У МОЗ заявили, що спонукатимуть освітян до вакцинації

У МОЗ наголошують, що держава не має стикатися з небажанням освітян вакцинуватися

У МОЗ заявили, що спонукатимуть освітян до вакцинації

У Міністерстві охорони здоров'я мають намір спонукати максимальну кількість освітян до вакцинації.

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, зазначивши, що держава не повинна стикатися з ситуацією, коли освітяни не хочуть вакцинуватися.

За його словами, більша частина спалахів коронавірусної хвороби, яка пов'язана зі штамом «Дельта», була пов'язана саме із закладами освіти.

«І це спалах не серед учнів, а саме серед персоналу, який працює в закладах освіти. Освітяни – одна з ключових груп ризику, і кожна родина в Україні, мабуть, хоче, щоб 1 вересня відбулося і дитина пішла в школу», – наголосив Кузін.

Він також наголосив, що наразі норма, за якою заклади освіти зможуть працювати при досягненні рівня 80% вакцинованих педагогічних працівників спрямована на те, щоб зробити школу безпечним середовищем.

«За умови вакцинованих педагогів ми маємо розуміння, що ми можемо не допустити спалаху в кожному закладі освіти. Це є умовою безпечного перебування учнів і безпечного освітнього процесу. Ми спонукатимемо освітян вакцинуватися максимально», – зазначив головний санітарний лікар.

Водночас він зауважив, що у Міністерстві охорони здоров'я є розуміння щодо абсолютних медичних протипоказів для різних людей.

«Наприклад, вчитель не може вакцинуватися в рамках наявних соматичних захворювань. Саме тому і був залишений оцей відсоток 20%. Це на усі випадки, які пов'язані з алергічною реакцією, абсолютними медичними протипоказами. Така практика, така норма – це ознака цивілізованої держави, тому що освітяни, це ті люди, які своїм прикладом дають дітям розуміння, що треба використовувати досягнення науки та техніки, що є здоровий глузд у відношенні до профілактики», – підкреслив Кузін.

Він підкреслив, що ця норма є виправданою.

«Ми не повинні стикатися з ситуацією, коли освітяни не хочуть вакцинуватися, і ми через це не будемо пускати своїх дітей до школи, тому що школа буде банально зачиненою. До 1 вересня у нас ще два тижні, CoronaVaс має 14 днів інтервалу між дозами, тому я закликав би всіх педагогів, які ще не вакцинувалися, перед 1 вересня щепитися», – сказав головний державний санітарний лікар.

