МОН і МОЗ розглядають варіанти роботи шкіл у карантин

В уряді опрацьовують варіанти роботи закладів освіти в умовах можливого посилення карантину

МОН і МОЗ розглядають варіанти роботи шкіл у карантин

Міністерство освіти спільно з Міністерством охорони здоров'я опрацьовують варіанти щодо роботи закладів освіти в умовах можливого посилення карантинних заходів через поширення штаму Дельта.

Про це під час засідання Кабінету Міністрів сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Через це він звернувся до профільних міністрів з проханням налагодити комунікацію із суспільством з цього питання.

«Прошу з цього приводу активно прокомунікувати з суспільством міністра охорони здоров'я, міністра освіти і науки», – сказав прем’єр.

Як відомо, міністр освіти Сергій Шкарлет нещодавно наголосив, що станом на початок серпня перспектив повернення до дистанційної освіти у вересні 2021 року поки немає.

Освіта.ua
04.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
И не только Харьков, запорожская область тоже . Постоянно намекают на увольнении
Вчитель
УВАГА!!! УВАГА!!! Харків. Директори шкі примушують вакцинуватись вчителів, бо,кажуть, що інакше школу не вважатимуть готовою до нового навчального року. Особливого булінгу зазнають вчителі, які повиходили з відпустки перші дні і зараз у школі. Такожи директори дзвонять іншим співробітникам і кажуть, що школа не відкриється і цей невакцинований вчитель затримує підготовку до навчального процесу. Що робити??? Харків-велике місто, і питання жовта-оранжева-червона зона,ви розумієте,навіть не стоїть. Буде і жовта,і оранжева,і червона. Вчителі перехворіли на ковід восени аб навесні, антитіл вистачає, чому вчитель зобов’язаний колоти собі те, що не є вакциною у повному сенсі. Прийміть документ, у якому вакцина від ковід буде обов’язковою для роботи у школі, або не мучте людей. Усі розуміють, що директорові простіше довести вчителя, щоб він написав за власним бажанням, ніж втратити своє тепленьке директорське місце, і директора не хвилює, що ,якщо щось піде не так, у вчителя сиротами залишаться малі діти. ДАВАЙТЕ МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС!!! АБО ПРИЙМІТЬ ЗАКОН ПРО ОБОВ’ЯЗКОВУ ВАКЦИНАЦІЮ, АБО ПЕРЕСТАНЬТЕ МУЧАТИ ВЧИТЕЛІВ!!!
Євгенія
Для Вчитель: спробуйте надати письмове підтвердження того, що Ви перехворіли COVIDом, та Вас протипоказано вакцинувати. Я сподіваюсь, міністерство освіти та міський департамент не має настанови влаштовувати геноцид вчителів, змушуючи усіх, кому потрібно та не потрібно, вакцинуватись.
Коментувати
козак Запорізький
Відеодзвінки до 1000 учасників. Телеграм по ходу поставив Zoom у незручне становище. Кому тепер треба буде Zoom чи Meet. І Телеграм працює навіть на самих старих смартфонах. Друге діло, коли Вібер розширеться до 3000 учасників. Тоді Телеграм треба буде подумати про 10 000 учасників. Що робить дистанційна!!!)))
Продолжение предыдущего поста
Хороший учитель однозначно сможет реализоваться при любых условиях, потому что в Украине достаточно обеспеченных родителей, которые хотят, чтоб их дети имели знания и готовы нанимать репетиторов для своих детей. Также эта ситуация спровоцирует открытие большого количества дистанционных школ. Очень некрасивая ситуация складывается. Не нужно косвенно заставлять учителя вакцинироваться. Или все: родители, дети, работники школы без исключения, или сугубо по желанию. Еще вариант: пусть Министерство образования наберется смелости и поставит конкретную вакцину как обязательную прививку или сделает отказ от вакцинации официальной причиной увольнения, а администрация перестанет сжирать и создавать условия для увольнения по собственному. Ведь все понимают, что перед администрацией поставлены конкретные задачи по вакцинации учителей, причем высшие эшелоны власти вакцинированы физраствором, в лучшем случае.
Учитель
Только не надо ЗАСТАВЛЯТЬ учителей вакцинироваться насильно. Многие переболели зимой, весной и в начале лета 2021, антител в организме достаточно. Каждый должен принимать решение о вакцинации. НЕ надо травить родителей на учителей, потому что большинству родителей нужно просто СПИХНУТЬ ребенка в школу при любой эпидситуации, потому что это дешевле морально и материально. Надеюсь министерство поймет, что онлайн-обучение развивается очень активно, и учителя просто уйдут в репетиторство онлайн, которое сложно отследить, чтобы обложить налогами, и количество вакансий в школах значительно увеличится. Хороший учитель однозначно сможет реализоваться при любых условиях, потому что в Украине достаточно обеспеченных родителей, которые хотят, чтоб их дети имели знания и готовы нанимать репетиторов для своих детей. Также эта ситуация спровоцирует открытие большого количества дистанционных школ. Очень некрасивая ситуация складывается. Не нужно косвенно заставлять учителя вакцинироваться. Или все: родители, дети, работники школы без исключения, или сугубо по желанию. Еще вариант: пусть Министерство образования наберется смелости и поставит конкретную вакцину как обязательную прививку или сделает отказ от вакцинации официальной причиной увольнения, а администрация перестанет сжирать и создавать условия для увольнения по собственному. Ведь все понимают, что перед администрацией поставлены конкретные задачи по вакцинации учителей, причем высшие эшелоны власти вакцинированы физраствором, в лучшем случае.
Maison
Для Учитель: Так никто и не заставляет. Просто работу поменяйте и все.
вчитель
А с какой это стати нужно учителю менять работу? А, " яжемамке" к косметологу и в бассейн нужно, а дитя спихнуть в школу?
Маргарита
Для maison: Пусть родители сначала покажут свой сертификат про вакцинацию, вакцинируют своих детей старше 12 лет, а потом уже спрашивают в учителей. И не тебе, чмо, указывать, кому менять работу. Или вакцинируется все население, или нечего только от учителей это требовать. По закону никто не имеет право уволить с работы за то, что не вакцинирован. А если таких родителей-недоразумений что-то не устраивает, флаг в руки, есть куча видов обучения: индивидуальное, домашнее и т.д. Или, вместо того, чтобы тратить деньги на спа-процедуры, сдавайте своих детей в частные школы.
Коментувати