Мін’юст проведе кампанію в школах щодо протидії булінгу

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо протидії булінгу

Мін’юст проведе кампанію в школах щодо протидії булінгу

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо протидії булінгу.

Про це повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць.

За її словами, булінг є доволі поширеним в закладах освіти в усьому світі, зокрема, і в Україні.

«Серед тем, з яких просять провести заходи у навчальних закладах, найзапитуваніша – саме булінг, в усіх його видах. Наша мета – допомогти жертвам цькувань та роз’яснити, чому не варто приховувати факти булінгу та куди звертатися по допомогу», – зазначила Коломієць.

Вона також наголосила, що систематичні знущання, принизливе ставлення, образи та інші види психологічного насильства як з боку дітей, так і з боку вчителів є неприпустимими і вимагають відповідної реакції.

Окрім того, вона повідомила, що якщо батькам або дитині потрібна правова допомога, її можна отримати у месенджерах Телеграм чи Вайбер, скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням, завантажити мобільний застосунок «Твоє право» або зателефонувати за безкоштовним номером 0 800 213 103.

У Міністерстві юстиції нагадують, що за булінг учасника освітнього процесу, внаслідок чого була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, наступає адміністративна відповідальність, яка передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

У випадку, коли булінг вчиняли діти до 16 років – до відповідальності притягають батьків булерів.

Освіта.ua
13.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
А хто проведе Мін’юсту кампанію, щодо недопущення булінгу щодо невакцинованих вчителів?
Результат перевірки
"Окрім того вона повідомила, що якщо батькам або дитині потрібна правова допомога, її можна отримати у месенджерах..." (Далі по тексту передостаннього абзацу)(с). Когось начебто не вистачає в цьому освітньому трикутнику. Тому, нешановна заступнице міністра, не соромтеся,спускайте всіх собак на вчителів. Булінг педагогів санкціонований державою. А благословив в усіх бідах винити вчителів імпотенентний освітній омбудсмен. Мені аж стало принципово почути, коли ж він скаже хоч щось добре про освітян. Не діждуся, певно. Не омбудсмен, а якась матня.