Шмигаль також заявив про важливість вакцинації освітян

Прем’єр наголосив на важливості вакцинації освітніх колективів для організації навчання

Шмигаль також заявив про важливість вакцинації освітян

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив на важливості вакцинації освітніх колективів для безпечного проведення освітнього процесу.

Про це він сказав під час відвідування одного з центрів вакцинації у Чернівецькій області.

Також прем’єр нагадав, що на території тих областей, в яких може бути встановлено жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки, необхідною умовою роботи закладів освіти є вакцинація щонайменше 80% освітнього колективу.

Окрім того, він висловив переконання, що в країні важливо нарощувати темпи вакцинації.

«Для цього в Україні налагоджена вся необхідна інфраструктура та завезено необхідну кількість безпечних вакцин. Це дозволяє робити щеплення всім, хто цього бажає. Чим більше людей вакциновано, тим нижча вірогідність запровадження посилених карантинних обмежень в тій чи іншій області або містечку», – сказав Денис Шмигаль.

Освіта.ua
17.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Караул
Лікарні дали наказ не підписувати медогляд нещепленим вчителям. Київська область. Як коровам, всім щеплення підряд, ніхто нікого не питвє. А адміністрація не тисне, ні, директриса в нас нормальна, сама перехворіла ковідом (в легкій формі), нікого щкпитись не заставляє, бо сама не хоче.
так є
Не тиснуть ,а кричать, як п...., а коли питають чи вона(директорка) привилась, то кеже,що це конфіденційна інформація! Яких засновник призначив керівників ,таких має,а педагогам .РЕАЛІІ.
Якось так
Для так є: переконаний, що в багатьох школах це дійсно реалії. На жаль. Але, якщо Ви можете (вистачає сміливості) задати питання, чи щепилася директриса, то відповідайте аналогічно і на їх питання про Ваше щеплення - конфіденційна інформація.
Коментувати
Бел
Страх и неопределённость заставляют людей подчиняться, а козлы и петушки всё кукарекают отдельно для учителей, для служб, для учеников, для военных, для медиков и для других отдельных социальных групп, чтобы не собрались вместе.