Зарплата вчителів має зрости на 33,5%

У проекті бюджету на 2017 рік закладено збільшення заробітної плати вчителям на 33,5%

Зарплата вчителів має зрости на 33,5%

У проекті бюджету на 2017 рік закладено збільшення заробітної плати вчителям на 33,5 %, в тому числі їх просування по єдиній тарифній сітці на 2 розряди. Про це під час відвідання Житомирської області сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

“У межах нашого бюджету ми попри все йдемо на  збільшення зарплати вчителям. Але не через якісь там надбавки, що сьогодні є, а завтра їх нема - для мене було принциповим, щоб відбулося просування по єдиній тарифній сітці. Бо якщо ми закладаємо зарплатню в рамках системи, через яку все потім розраховується, і позиціонуємо вчителя вище в тарифній сітці - це підвищує статус оплати педагога загалом”, - зазначила Лілія Гриневич.

Як відомо, в уряді обіцяють збільшити фінансування освіти у наступному році на 21,1 млрд.

Освіта.ua
22.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natalia Zagrebelnaya
хочеться запитати, чому підвищення стосується тільки вчителів? чому заробітня платня вихователя залишаєься майже на тому рівні? різниця між оплатою праці помічника вихователя і молодого спеціаліста майже не помітна. а відповідальність, вибачте, різна. і навіщо тоді вчитись?
Роксолана
Ви хоч коли-небудь зайдіть до нашої знаменитої школи(а вона-таки знаменита -Макаренко там починав), керують там виховним процесом технічки. Звичайно, під прикриттям. Про ЯКІ реформи річ?! Я не хочу підвищення- заберіть технічок!!
Марина
тільки що подзвонили перерахувати зарплату і що в мене війшло, за 22,5 год нарахують аж 5000грн з них вирахують 20% або 22% на руки 3900грн краще коли 4000грн. Проживаю в приватному секторі за газ в взимку треба заплатити 3440грн не рахуючи води світла. так скажіть як можна житу на таку зарплатню.
якось  так
про яке підвищення йде мова ... зарплата була 2500грн, долар був по 5грн, тепер запрплата 3000 грн ,долар 28 , ,і що ви там піднімаєте?
мати
Я би запропонувала підвищення зар. Плати тільки фаховим педагогам, які заслуговують на це, виходячи з якості та професіоналізму!!! Чому. Підвищення оплати праці мають отримувати вчителі, яких взагалі до дітей допускати не можна? ( приклад- Ваховська О.О.- знущається над дітьми та батьками в гімназіїі 267 Дарницького райлну м. Києва
Олекса Позняк
Для мати: Не переживайте.Отримають погані вчителі дулю. Хороші на жаль також
Оксана
Для мати: А чому Ви не пропонуєте так само вчинити з депутатами? Чи є такі, що заслуговують на зарплату, яку не порівняти з учительською? А то чомусь усім є діло до моєї копійки, і всяк вважає себе компетентним у тому фахівець я чи ні? А перевірити фаховість можновладців?! Чи гречка з цукром серце гріє?!
Коментувати
Лана
Головне, не забирали б те, що належить... З 20 % за престижність залишили 5% і так уже рік. До Дня вчителя премію вже три роки не виплачують за браком коштів у бюджеті (хоча інші міста й райони області платять) і розказують про збільшення зарплати... Однією рукою дадуть, іншою заберуть...
Учитель
Які 30% , якщо престижність в різних областях платять по різному від 0% до 20 %. Якщо ж взагалі не платять престижність, то виходить, що ви Гройсмане, чи хто там, повертаєте наші законні 20% і залишається 10. Навіщо брехати на всю країну? Робите нас олігархами, щоб інші заздрили.
Гоймария
Министр образования от гройсманов продолжает лепить ахинею. Благо электорат созрел. Какое повышение? Уже в этом году на образование нет денег:)! Работники образование пребывают в глубокой прострации.... По секрету всему свету, тезис и кредо гройсманов: Для легковерных придумывай очередной "проект", если он явно намозолил ("проект") легковерным, - запускай очередной "проект". С наступающим вас праздником, освитяне:)!
Плетонько
у кого нема 18 на тиждень-тому підіймайте, а хто має 28-в того забирайте
Васисуалий Лоханкин
Для Плетонько: У Вас какая-то зависть:)! А не успокоит ли Вас, то, что тот у кого 28 часов нагрузки и при такой ужасной зарплате, раньше гигнет:)!
Коментувати
Овод
Ви, пани чиновники, вже до того забрехались, що протиреччите один одному.Ось кабмін обіцяє підвищення зарплат для вчителів на 20-30%, а пані Гриневич в солодких обіцянках пішла ще далі - на 33,5 %.А чому не 34% вже, а?За електоенергію і воду будемо більше на 20% вже з жовтня, а там і за опалення, і очередне підвищення за ел.енергію у 2017 році. Мабуть, лякливо їм - ось казками й кормлять.