Освіта.ua
16.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Сьогодні у антивакцинальщиків сталася трагедія. Вони вже не зможуть на кожному кроці лякати всіх експериментальними вакцинами. Бо сьогодні в США (впевнений, що ніхто не буде сильно сперечатися, що в інших країнах це також відбудеться найближчим часом). Вакцина проти коронавірусу від Pfizer-BioNTech отримала повний допуск. https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine Замість раніше наданого дозвзволу використовувати її за екстреною процедурою.Десь за місяць повний дозвіл в США отримає вакцина Модерна.
Хаус
И отказ от ответственности уже действует, нет? Значит, НИЧЕГО не поменялось. Так как на сам процесс разработки лекарственного препарата и клинические испытания уходит около ПЯТИ лет, до реализации проверенного эффективного лекарства проходит **10-15** лет. Всё остальное - тупо маркетинг для шуганных и скудоумных, кто бездумно пытается чужой думкою разбогатеть перед кончиной. Как бы там ни было, это не отменяет факт добровольности.
...
Для Хаус: логіку включи - тривалий час для клінічних випробувань спричинений, в першу чергу, необхідністю набрати достатню для статистики КІЛЬКІСТЬ пацієнтів, які зголосилися на дослідження. У випадку ж з вакцинами від ковіду достатня і навіть в сотні тисяч більша кількість вакцинованих пацієнтів знайшлася дуже швидко. Тому заспокойся і не сприймай цей факт, як особисту поразку. Про правові наслідки відмови від вакцинації раджу почитати прецедентне Рішення ВСУ від 10 березня 2021 року у справі 331/5291/19 (або спрощено тут https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/zmi/1110093/ ). А то виглядає, що ти не доктор Хаус, а Дон Кіхот.
Хаус
Ув. Многоточие, ничего личного, но никакие туалетные [читай: юридические] бумажки подписанные гибкими ручными шавками под давлением не отменяют факт, что серьезные последствия вполне могут проявиться лишь через год-два-три, в определенной группы или в сочетании нескольких разных вакцин (особенно "коктейлей"). С таким успехом можно кичиться незаконным "карантином" 28.08.2020, а толку? Бараны блеют в намордниках в загонах. Однако, все то Право на труд, уважение, свободу выбора и слова и прочее толерастное лицемерие красиво только на бумаге. http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/docs/10p.pdf
Коментувати
вввв
чем спонукатимуть? 4мя тысячами долларов о которых на выборах брехал Зеленский? Ладно, конечно это фантастика, но поднятие на 100грн это плевок в своих избирателей
Ірина
Як освітяни...? Дельта тільки почалася, вчителі давно у відпустка, а дехто й досі. Діти вдома. То як учні заразилися? Агов, освітити, хто за кордон зганяв? Я не була. А Буковель чия...міністри, а вілюр, а кофе в компанії...
порадьте
Не підписують медогляд невакцинованим. Київщина. Порадьте, що робити!??
112
Якщо річ не хабар, фіксуйте всі розмови та документи, вимагайте офіційну відмову та пишіть скарги. А ще краще проконсультуватися із профільним юристом щоб попустити телят і відсудити моральну шкоду.
Taras
Медогляди в Україні відтерміновані до завершення карантину і 1 місяць після його завершення.
Хаус
Для Taras: 1. "Карантин" юридически признан незаконным ещё в прошлом году. 2. Карантин = 40 дней, а не более 666. 3. Следовательно, требования гоучреждений и ко незаконны. Да и какой смысл, если коммерсанты с будуна чуть ли каждый месяц стращают новым ковидобесием.
Коментувати
Анна
Освітяни – одна з ключових груп ризику...це ж треба так безсоромно брехати...і язик не всохне... Яке право має високопосадовець виносити назагал таку неправдиву інформацію і не нести за це жодної відповідальності??? Сидять там і не знають, яку ще брехню придумати, щоб змусити людей брати участь у цьому жорстокому експерименті...
Олександр
Поки в нас антивакцинальщики продовжують лякати експериментами, геноцидами, порушенням прав, всесвітнім заколотом приватних кампаній чи таємних товариств для винещення людства, чіпізацією і т.п., "дикуни" Австралії купують по 300 баксів місце в черзі на вакцинацію. Ото вже країна неляканих кенгуру та песиків Дінго :-) https://www.rbc.ua/ukr/news/avstralii-prodavali-mesta-vaktsinatsiyu-kotoraya-1629365824.html
