Уряд підвищує фінансування освіти на 21 млрд, - Гройсман

Прем’єр-міністр представив основні макроекономічні показники бюджету на 2017 рік

Уряд підвищує фінансування освіти на 21 млрд, - Гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду для розгляду проекту закону про Державний бюджет представив основні макроекономічні показники бюджету на 2017 рік.

Зокрема, уряд передбачає збільшення бюджету України у 2017 році до майже 876 млрд грн, що більше показника 2016 року на 16,9%.

Фінансування освіти у наступному році планується підвищити на 21,1 млрд.

Також передбачено збільшення заробітної плати педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у середньому більше ніж на 1400 грн.

Загальний обсяг видатків на стипендії збільшено на 576 млн грн: у 2017 році передбачено 5,816 млрд грн порівняно з 5,24 млрд грн у 2016 році.

Освіта.ua
16.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Читаю, що вже з 01.05.2016 року зарплата вчителя першої кваліфікаційної категорії становить 4 124 грн. Ось і думаю: чи то я часом не в Україні живу, бо з врахуванням надбавки за стаж навіть до 3 тис. грн. не дотягує зарплата!
Serg
Всі ці казки звучатимуть до 2 жовтня, це ж модно і вчасно, далі все стихне. Почнуть обіцяти наступним працівникам (чиє проф свято буде ближче). Колеги, підтягніть слину, і працювати. Ті люди, котрі обрали цю професію, знали куди йшли. Невже у вас були рожеві мрії при вступі педагогічний ВУЗ?...
милый,
Для Serg: те, кто поступал примерно с 2000, поступал лишь бы попасть и корочку получить. В школу большинство пришло за неимением другого места работы. Так что - нет, они не знали, и даже не предполагали, ЧТО их ждёт. Именно поэтому имеем то, что имеем
Коментувати
НАСТЯ
А сьогодні вже каже Гройсман по телевізору, що більше піде грошей на пільговиків, а не на академічні стипендії. Тобто зроблено дуже хитрожопо, щоб студенти спочатку заспокоїлися- потім в більшост студентів стипендії заберуть, і скажуть, що ми нічого не відміняли.
последний текст
---------------------------------------------был для ***----------------------------------------
а что, поток уплывает???
Что так сразу всполошился(лась)? Дополнительные баллы=дополниельные деньги и немалые тем, кто в этом замешан, у кого р--е в пушку. С другой стороны - дополнительные баллы-возможность близживущим получить их, а это означает, что ещё один ручеёк освобождения периферийных земель от населения. Таких ручеёчков много, и пусть они тонки, да в реку освобождения территорий,так необходимых китайцам и азиатам, которых перенаправятт сюда из Европы... Ну,и, ясное дело, дополнительные деньги преподам... Оооочень дополнительные
ТАРАС
В 2017 році додаткових балів за підготовчі курси не беде вже для "інженерія програмного забезпечення", "комп. науки та інф. техн.", "кібербезпека". Всі мажорні діти підуть на "прикладну математику" в КНУ (кібернетика) та в КПІ (ІПСА) на "системний аналіз".
***
Для ТАРАС: А Ви впевнені,що там зараз є мажорні діти?Мажорні діти в КІМО.А наявність додаткових балів чи їх відсутність ніяк не вплине на спеціальності ,що Ви описали-подивіться вступ ,там в усіх додаткові бали ,тому їх відсутність не сильно вплине на розподіл місць,да і якщо він не здасть якісно ЗНО то і приблизно 9 балів не спасуть-повірте.А КПІ -ну яке КПІ -Ви там жили в гуртожитку,були в їдальні?Любий інший вуз Вам буде раєм після КПІ.
Коментувати
Вчитель
Ніякого страйку думаю не буде. Це нічого не дасть.А от тихий бунт і повний ігнор всієї херні від міністерши має сенс
Васин
На страйк шановні всі на страйк і доки не підвищать зарплату до 15-20 тис. нікуди не йти,судді можуть чмирскі получать по 300 тис а вчителі що не люди,на Страйк вся УКРАЇНО ВСТАВАЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сергей Лимонов
Для Васин: Глас вопиющего в пустыне!
Коментувати
Олег
Це як комунізм. Ми йдемо у Європу,по дорозі ніхто кормити не обіцяв.
Тата
І чому ні гу- гу про рішення суду , яке начебто негайно має бути виконано і зарплати вже усім бюджетнікаи мають бути перераховані?
Министра
Першокурсникам (майбутнім математикам) задав питання - з яких відрізків не можна скласти трикутник. Ніхто не зміг відповісти. Амінь, освіта.
Олекса Позняк
Для Министра: не скрізь, але рівень упав
Министра
Згоден, ще не скрізь. Але через 5 років ті хто не знає математику зовсім підуть у школи, щоб вчити математиці...
Олекса Позняк
Для Министра: Мои Сканави с ходу решают но в украинские вузы не идут....
Коментувати
Олекса Позняк
Коллеги не переживайте, Лиля их пристроит, до вас не дойдёт
Peters
Ми й так дофіга заробляємо...) Подивіться вчорашню інфографіку в офтві Гройсмана. https://twitter.com/VGroysman/status/776465370978852864. І все вам стане ясно-зрозуміло)
ййй
Для Peters: пропоную флеш-моб: сканувати роздруківки з розрахунком заробітної плати вчителів і надсилати міністру освіти і прем’єр-міністру, бо вони чомусь не знають про реальний стан з оплатою праці вчителів. Можна при цьому затирати на скані особисті дані. Колеги, профспілка - підкажіть адресу, куди надсилати будемо. Можна й на сайти викладати, щоб уся країна бачила і не заздрила багатству вчителів.
Коментувати
Школярик
Дятьку а дятьку,і мені щось пообіцяйте...........
Влада
Освітяни потерпіть ще, поки не виздихаете .Ми вам ще пообіцяємо. Зачекайте трохи .
inchichok
Халва, халва, халва... А в роті не солодко! І чого б то?
Правда
Нам знову пообіцяли,,а ціни зросли на комуналку вже у вересні .От і вся правда.
Василий Шмындрук
А з підвищеною заробітною платнею я встигну добігти до супермаркету, чи там цифри на цінниках змінять швидше???
Оксана
Головне озвучувати усі оті мільярди якомога частіше, щоб усіх неосвітян "жаба" більше давила, бо це ж скільки вчителі тепер отримуватимуть!! Дядьку, сходіть до магазину, погляньте, що можна купити на ті грошенята, що ви обіцяєте, і дай нам всім, боже, теплої зими.
Orion
Почему не всем педагогическим сотрудникам, а только - загальноосвітніх навчальних закладів? Что за дискриминация епт?
ваван
Для Orion: дякую-свята прада
Коментувати