МОЗ: вакцинація дітей передбачена лише в окремих випадках

Відсутність щеплення проти COVID-19 не є підставою для відмови в прийомі дитини на навчання

МОЗ: вакцинація дітей передбачена лише в окремих випадках

Наразі вакцинація дітей проти COVID-19 передбачена тільки в окремих випадках, тому відсутність щеплення проти COVID-19 не є підставою для відмови в прийомі дитини на навчання.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на інформацію Міністерства охорони здоров'я.

У МОЗ нагадали, що рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики дозволяють можливість вакцинації дітей старше 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Зокрема, цю вакцину дозволено використовувати в Україні для дітей старше 12 років у разі, якщо дитина має високі ризики тяжкого перебігу та розвитку ускладнень після COVID-19.

Також вакцина може бути використана для необхідності об'єднання сім’ї, якщо дитина виїжджає до країни, у якій для перетину кордону потрібен сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, або міжнародного свідоцтво про вакцинацію, або дитина виїжджає на навчання до країни, де для перетину кордону або для навчання необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію.

Окрім того, вакцинація дітей від 12 років допускається, якщо дитина є учасником міжнародних спортивних змагань або інших заходів у країні, де для перетину кордону або для участі в заході необхідне міжнародне свідоцтво про вакцинацію або сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19.

Для отримання вакцини батьки дітей 12-15 років або самі діти віком 16-17 років можуть звернутися до педіатра або сімейного лікаря дитини.

Освіта.ua
18.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вірус
Так, правильно, діти не переносять вірус, вони стерильні... А умови праці, до речі, повинні бути безпечні!
Мати
Ви своїх дітей можете вакцинувати скільки хочете а до наших не лізьте!!!! Поставили Шкарлета пришелепкуватого і прибитого із-за угоа мішком Ляшка і хочете усіх такими поробити!!!
Справа
Для Мати: Тоді не вимагайте від учителів щеплень і не хайте дистанційну.
Коментувати
Тарас
=В детском лагере "Молодая гвардия" зафиксировали 60 случаев инфицирования коронавирусом, из них 50 среди детей и 10 среди вожатых. Источник: Минздрав Детали: За последние сутки количество больных выросло на 5 новых= Це все нас чекає коли діти підуть у школу 1 вересня. А Шкарлатина розповідає що будемо учиться і в червоній зоні...В минулому році померло 1500 учителів. Готуйте гроби на цей рік
Вакула
Для Тарас: До ковидлы умирало еще больше. Бо 80% старики пенсионеры.
Некронтир
Ровно 1500? Круто, всё идёт по плану. То, что без ведома родителей брали биоматериал для ПЦР, которое вообще не для тестирования, - это одно, а как диагностировали - у гадалки, заражёнными палочками, на глаз за лупой или монетку бросали? Всё также планово подгоняют фантастические цифири по плану.
Тарас
Для Некронтир: ця цифра за минулий рік встановлена Союзом освітян України шляхом подання запитів до обласних адміністрацій. За цей рік підсумків ще не було.
Коментувати
Експерт
Легше півмільйона вчителів змусити вакцинуватися ніж 7 мільйонів дітей, бо і вакцини стільки не має, а як буде то і дітей без вакцини не допустять до навчання, і це вже скоро, згадаєте мене... згодом
Тарас
Для Експердь: вакцинуйся, бо в гробу скучно лежати. Моя колега провакцинувалась і пережила дельту дуже легко.
Вакула
А мы не вакцинировались и вообще не болели.
Тарас
Для Вакула: дельта дістане
Коментувати