Уряд очікувано продовжив карантин до 11 травня

Лише після цієї дати може розпочатись поетапне зняття або послаблення обмежень

Уряд очікувано продовжив карантин до 11 травня

Кабінет Міністрів ухвалив очікуванне рішення про продовження карантину.

Відповідне рішення ухвалено під час засідання уряду.

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, завдяки завчасно введеним карантинним заходам сьогодні в Україні один з найнижчих показників по рівню летальності від COVID-19 – 2,7%.

«Але моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності і він може настати на початку травня. Виходячи з цього, уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину. Він складається з п’яти етапів», – зазначив прем’єр-міністр.

Він відзначив, що розпочати реалізацію цього плану можна буде лише за умови сприятливої епідемічної ситуації – орієнтовно 12 травня.

Для цього має бути кілька підстав: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5% та лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.

Після цього країна може піти по дорожній карті виходу з карантину і реалізовувати наступні чотири етапи.

«Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», – зазначив Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, такі дії дозволять повернути частину людей на роботу, покращити емоційне здоров’я українців та дати старт розігріву економіки.

Освіта.ua
22.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Потрібно, щоб всі дотримувались заходів безпеки однаково, чим швидше всі це зрозуміють тим швидше все закінчиться.
Ігор
Уряд очікувано продовжує заплановане знищення українців. З такими темпами ми перейдемо з карантину до голодомору.
Сергій
Для Ігор: Шуруй назад в свою польшу. збирай картоплю. чи йди в церкву під час карантину. із-за таких розумників - в італії справжня епідемія. тоже не вірили
Коментувати