В Україні від COVID-19 вакциновано 550 тисяч освітян

У МОН наголошують, що вакцинація дасть змогу розпочати навчання в очному форматі

В Україні від COVID-19 вакциновано 550 тисяч освітян

В Україні від COVID-19 вакциновано понад 550 тисяч працівників освітньої сфери.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки з посиланням на дані Міністерства охорони здоров’я станом на 12 липня.

У Міністерстві освіти наголошують, що наразі пріоритетним завданням відомства є процес вакцинації працівників сфери освіти, що дасть змогу розпочати освітній процес в очному форматі.

«Загальна статистика по Україні свідчить про високу відповідальність освітян до роботи в умовах поширення коронавірусу», – наголосили у Міносвіти.

За всіма освітянами, які вакциновані першою дозою резервується друга доза вакцини.

Наразі лідерами за кількістю вакцинованих освітян є Київ, Київська, Дніпропетровська, Львівська та Харківська області.

Освіта.ua
12.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужа людина
Бачила статистику (справжню!) вакцинації по школах мого міста - від 0 до 10% працівників ширнулися (декілька шкіл з 15-25%, мабуть адміністрація гарно промила мізки). Нам брешуть, про 550 тисяч вакцинованих, щоб невакциновані відчули себе білими воронами-девіантами, схилили голови і йшли покірно колотися неапробованими препаратами з невідомими пролонгованими наслідками.
Київська школа
Для Небайдужа людина: ну, якщо ваше місто десь в дрімучому лісі, то може й така секретна "статистика" в когось пиляючого вишку з 5G є.
Небайдужа людина
Ні, не в лісі. Облцентр. Cтатистика з офіційного джерела) Не раджу нічого пиляти, але якщо дуже вже хочеться, то робіть це обережно, щоб на Вас та вишка не впала - я турбуюся про Ваше фізичне і психічне благополуччя!
Коментувати
unforgiven 2
Вакцинація дозволяє ефективно пиляти державні кошти, замість забезпечення освітнього процесу сучасними навчально-методчними та матеріально-технічними засобами.
sensey
Єдиний шанс зберегти освіту під час пандемії - це вкладання коштів у дистанційні технології. Котра країна це зрозуміє, там ще інтелектуальний потенціал залишиться. Може не такої якості як раніше, але залишиться. Решта опиняться на межі глобальної кризи. І якщо їм вдасться навчити своїх учнів читати, писати і рахувати, це для них буде великим досягненням. Дистанційна освіта не очна освіта, батьки мають рацію. Але це реальний шанс здобувати освіту тим, хто хоче її здобувати. Поки ще є віра у вакцини ці слова напевно по різному можна оцінювати. Але якщо раптом швидкість мутацій буде випиреджати швидкість створення вакцин, криза не менуча. Всі ми хочемо щоб все було добре. Але поряд з тим, треба всіма силами готуватися до зими. І не тільки державу готувати, але і націлювати людей готуватися, як матеріального так і у плані загальних запасів борошна, круп, одежі... Київ місто не мале. Але якщо народ не буде легковажним. Зима пройде легко. Навіть якщо пандимія вдарить ще з більшою силою.
Хаус
Для sensey: Вы знаете, почему в нормальных странах нет заочного медицинского обучения? Верно, это вообще не обучение и риски слишком высоки. Получается, нынешние власти заказывают поколение неполноценных и недоученных. Выводы сами.
Коментувати
Віктор
Чергова побрехенька. Якщо і вакциновано, то в раз десять менше. А решті сказали, що пфайзер для держаавних службовців, а вчителям і китайська вакцина за щастя, якої, до речі, теж немає. Так що до ковід-дельта+ "завжди готові!". Помолимось лише про щасливий наслідок лікування і наявність кисню та ліжок у лікарнях. Впевнений, що із середини вересня, як і в минулому році, перейдемо на дистанційне навчання.
Скрипач не нужен
Есть мнение, что кто-то немного врет. Например в моей школке привилась только треть от всех работников. Остальные не хотят.
Небайдужа людина
Для Скрипач не нужен: у Вас дуже слухняні колеги. В моїй школі менше 10 % провакцинувалося. Більш того бачила статистику (справжню!) вакцинації по школах мого міста - від 0 до 10% працівників ширнулися (декілька шкіл з 15-25%, мабуть адміністрація гарно промила мізки). Нам брешуть, про 550 тисяч вакцинованих, щоб невакциновані відчули себе білими воронами-девіантами, схилили голови і йшли покірно колотися.
Коментувати