85% дітей продовжили навчання під час карантину

Більшість учнів продовжила навчання під час карантину, хоч і зіткнулася з певними проблемами

85% дітей продовжили навчання під час карантину

Більшість учнів продовжила навчання під час карантину, хоч і зіткнулася з певними проблемами.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, посилаючись на результати опитування батьків школярів, що проведено Службою освітнього омбудсмена.

За словами омбудсмена, така тривала перерва у навчанні може порушувати право дитини на освіту, адже відбувається скорочення часу, виділеного для виконання освітньої програми, знижується ефективність та якість освіти, виникають проблеми з доступністю освіти.

Він зазначає, що ефективність навчання дітей під час карантину залежить від спільних зусиль системи освіти, керівництва закладу освіти, вчителів, учнів та батьків.

«На загальнонаціональному рівні запрацювала система підготовки та трансляції відеоуроків, тематика яких відповідає програмі. Багато шкіл та, відповідно, вчителів організували дистанційне навчання або навчання з використанням технологій дистанційного навчання. Однак, на жаль, є сім'ї, соціальні групи і навіть цілі селища, які не мають належного доступу до Інтернету та необхідного сучасного обладнання для навчання вдома. Є така проблема і у вчителів», - наголошує Горбачов.

За його словами, результати опитування показали, що 85% дітей продовжили навчання вдома, лише 13,9% учнів продовжили навчання частково, а ще 1% учнів не навчається взагалі.

«На нашу думку, до 1% таких учнів належать ті, які не мають належного доступу до Інтернету або необхідного для навчання технічного обладнання. Варто врахувати, що відсоток таких учнів дещо вищий, оскільки сім’ї, що не мають доступу до інтернету, не змогли взяти участь у опитуванні. Проте, як бачимо, переважна більшість учнів продовжила навчання під час карантину, хоч і зіткнулася з певними проблемами», - зазначає освітній омбудсмен.

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Панасюк Юрій
Пане Горбачов, якщо вірити опитуванню служби-треба зачепитись за віник і вбитись.Цей "екзитпол" "видно писано на полу від.осв.Погребищенської РДА під "чуткім рукаблудством" повії освіти Бутенко З.М.та зав.РМК СидорукТ.За "совка" такі передовиці звучали систематично.У Павлівській школі, наприклад, директорка Синюченко з своїм педофілом-географом нездатні забити в клавішний телефон SMS-повідомлення,надзвичайна тупість в ІКТ,систематичні прогули уроків, на даний час відсутність власного ноута чи компа та мережі інету ну тупі як сибірські валянки)--і це при вищих категоріях та старшучителі, зарплатах 11-14тис.грн. А чи хоч половина учителів з цієї школи чи інших сільських мають інет? Мають відповідні навики володіння та подачі матеріалу не лише дистанційно, а й наочно на уроках.За такого керівництва місцевої освіти ---освіта району в окремих школах та точно відділі елементарно СКУРВИЛАСЬ! І це бачать батьки та учні, але зробити щось руки короткі. Директорство --відкати,побори,кражі.