освіти, які були на дистанційній формі навчання, на сьогодні це 3 300. За цих три дні ми бачимо покращення щодо вакцинації наших педагогів», – зазначила Віра Рогова.

Також вона розповіла, що найвищий рівень вакцинації педагогів у Києві, Сумській, Луганській, Донецькій, Харківській та Черкаській областях.

Але існують області, де на дистанційному навчанні досі понад 40% шкіл, і таких регіонів – шість.

«Це Львівська, Вінницька, Одеська, Рівненська, Івано-Франківська і Волинська області», – поінформувала Віра Рогова, додавши, що ці області «під пильним контролем».

Освіта.ua
28.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вакцинований мутант
Хотілось би знати, яка саме кількість отих антивакцинаторів-дистанційників провела чесно свої уроки в минулий карантин і так само чесно відробляє гроші в теперішній. Який відсоток дітей присутні на ваших заняттях і який навчальний результат від цієї дистанційної діяльності. А ще було б добре, якби назвалися ті анти-, які повернули державі незароблені гроші! Поверніть гроші! а МОН-дайте можливість найняти на зекономлені кошти безробітних молодих вчителів, адже нічого складного немає, і вони (вакциновані), навіть менш досвідчені, принесуть суспільству більше користь, як ті посвячені в таємні знання щодо "шкоди і невивченої дії", і "світового фармзаговору" і всіляких сил нечестивих", і іншої єресі
Тетяна Кіба
Місяць не читається фізика. Можливо у вас є знайомий вакцинований учитель фізики? Запрошуємо!
Коментувати
Андрій
ЖАХ. ЖАХ. ЖАХ. Це так мамочки, переживаючи, що дитина мішатиме дома, хотіли їх хоть на пів дня позбутися, просили відмінити дистанційку. Просили працювати школи під час каратину (недумаючи про здоров’я власної дитини), просили вакцинувати вчителів (хоча вакциновані так само можуть заражати їх дітей, навіть краще невакцинованих). Вчителі покидають школу, думаючи про своє здоров’я, тому що, навіть якщо вони вакцинувалися, то їх заразити можуть ваші діти - їх 30 в класі. Дистанційку по вашому проханню не будуть вводити і в червоній зоні. Навіщо наражати себе на небезпеку. Здоров’я важливіще будь якої роботи. ДОПРОСИЛИСЯ, скоро по вашому проханню, вакцинують експериментальною вакциною ваших дітей. ТРЕБА ДУМАТИ КОЛИ ЩОСЬ КАЗАТИ. Маєте те що маєте. Подумайте про власних дітей, пока не пізно.
Ірина
Сейчас распространяется вирус Дельта, и уже много примеров, что он инфицирует детей. Вакцинированных учитель, является таким же разносчиком инфекции, как и все не вакцинированные. Родители детей не вакцинируются, дети в своей среде переносят инфекцию от одного к другому. Учителя выступают в роли эксперемента действия вакцины. Ведь для общества никакого толка от их вакцинации нет. В период распространения инфекции самое правильное решение, это хорошее дистанционное обучение под полным контролем родителей и учителей. Дети не должны болтаться по улицам. А те которые болтаются, родителей привлекать к ответственности. Во все времена, дети были и остаются самыми большими переносчиками инфекции. А сейчас самое страшное, что этот вирус поражает наших детей. Родители, подумайте, легче с ребенком позаниматься или потом лечить? Пишите, требуйте, в такое время обучение должно быть только дистанционным на должномиуровне.
Xayc
Для Ірина: Почему после патентов и странно совпавшей тренировки Evеnt-201 ковиды сыплются как из лабораторного рого изобилия, но не трогают блм, антифа, талибов и прочих? Почему в той же Индии с огромнейшим населением и антисанитарией буквально за две недели побороли опаснейший штамм? Почему со смертностью сравнительной с обычными ОРВИ не объявляют пандемии десятков более опасных заболеваний, а только барановирус? Почему после прививок нужны очередные прививки? И самое главное - почему большинство - более 70% ТЯЖЕЛО больных как раз вакцинированные?
Ірина
Вот и я о том же! Поэтому и не нужно молчать. Эти прививки дело добровольное. Тем более, что после прививок случаются смертельные случаи В стране объявлена жёлтая, оранжевая зоны, а народ без масок. Почему, когда все это началось в Китае, они выйти на улицу вообще не могли, а наш народ без масок гуляет и никакого наказания. Зато учителям принудительно нужно вакцинироваться! Они мир спасут. У этой категории населения, мало того что мизерная зарплата, так ещё и эксперементы над ними проводят. Людям нужна работа хоть и за гроши и вынуждены идти на эксперемент. Почему такое отношение к этой категории населения? Почему так много совпадений смертных случаев у здоровых людей после прививки, но не от прививки? Кто за это ответит? Или это процент риска внедрения вакцины сравнительно небольшой?
Коментувати
Наталья
Ага! "Покращилась ситуацiя з вакцинацiэю"! А то что директора угрожают увольнением тем работникам и учителям которые не вакцинировались! Это уже никого не волнует!? То что люди рискуя своим здоровьем колят эту вакцину только потому что им угрожают увольнением тоже мало кого колышит! Учителя и так были самыми бесправными а теперь поставили на уровень рабов! Хочешь работать-колись! Нет значит увольняйся! УЖАС!!
Буковина
У нашій школі не має 80% тому ми працюємо дистанційно. Але ми дійсно чесно і справедливо відпрацьовуємо свої гроші. Від першого до останнього уроку, включаючи різні заходи. Мабуть хтось захоче сказати, які ми молодці. Але не так все просто. Одна школа не показник. Так мають працювати всі. Саме тому хочемо звернутися до ДОН та СЯО. Дорогі! Якість дистанційного навчання у ваших руках. Ви маєте право вимагати від закладів освіти розклад уроків під час дистанційного навчання, звіти про дистанційне навчання, а також проводити опитування серед учнів та батьків. Ви навіть можете вимагати посилання на групи в яких учителі проводять уроки. Дуже буде прикро коли через тих хто не хоче працювати, уява батьків про такий вид навчання буде спотворена. А потім через них будуть страждати усі. Цього допустити не можна.
Ірина
Для Буковина: Саме зараз і потрібна дистанційна форма навчання. Ви молодці. Як би ще й ссилочку на ваші уроки в школі, як взірець для інших. А наше міністерство освіти замість витрачення часу на примусову вакцинацію, розробили би портал дистанційного навчання. Щоб було зручно учням і вчителям ним користуватися. А також електронний журнал, щоб батьки могли контролювати своїх діточок кожен день.
Коментувати
Maрия
Спрашивается, какого чёрта заставляли всех учителей вакцинироваться??? Мало того, что это требование - ПОЛНОЕ БЕЗЗАКОНИЕ, так ещё теперь ВСЁ РАВНО ШКОЛЫ ПОЗАКРЫВАЛИ!!!! Создаётся впечатление ЩО ТІ, ХТО КЕРУЮТЬ ДЕРЖАВОЮ ТА ОСВІТОЮ - НЕ СПОВНІ РОЗУМУ.
Тетяна Кіба
Для Maрия: Ви до цих пір сумніваєтеся?
Коментувати