Голосуй-не голосуй
Для Олександр: Колонии как и актёры и прости-туитки не бывают "бывшими", а тупо подчиняются даже в ущерб собственным людям.
вввв
уважаемый Александр, вот если мы будем жить как в Австралии то тогда и будет доверие и к вакцине и к власти
Олександр
Для вввв: владі можна і потрібно не довіряти (і українці у цьому питанні досить зріла нація). А ось вакцини однакові, як в Україні так і в Австралії.
Коментувати
Alex
Питання на засипку А за яким принципом чи ознаками директор має відловити тих 80%? Жеребки тягнути? Чи "на перший-десятий розрахуйсь"? А про працівників харчоблоку забулися?А те, що тепер , після заборон пити з фонтанчика, діти пють з однієї "перехідної" пляшки ви здогадатися не можете?
Скрипач не нужен
Для Alex: 20% это люди, которым нельзя по состоянию здоровья. Все остальные, по мнению мон, должны уколотся.
Надія
Для Скрипач не нужен: Мабуть не дарма зараз у класах понад 20 учнів i лише 3-5 розумних дітей.
Коментувати
Отакі, народе, пироги...!
Таких спеців що в МОН, що в МОЗ ще за 40 років роботи не памятаю. Все, за що не візьмуть-скалічать або скрутять. То колисанку співали пів року "вакцинація не обовязкова" (бо вакцини б на всіх не вистачило), то тепер пластинку перевернути хочуть (вакцин повно! терміни горять), а вже не можуть. І така дволикість на кожному кроці! Ще навч рік не почався, а вже управління освіти дали вказівку різати варіативну частину і економити гроші на майбутнє підвищення і для залишку-в наступному році за ту економію дахи мінятимемо в школах..Штати освітянських клерків мабуть вдвічі по всіляких громадах, управліннях і при них збільшилися, а класи закривати або напихати туди по 32 учні, бо ж грошей немає!..Просто цирк в освіті
Юля
Львівщина. Проходила медогляд більше 2 -х тижнів!!!! ПЕКЛО!!! Прийшла у реєстратуру, запитала, яка цього року процедура.... Записали на чергу до сімейного лікаря (прийом на третій день після звернення) Прийшла... Поставив на чергу до усіх лікарів, у яких мала підписати, але на різні дні і на різні години. Те саме з аналізами, бак-аналізами. Одним словом, дурдом..Недаремно, в народі кажуть, що за таку медичну реформу Супрун треба певний орган видалити....
Олександр
Невакцинованих вчителів у Тернополі зобов’яжуть щотижня здавати ПЛР-тест Тести освітяни робитимуть за власний кошт. https://zaxid.net/nevaktsinovani_vchiteli_u_ternopoli_shhotizhnya_zdavatimut_plr_test_n1524405
Олександр
"І це спалах не серед учнів, а саме серед персоналу, який працює в закладах освіти" - начебто така у людини посада, де брехати не можна... Він що, реально так вважає, що не учні корону до закладів освіти приносять, а персонал? Навіщо він це пише нам, які на власні очі і уже два роки бачимо, хто і як розповсюджує вірус? Хто його обманув? І до чого буде вакцинація 80% персоналу, якщо вакциновано 0% учнів - кому і що дасть це окозамилювання?
unforgiven 2
Для того, щоб спонукати учителів до щеплення, потрібно запропонувати справжню вакцину, а не експериментальний медичний препарат, яка відповідає критеріям: 1. Зареєстрована в Україні за загальною, а не спрощеною, процедурою реєстрації. 2. Пройшла всі етапи клінічних досліджень, в тому числі вивчення протипоказань та побічних дій. 3. Унеможливлює виникнення тяжких наслідків та невідкладних станів, що ставлять під загрозу життя і здоров’я пацієнта. 4. Дозволяє сформувати стійкий імунітет проти будь-яких штамів коронавірусу, терміном не менше 1 року. 5. Виключає можливість поширення вірусу без симптомів хвороби, таким чином скасовуючи потребу носити маску, дотримуватися дистанції та користуватися засобами дезінфекції у громадських місцях. Крім того, потрібно видати документ з підписами та печатками відповідальних осіб, які гарантують, вище подані критерії.
Бел
