Карантин в Україні продовжено до 1 жовтня

За інформацією МОЗ, поки передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні немає

Карантин в Україні продовжено до 1 жовтня

Кабінет Міністрів затвердив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 1 жовтня 2021 року.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання уряду.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, поки передумов для зміни рівня епідемічної небезпеки в Україні немає. Водночас вакцинація є ефективним захистом від коронавірусу.

«Кількість нових випадків захворюваності за останні тижні зростає, але передумов для зміни рівня епіднебезпеки поки немає. Закликаю всіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу», – заявив міністр охорони здоров’я.

Віктор Ляшко також повідомив, що для протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта»-штаму Кабінет Міністрів посилив правила перетину кордону. Але лише вакцинація є єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу хвороби чи смерті.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні – схвалені ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні.

Вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається силами мобільних бригад з імунізації, пунктів щеплень та центрів масової вакцинації.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень розміщений за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Організовані колективи з понад 50 охочими щепитися можуть телефонувати за номером контакт-центру 0 800 60 2019.

Освіта.ua
11.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Friday 13
Після чергового пшику із прогнозами на "мільйони мільйонів" трупів у перші місяці в 2009 та 2019, ті балакуни експериментально і без відповідальності закликають безвідповідально (не маючи достовірної інформації) погодитися на експериментальний засіб від "можливих тяжких наслідків". В дупу
Ніка
Для Friday 13: Можна посилання на подібні прогнози? Бо ви зараз несете маячню.
Правила
Вероника, а у вас поисковик отключён или маячня в другом месте? Первым о коррупции заговорил председатель подкомитета по здравоохранению комитета по социальным вопросам, здравоохранению и семье ПАСЕ Вольфганг Водарг. Чиновник так и сказал - никакого «свиного гриппа» не существует, есть лишь форма обычного сезонного гриппа, а паника вокруг него раздувается в интересах фармацевтических компаний. По мнению экспертов комиссии Парламентской ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ), с подачи Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) мировая фармацевтическая промышленность получила возможность обогатиться на панике, вызванной «свиным гриппом». В ноябре 2009-го датская газета Information обратила внимание на тот факт, что «триумфальное шествие» нового вируса странным образом совпало со слиянием двух фармацевтических гигантов - швейцарской Hoffman-La Roche и американской Genentech. Журналисты предположили, что пандемия может на деле оказаться грандиозной коррупционной аферой.
Хаус
Не секрет, что сотрудники ВОЗ также официально или через компании-прокладки работают на лаборатории и фармацевтические компании, включая производителей вакцин. Дальше не важно, даже на кануне подогнанное определение "эпидемия". А итого более 6 млрд. евро ушло на ненужные вакцины, которые просто не пригодились, около 10 млрд. евро - на санитарные меры и профилактику, и более 20 млрд. евро - ущерб животноводству и бюджету стран. Нулевая игра на нервах: "У кого-то убыло, у другого прибыло".
Коментувати