У Києві вакциновано 57% педагогічних працівників

У Києві вакциновано понад 88 тисяч працівників навчальних закладів, що складає 57% педагогів

У Києві вакциновано 57% педагогічних працівників

У Києві вакциновано понад 88 тисяч працівників столичних навчальних закладів, що складає 57% педагогічної спільноти.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За словами посадовця, вакцинація працівників столичної галузі освіти є одним з елементів підготовки до навчального року

«Працівники закладів шкільної та дошкільної освіти найбільш вразливі до захворювання на коронавірус. Це зумовлено великою кількістю контактів та тим, що значна їх частина – літні люди. Сьогодні наше завдання –охопити вакцинацією максимальну кількість працівників, і таким чином вберегти їх від важкого перебігу захворювання. Місто створило всі умови для того, щоб працівники освіти мали змогу щепитися. Тож не зволікайте, вакцинуйтеся, збережіть своє здоров’я та своїх рідних», – закликав Микола Поворозник.

Освіта.ua
03.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
УВАГА!!! УВАГА!!! Харків. Директори шкі примушують вакцинуватись вчителів, бо,кажуть, що інакше школу не вважатимуть готовою до нового навчального року. Особливого булінгу зазнають вчителі, які повиходили з відпустки перші дні і зараз у школі. Такожи директори дзвонять іншим співробітникам і кажуть, що школа не відкриється і цей невакцинований вчитель затримує підготовку до навчального процесу. Що робити??? Харків-велике місто, і питання жовта-оранжева-червона зона,ви розумієте,навіть не стоїть. Буде і жовта,і оранжева,і червона. Вчителі перехворіли на ковід восени аб навесні, антитіл вистачає, чому вчитель зобов’язаний колоти собі те, що не є вакциною у повному сенсі. Прийміть документ, у якому вакцина від ковід буде обов’язковою для роботи у школі, або не мучте людей. Усі розуміють, що директорові простіше довести вчителя, щоб він написав за власним бажанням, ніж втратити своє тепленьке директорське місце, і директора не хвилює, що ,якщо щось піде не так, у вчителя сиротами залишаться малі діти. ДАВАЙТЕ МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС!!! АБО ПРИЙМІТЬ ЗАКОН ПРО ОБОВ’ЯЗКОВУ ВАКЦИНАЦІЮ, АБО ПЕРЕСТАНЬТЕ МУЧАТИ ВЧИТЕЛІВ!!!
вчитель Київ
У нашому закладі освіти провакцинувалося 6 учителів. З 47. І 9 прибиральниць. З 13. І так багато шкіл. Звідки намалювали 57 %.
Friday 13
Для вчитель Київ: Роздувають рекламні "перемоги" щоб іншим було завидко, але не всі такі кволі на голову. Більшість лікарів не роблять експериментальні щеплення собі та близьким. Коли бувший бандит прийшов із дитиною до респектабельного лікаря, поклав детальну діагностику від дорогої кліники і сказав глянути чи є протипоказання, бо якщо з дитиною у наближчі пару років щось станеться чого не було в картці, то до лікаря прийдуть в гості і будут "лікувати" всю рідню по черзі, то раптом знайшли діабет чи якийсь інший відвід. Сусід-АТОшник теж сказав лікарині шукати відмову, бо в нього справка психіатра, і якщо будуть побічні, прилюдно вб’є і нічого не буде. Лікарі хоча інструменти, але теж не настільки дурні, коли треба ставитися відповідально.
Коментувати
Освітянин
Скільки можна писати про вакцинацію, це що, досягнення в освіті? Це якесь тотальне хворобливе бажання насаджувати усям ідею вакцинації. Кожен робить свій вибір обдумано. Перестаньте красти мсвободу вибору У людей
Скрипач не нужен
Для Освітянин: Свободы никогда и не было. Вот ты думаешь, что есть, что у тебя демократия и гражданские првва, Конституция? На самос деле всего этого нет. И скорей всего Украина пойдет по стопам других стран с обязательной пртвивкой.
Маляр
Для Скрипач не нужен: Нет, выбор есть, но без волшебной прививки ни работы, ни социальной жизни, ни в магазил или транспорт... А так свобода.
Коментувати