В Україні можуть дозволити щеплювати школярів

МОЗ може дозволити вакцинувати від коронавірусу школярів за рекомендаціями медиків

В Україні можуть дозволити щеплювати школярів

Міністерство охорони здоров’я дозволить вакцинувати від коронавірусу школярів, які їдуть навчатися за кордоном або відвідуватимуть міжнародні змагання.

Про це повідомив керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка, повідомляє Укрінформ.

За його словами, вакцинувати зазначені групи дітей віком від 12 до 16 років можуть дозволити під час п’ятої хвилі вакцинації.

«Під час п’ятої хвилі буде дозволятися вакцинація дітей, але потрібно буде дивитися по наших рекомендаціях, яким саме дітям в першу чергу треба буде давати перевагу», - сказав чиновник.

Він також наголосив, що вакцинація дітей у разі необхідності відбуватиметься вакциною Pfizer-BioNTech.

«Якщо ми говоримо про дітей віком 12-16 років, то ми знаємо, що це Файзер і там буде чіткий алгоритм, у яких випадках. Наприклад, дитина їде за кордон на навчання, змагання, на якісь конкурси і ця подорож передбачає дві вакцинації», - розповів керівник національної програми імунізації.

Він додав, що щеплення дітей проходитиме за рекомендаціями лікарів.

Освіта.ua
19.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Hexen
Забавно, а какую статистику и побочные эффекты разъясняют? И под чью личную (и в случае осложнений криминальную) ответственность и с какой компенсацией?
ХИМЕРА трансгуманизма
Под ответственность лабораторий, официально изобретающих новые вирусы с 2013, поэтому "экспериментально" https://www.youtube.com/watch?v=ZYmcOcECYVM ссылки в статье
Коментувати
Батьки
Не знаємо звідки влада бере цифри для своїх опитувань, але батьки Києва проти вакцинації учнів. Нехай вже буде дистанційнка. І поки не винайдуть діючу вакцину це ще не одна буде дистанційка. А ви який бачете вихід? Очно вони не можуть ходити до школи. Сидіти дома вони можуть, тільки що буде далі? Скільки вони так будуть сидіти?
Якось так
Для Батьки: Ось тільки не потрібно себе видавати за всіх батьків Києва...
Hexen
На вас перекинули все издержки и виды ответственности, и пока овцы терпят...
Коментувати
педколектив
МОЗ офіційно заявляє, що протипоказань для вакцинації не має. Чому у Вінниці від файзер помер чоловік? І скільки таких смертей про які замовчують? Чому у США від того самого файзера є смерті серед дітей? Чому від короноваку у Індонезії за останній період померло більше сотні вакцинованих лікарів? Враховуючи такі обставини вакцинація не може бути примусовою навіть для повністю здорових людей. І взагалі це нонсенс. Майже кожена вакцина має протипоказання. Більшу частину вакцин навіть не можна як небуть застосовувати. А тут розумійте як хочете, хто хоче, скільки хочете. Ми учителі Хмельницької області проти примусової вакцинації. Тільки за бажанням. А щодо навчання. Тоді вислухайте наступне. Якщо одни учень буде хворіти, хіба цілий клас ви не відправите на самоізоляції? Чи решта будуть далі все розносити бо вчитель вакцинований. Не робіть те про що будете жаліти. Від вакцинації вчителів нічого суттєво не зміниться. А тільки все напружиться.
Якось так
Для педколектив: тому, що у Вінниці чоловічі помер не внаслідок вакцинації, а після. Відчуваєте різницю? Це так само, як сказати, що вчителя збила машина після того, як він сходив до школи. З цього ж флакону (не говорячи вже про партію) в цей же день і годину було щеплено ще 5 осіб. І з ними все в порядку. https://www.bbc.com/ukrainian/news-57712477
Батьки
Для Якось так: Ходив і після вакцини помер. Дивний збіг обставин, чи не так. А у нашій державі усі смерті від вакцини це все що можна тільки не вакцина.
Якось так
Для Батьки: і таке буває. А буває, що водій тролейбуса помер за кермом https://www.unian.ua/incidents/u-kiyevi-vodiy-troleybusa-pomer-za-kermom-novini-kiyeva-11482918.html
Коментувати
БРЄД 80-ГО Рівня
Малярія, Чума, Іспанка, Оспа і всяка дрянь. Пандемії були і заперечити це ніхто не може. Версій поширення коронавірусу багато, але маємо перед собою поставлений факт. Він мутує! А це зводить до нікчемності усі старання створити вакцину. Тому вибір не велекий. Або ми підемо шляхом наших предків і будемо карантином та іншими зусиллями протистояти і боротися, або все запустимо і потонимо. Щодо вакцинації, чи не вакцинації то тут вирішувати батькам. Але здоровомислячі на таке не підуть. Диму без вогню не буває. Тому стати і говорити що усі противники вакцинації та їх доводи - нісенітниця, точно ніхто не буде. Один мудрець сказав, "Курчат рахують по осені". Тому треба було почекати і подивитися як складеться ситуація у тих країнах, котрі перші почали вакцинацію, а вже тоді робити свої кроки. Але що чекати, коли результат не заставив себе чекати. Вакцина діє 2-3 місяці. І навіть так не завжди. Тобто про результативність повної вакцинації усіх дітей не приходиться.
Тарас
Для БРЄД 80-ГО Рівня: Ізраїль практично провакцинувався. Євреї дурні? Мабуть ні . тоді хто ти?
Герр Шлёма
Для Тарасика: Ви, уважаемый, хотя бы клацнули пару клавиш, чтобы узнать, что в полностью вакцинированном Израиле 70% тяжёлых случаев приходится именно на полностью привитых, но это не спасает яхвиков от очередной (пока 4й) волны.
Тарас
Для Герр Шлёма: ну так дайте посилання на гуглення з саме ТАКИМИ цифрами. Бажано не на сайт з ранки, де другим абзацом буде про дуже помічний зпуднік, який чомусь не допомагає в самій рашці.
Коментувати