Перспектив повернення до дистанційної освіти поки немає, – Шкарлет

Станом на сьогодні перспектив повернення до дистанційної освіти у вересні немає

Перспектив повернення до дистанційної освіти поки немає, – Шкарлет

Станом на сьогодні перспектив повернення до дистанційної освіти у вересні 2021 року немає.

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет, в інтерв'ю порталу Слово і діло.

Водночас він не виключив можливості повернення до дистанційної форми освіти восени через похолодання та розповсюдження нового штаму коронавірусної хвороби.

«У міжсезоння завжди зростає кількість захворювань. Не тільки на ковід, а й на звичайні гострі респіраторні хвороби. Це – перша особливість. І друга особливість, яка може вплинути на повернення до дистанційної освіти, – це розповсюдження штаму Дельта, всіх інших нових штамів коронавірусу, які взагалі виникають у світі. Тому імовірність завжди є, у будь-якому випадку. Все залежить від нас, від нас з вами», – зауважив міністр.

Він також нагадав про ініційовану Міністерством охорони здоров’я норму, через яку  за наявності 80% вакцинованого педагогічного колективу, школи будуть здійснювати звичне навчання у жовтій, помаранчевій та навіть червоній зонах.

За його словами, в Україні вже є регіони, в яких вакциновано 90% педагогічних працівників.

«Я днями, наприклад, був у Житомирі, то Житомирська міська рада і колеги, які відповідають за освіту, дуже позитивно сприйняли те, що є норма про 80%, яка дозволяє навіть у червоній зоні виходити на очний процес навчання. Це стимулює батьків, і вже батьки можуть стимулювати педколективи, для того, щоб вакцинуватися і виводити дітей на повноформатне навчання. В освіті контактів дуже багато. Діти менше хворіють, але вони є потенційними переносниками цього вірусу», – сказав Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
03.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
УВАГА!!! УВАГА!!! Харків. Директори шкі примушують вакцинуватись вчителів, бо,кажуть, що інакше школу не вважатимуть готовою до нового навчального року. Особливого булінгу зазнають вчителі, які повиходили з відпустки перші дні і зараз у школі. Такожи директори дзвонять іншим співробітникам і кажуть, що школа не відкриється і цей невакцинований вчитель затримує підготовку до навчального процесу. Що робити??? Харків-велике місто, і питання жовта-оранжева-червона зона,ви розумієте,навіть не стоїть. Буде і жовта,і оранжева,і червона. Вчителі перехворіли на ковід восени аб навесні, антитіл вистачає, чому вчитель зобов’язаний колоти собі те, що не є вакциною у повному сенсі. Прийміть документ, у якому вакцина від ковід буде обов’язковою для роботи у школі, або не мучте людей. Усі розуміють, що директорові простіше довести вчителя, щоб він написав за власним бажанням, ніж втратити своє тепленьке директорське місце, і директора не хвилює, що ,якщо щось піде не так, у вчителя сиротами залишаться малі діти. ДАВАЙТЕ МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС!!! АБО ПРИЙМІТЬ ЗАКОН ПРО ОБОВ’ЯЗКОВУ ВАКЦИНАЦІЮ, АБО ПЕРЕСТАНЬТЕ МУЧАТИ ВЧИТЕЛІВ!!!
Богдан
Наш міністр або бреше, або сам не читав постанови. Пункт про те, що в червоній зоні відвідування закладів освіти заборонено, ніхто не відміняв. Додали тільки перепони для нормального навчання в жовтій і помаранчевій зоні. Тому всі оці "...та навіть червоній зонах" не більше ніж слова, які не опираються на жодний документ.
Суми батьки
Наш сусід алкаш і то до такого не додумається. Ви хоч розумійте що таке Червона або помаранчева зона. Якщо не розумійте то зайдіть у ковідні відділення. Яке навчання? Які діти? Учні розносять, вакциновані розносять, батьки розносять.
Суми батьки
Природньо буде спочатку батьків провакцинувати, після того щось хтіти від вчителів.
unforgiven 2
Вакцинація експериментальними засобами лише сприяє поширенню нових штамів коронавірусу без симптомів хвороби.
Наталія
Батьки будуть стимулювати педколективи- читай,потрібно натравити батьків на вчителя.Вважаю,що батькам краще пристимулювати владу,щоб не приймала такі недолугі постанови
Анна
Як вакцинація вчителів вплине на зменшення "розповсюдження штаму Дельта, всіх інших нових штамів коронавірусу, які взагалі виникають у світі" ? Вакцини для цього штаму не існує. Вакцинуємо вчителів, а "діти менше хворіють, але вони є потенційними переносниками цього вірусу».
Правила
Для Анна: Не будет учителя, не будет уроков; а не будет ученика, - тоже не будет уроков. Сплошная выгода.
Коментувати