Для unforgiven 2: "Экспериментальный" = без гарантий. Хотя в экспериментальном "государстве" такое норма, не зря у нас постоянно Логика (Logos), Этика (Ethos) и Эмоции (Pathos) превращается в Этно-Паталогическое Словоблудие лохоизбранных.мазохистов за счёт обманутых избирателей.
...
Для Бел: это ж вЫ про рашистский спутник, которым ху й ло путлер вакцинировался?
Олександр
Для unforgiven 2: А Ви такі вимоги ставите до всіх вакцин та ліків присутніх в аптеках. Багато вже зібрали "гарантійних документів з печатками і підписами"?
Коментувати
Роман
Найцікавіше те, що вчителі - експерти по житті, проти вакцинації! Дожилися....довикладалися...
Віталія
Води налили...а ЧИМ будуть спонукати? Цікаво. Преміями? Утисками? Погрозами? Благаннями?...
Кока
Дивна дискусія. І оці дискусії з кожного приводу в нас. От скажімо, оголосили б, чи слід закопати живцем або нагородити, наприклад, Фелікса Едмундовича, Местного і Скрипача, то і з цього б пристрасті кипіли б... Я особисто за кочергу Скрипачу - верещав би, але хоча б не базлав казна-що
Скрипач не нужен
Для Кока: Держи в курсе. Твое мнение очень важно.
Местный
Для Кока: Вы забыли выпить таблетки перед написанием комментария.
Коментувати
ІДІОТАМ. НА ЗАМЕТКУ
Міністр моз з Дубровиці і він слабий на голову,хто ще не знав, лічить треба перш за все міністра мозу мону і іх оточення,.тешо їх туди продвінуло, бо такі телепні туди просто напросто не потрапили, А коли студенти були в гуртожитках???? Як вони оплатили гуртожитки і та до двох років вже не живуть, де гроші за гуртожитки???? Верніть кошти студентам назад, скажіть хай хоч за ті гроші шкарлет з санітаром_ Ляшко повиводять клопи і таракани!
Скрипач не нужен
Короч, две новости. Первая "Щеплені освітяни не отримають преференцій". Вторая "У МОЗ заявили, що спонукатимуть освітян до вакцинації". Лехи понимают, что если нет стимуляции поблажками, то остается только стимуляция раскалённой кочергой в жопе? Це перемога, чи зрада?
ЦПХ
Для Скрипач не нужен: Кузяка "мультипаспорт" та добродії із грязі в князі підробляють на поки свіжих вакцинах перед від’їздом до заморских країн.
Созерцатель
Для Скрипач не нужен: А вы не заметили? У них всё время биполярочка: форма не нужна - Форма дисциплинирует; Питание не по нормам - Слишком много быстрых углеводов; Оценки низкие - Оценки не важны; Евроинтеграция понад всё - Согласно первому договору с Евросоюзом касательно дерного разоружение в пользу Израиля, Украине должны около 160 млрд. евро из-за которых собственно и промайданили всю страну.
Коментувати
Вчителька
Ось найбезпечніша і найдієвіша вакцина: "Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: "Охороно моя та твердине моя, Боже мій", - я надіюсь на Нього! Бо він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної, Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук - Його правда. Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає, ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні, - впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!.. Тільки очима своїми подивишся - і заплату безбожним попобачиш, бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище!" ( Псалом 90 (91): 1 - 9 ). Приймається вірою.
Скрипач не нужен
Для Вчителька: Аллаху Акбар, православная. Короч, будет время, спроси у своего бога, почему умирают малые дети которые еще не успели согрешить. Почему они умирают в муках отьвсяких страшных болезней, от голода и войны. Боженьке нормально, когда дети отвечают за чужие грехи?
вввв
а я полностью согласен с Вчителькою - надо отменить всю эту коронную клоунаду - кто сильнее тот и выживет... что с вакциной что без неё мрут, так какая разница от чего?
Коментувати
Тетяна
Я пройшла вакцинацію під час відпустки , одинь день перший укол , а через дві неділі друга вакцинація , чи маю право я на два дні відгулів ?
Людмила
Для Тетяна: На підставі чого? Жодного нормативного акта з цього приводу не існує
Местный
Для Тетяна: нет.
Тетяна
Для Местный: пидора ответ
Коментувати
Фєлікс Едмундович
Це тиск на освітян. Після примусової вакцинації вчителів, батьки, готуйтеся, будуть вакцинувати ваших дітей!