Мінфін: в освітній галузі кошти повинні працювати на освіту

У Мінфіні наголошують на необхідності ефективного використання коштів в освіті

Мінфін: в освітній галузі кошти повинні працювати на освіту

У Міністерстві фінансів наголошують на необхідності підвищення ефективності використання коштів в сфері освіти.

Про це під час зустрічі з профспілками та роботодавцями щодо питання формування основних показників державного бюджету в 2022 році сказав заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

«В освітній галузі кошти повинні працювати на освіту. В наступному році планується близько 7,2% ВВП по зведеному бюджету. Ми передбачаємо можливість оновлення матеріально-технічної бази шкіл та підтримку організації якісного харчування учнів у закладах загальної середньої освіти», – зазначив заступник міністра фінансів.

Освіта.ua
03.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ого
Мінфін: "в освітній галузі кошти повинні працювати на освіту", ого, нічого собі, а ми і не знали. Як вони дійшли до такого висновку? Хто підказав? Це геніально. Бхаххаха...
ТТ
Звичайно! Тільки це все порожні слова: відкати, закупівлі по завищених цінах, величезні премії директорів та заступників за економію коштів, подвійна бугалтерія тощо. Ось це і є реалії сучасної школи.
Олег
в освітній галузі кошти повинні працювати на освіту, а куди ще, вони ті гроші, повинні працювати?
Черкаси
Мінфін вражений хворобою знищення школи, а головний ідеолог руйнаціі- Єрмоличєв! Його просто слід вигнати із міністерства, бо він не розуміє що таке економіка знань, а живе в світі консерватизму, задушення краіни. Іще— чому мінфін втручається в діяльність міносвіти? Пан шкарлет мусить «послати» цих єрмоличів!!! А ми підтримаємо!!