МОН розробляє порядок реагування на випадки булінгу

Міносвіти розпочало розроблення плану заходів, спрямованих на протидію булінгу в школах

МОН розробляє порядок реагування на випадки булінгу

Міністерство освіти розпочало розроблення плану заходів, спрямованих на протидію булінгу в школах та порядку реагування на випадки цькування в школах.

З цією метою у відомстві створена робоча група з розроблення відповідних проектів документів.

Також робоча група має запропонувати програму навчання протидії булінгу та дискримінації для закладів освіти.

Планується, що відповідні проекти документів будуть подані на розгляд відомства до 01 грудня 2018 року.

Освіта.ua
20.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Україна посідає четверте місце в світі за рівнем підліткової агресії, після Росії, Албанії та Білорусі. Причиною цькування є дисбаланс авторитету або сили у відносинах між вихованцями закладу. Як окрема форма — цькування педагогом вихованця закладу або навпаки, знущання над педагогом, що частіше трапляється у старших класах.
просто вчитель
Для Голос: Директор не тільки в усьому прав, а особливо, коли це мстива баба, яка вознесла себе у ранг Бога. Хочу казню - хочу милую. Хочу дам години - хочу заберу(тільки не в себе і своїх підгавкувачів). Це не булінг. Ні! Це демократія.
педагог
Наведіть порядок з директорами шкіл. Відправте на заслужений відпочинок совкових пенсіонерок, які крім грошей, влади та помсти розумнішим них нічого не взмозі зробити. Діти ж бачуть у школі переслідування і цькування учителів і роблять те саме.
Мирослава
Для педагог: НЕ ФАКТ,що прийдуть кращі! Судячи з спілкування з колегами,де змінилися директори, СТАЛО ще ГІРШЕ! Особливо там, де прийшли до влади,ТІ, ХТО РВАВСЯ!!!! БО до булави, потрібно ГОЛОВИ!!!! А не тільки амбіції!
Освіта
напевно доцільне ЗНО для кандидатів на посаду директора з комплексних завдань: законодавство про освіту, про працю, основи менеджменту в освіті, основи психології та педагогіки тощо.
Коментувати
Голос
Директор у всьому ПРАВ ( це є не булінг?**)#@
Руденька
Для Голос: Це мобінг . Стаття 7005 , корисна інформація . У мене ситуація така ж .
Коментувати
Володимир
Чи знаєте ви, що булинг може буті напрямлений з боку вчителя на дитину. А також з боку директора на вчителя? Що з цього приводу думають у міністерстві?
Руденька
Для Володимир: Нічого не думають . Володимире , це мобінг - цькування адміністрації " неугодного" педагога . Вже місяць потерпаю від мобінга (((
Юлiя
Шо побили, якщо директор математичноi школы, яркий ведёт математику психологiчно тисне на много сина ( а также на iнших дiтей) , занижаэ оцiнки, та питаэться видит зi школы? Мiй Син зайняв 1 мiсце на шкiльнiй олимпiадi з 7 клас,iв з математики! Вiн не розумiэ чому директор-вчитель ставить йому 2-3-4 по контрольным роботам та за первую на уроцi!!! Пiдкажiть шо робити ?!!!
Юлiя
Пробачте , пишу на моб ( немаэ укр.шрифту) Т9
Коментувати
тра-ля-ля
Як на мене потрібно було б прийняти правила поведінки учнів і батьків у школі, єдині для всіж державних шкіл і норми покарання за іх порушення, аж до виключення зі школи. Тоді б школа разом з батьківською радою могла б приймити рішення що до покарання порушників. А діточки, знаючи, що їхні дії матимуть певні наслідки тричі подумали, чи варто вести себе по-звірячому. Сьогодні вони точно знають, що їм нічого не буде. Безкарність породжує вседозволеність. І не треба боятися покарання. Кожен повинен усвідомити і діти теж. що "Мої права і свободи закінчуються там, де починаються права і свободи інших".