Строки проведення вступних іспитів у магістратуру

Строки реєстрації вступників і проведення вступних випробувань у магістратуру у 2021 році

Строки проведення вступних іспитів у магістратуру

Строки реєстрації вступників і проведення вступних випробувань в магістратуру встановлюються Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році.

Строки реєстрації вступників у магістратуру

Вступники, які бажають узяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра, мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ), а ті, хто вступає за спеціальностями «Право» та/або «Міжнародне право» – також тести єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ), що проводяться за технологією ЗНО.

Обов’язковою умовою складання єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ) для вступу в магістратуру є реєстрація вступника приймальною комісією закладу вищої освіти.

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників розпочинається 11 травня та закінчується о 18:00 03 червня 2021 року.

Строки проведення ЄВІ та ЄФВВ

Порядком організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти встановлено, що вступні випробування проводяться в три етапи:

  • основна сесія;
  • додаткова сесія;
  • спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту. 

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться в строки, встановлені Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у відповідному році. Складання вступних випробувань відбувається у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00 год., другої – о 14:00 год.).

У 2021 році основна сесія єдиного вступного іспиту буде проводитися 30 червня, а  єдиного фахового вступного випробування – 02 липня

Додаткова сесія для певних категорій вступників проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти.

Спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:

  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти єдиний вступний іспит;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії єдиного вступного іспиту.

Терміни її проведення встановлюються Міністерством освіти і науки України.

Строки проведення фахових випробувань

У 2021 році фахові вступні випробування проводяться з 19 липня по 30 липня

Складання додаткових фахових вступних випробувань проводиться в разі, якщо таке випробування передбачено правилами прийому закладу вищої освіти та лише для тих вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Згідно з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти  їх складання  розпочинається 11 травня та закінчується 29 травня, а для тих осіб, які вже складали єдиний вступний іспит з іноземної мови, – з 19 липня по 30 липня.

Строки проведення вступних іспитів з іноземної мови

Вступні іспити з іноземної мови в закладах вищої освіти у випадках, визначених Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти, проводяться за графіком основної та додаткової сесій єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Строки прийому документів і реєстрації електронних кабінетів

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня

Прийом заяв і документів для участі в конкурсному відборі для здобуття вищої освіти розпочинається 15 липня, крім вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, і закінчується о 18:00 23 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.

Про строки зарахування на навчання до магістратури можна дізнатися за цим посиланням.

Освіта.ua
01.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Міша
Не всі можуть вивчити рівень В2, що цим дітям робити??? Зробіть декілька рівнів, до прикладу В2 і В2+, здають ті хто має бажання пройти на бюджет, а хто хоче на контракт здає нижчий рівень, думаю це буде справедливо!!!
Влад
Для Міша: якщо дитина здає В2, але здала його не на 180 - 200 балів, а на 130 - 140, то вона теж пройде на контракт. І, навіть, з меншим балом
Коментувати
Вовка із Чернігова
Весь сайт забитий інфой про прийом у виші Польщі , Словачини без екзаменів... А наші- як не допустити молодь до універів!! Куплені чиновники ?? Чого новий міністр іх терпить?
Zz
Для Вовка із Чернігова: Без екзаменів,але по балах атестата і зі знанням мови на рівні В2.))) І плата за навчання в Польщі зазвичай вища,ніж в українських університетах,і проживання дорожче.А як же буджет?))
Ольга
Не брешіть, ніяких перепоннемає, та ще й платять стипуху
Коментувати
Студент
Не пройшло і 4 місяці, як є якась інформацію!!!! Але чи потрібна вона? Варто відмінити ЄВІ, якщо школярам відміняєте, так студентам відміняйти, ми нічим не гірші, вже 2 рік тупо сидимо на дистанційному!!!!
Для Студент:
А навіщо тобі ЄВІ, якщо ти ТУПО сидиш на дистанційному? Отримуй диплом бакалавра і марш до роботи!
Діана
Не згідна з Вами, Ви не в праві вказувати комусь на роботу чи ні! І всі знають, що бакалавр неповна вища освіта!!!! І я думаю, що дійсно багато студентів не згідні складати ЄВІ, тому що в більшості англійська мові взагалі не виклдається з 2 курсу? !!!!
РУСЛАН
Тут поради висловлюють, а не вказують..! Це Ви, так думаєте що бакалавр неповна вища освіта, тому що Ви мабуть просиділи з 2015 року і до сьогодні у бронепоїзді і не знаєте нічого взагалі про вищу освіту, Вам ще потрібно багато чому навчатись...! Для тих хто знаходиться у бронепоїзді, повідомляю, що з 2015 року освітньо-кваліфікаційний рівень - це є БАЗОВА ВИЩА ОСВІТА так самісенько як і у євросоюзі...!
Коментувати