Для Овод:
Читайте правильно "...У проекті бюджету на 2017 рік закладено збільшення заробітної плати вчителям на 33,5%..." Ви бачите інформацію про те, що вчителі їх отримають? В мене вже очі вилазять, а я ніяк не можу знайти, де це написано
Коментувати
Кум кумові
- Куме, представте, моя дружина хоче вже вшосте у Францію. - А-а-а-а, що вже п’ять разів була? - Та ні, куме. Вже п’ять раз хотіла!!!
Киеко
ТОЛЬКО СТРАЙК ЗАСТАВИТ ЭТИХ ТВАРЕЙ ОБРАТИТЬ ВНИМАНИЕ НА ОБРАЗОВАТЕЛЕЙ!!!!
постоянно, как только
растут цены, начинаются разговоры о повышении зарплат учителям.А учителя и не дургаются, поскольку умеют выкрутиться и иметь не только от зарплаты. Так что -всё утём. Падаем дальше...
Як це
Для постоянно, как только: Покажіть, будь ласка, де "умеют выкрутиться и иметь не только от зарплаты"
Коментувати
Михайло Чиж
Так "має зрости" чи "зросте"? Бо, як в тому анекдоті: обіцяв це ще не означає, що оженився....
Обіцялка
Казав пан, кожух дам, — слово його тепле. —... Хоч кожуха нема, але є його слово. Обіцяв золоті гори, а дав в’язку яєць і решето води. Обіцяла Фекла, що дійде до пекла, а правду відшукає. Обіцяйло обіцяло з козла три пуди сала. Обіцянка — цяцянка, а дурневі — радість. Обіцянки хмарами йшли, а на горі тину не було й помину. Обіцяв бог дати, тільки велів підождати.
людина
Прошу підказати, а якою буде зарплата викладача ВНЗ?
Ілона
Для людина: Це дивлячись як вони буду приймати сесію, у всіх індивідуально.
Коментувати
Евгений
Дешевый ПОПУЛИЗМ, не более того, это повышение мнимое, в итоге инфляция съедает на много больше того мизера, который заложен как повышение оплаты труда учителя или любого другого "простого смертного" бюджетника....
якарадість
Ура-а-а-а-а-а-а-а! з 1 ГРУДНЯ 2017 року зарплата зросте на 33,5 %! Чекати залишилось недовго- всього 15 місяців!
neviruyuchyy
ага, з вересня вже "підвищили", знизили, так званий престиж до 2%, з Днем учителя привітали, за серпень не заплатили кожному вчителю нашої школи за від 3 до 11 відпрацьованих днів, з 1 вересня привітали, вимагають писати за свій рахунок до кінця року кожного вчителя 13 днів, мабуть з триріччям Майдану бажають привітати, принаймі у Харкові так. Не дратуйте людей проектами, хоч хто небудь в МОНі розуміє що робиться на місцях
людина
Для neviruyuchyy: Щоб у МОН зрозуміли, що робиться на місцях, потрібно всі ці дописи перенести на сайт міністерства, а то не барське діло Лілі Гриневич і її помічникам читати коментарі регіональних холопів.
Підтримую2
Підтримую! Якщо напишете Ви, напишу я, напише ще і якась Марія Іванівна , тоді все почне рухатися. А ще як почнемо дзвонити на гарячі лінії до Кабміну, звертатися до прокуратури про неправомірність використання захищених статей бюджетних коштів (зарплати педпрацівників), примусити профкомітети ( в чому сумніваюся) на місцях ініціювати бойкоти чи мітинги, тоді буде толк А так ..... бла-бла-бла.
вот когда начнут
Для Підтримую2: бойкотировать и митинговать, лишь ТОГДА что-то изменится. А так-необходимо ждать, пока поменяются поколения...
Коментувати
принижений вчитель
"Як відомо, в уряді обіцяють збільшити фінансування освіти у наступному році на 21,1 млрд."- казав пан кожух дам, та й слово його тепле..., а поліція ще й минулого року отримувала - 8 тис грн, а депутати - 16 тис грн, а міністри, заступники міністрів, заступники заступників - не менше 20 тис грн..., а ви вчителі - чекайте дурненькі, може й вам кинуть кістку... Скільки можна дратувати вчителів, та інших людей побрехеньками?????????? Ви підніміть, а вже потім валуйте на всі усюди, а то ще теля хтозна де, а його вже пасуть...
$$$
Для принижений вчитель: Если вы педагоги лохи, то ждите косточки и дальше от государства! Авось вам кинут))
ilio
Так йди в поліцію або міністром,хоча б заступником спробуй. Цікаво, якби навпаки сказала: ані копійки не буде вчителям, щоб верещали.
во молодец
Для ilio: щас.Я в министры. Вот только концы найду. Пару миллиардов, или папу0дупутата, или . . . Или в полицию. Та с какого перепою я буду тудить ити, если НЕ хочу. Я хочу работать в школе, получчать ХОРОШУЮ зарплату и не требовать с родителей. Не способны чиновники организовать этого для меня? Ну так я НЕ буду работать в школе и НЕ буду рассказывать детям, как хорошо работать учителей и как хорошо быть образованным. место этого я БУДУ рассказывать детям, КАКИМ образом в нашей стране следует действовать, чтобы иметь успех. Думаю это понятно - и каким образом. и отсутствие знаний для успеха . . .
Коментувати