Реєстрація на тести ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Порядок реєстрації учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права

Реєстрація на тести ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників триватиме з 6 травня до 18:00 03 червня 2020 року.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за деякими спеціальностями мають скласти тести єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та/або єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ), що проводяться за технологією ЗНО.

Обов’язковою умовою складання єдиного вступного іспиту з іноземних мов (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування з права (ЄФВВ) для вступу в магістратуру є реєстрація вступника у закладі вищої освіти.

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників триватиме з 6 травня до 18:00 03 червня 2020 року.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти у якому вступник планує брати участь у конкурсному відборі.

Якщо вступник бажає взяти участь одночасно у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право», а також за іншими спеціальностями на які необхідно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, він реєструється приймальною комісією того закладу вищої освіти, який здійснює набір на навчання за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право».

Під час реєстрації приймальна комісія закладу освіти створює запит до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) на формування екзаменаційного листка. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка. Формування екзаменаційного листка здійснюються за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ необхідні наступні документи:

 • документ, що посвідчує особу;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
 • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо - кваліфікаційний рівень) або код здобувача освіти в Єдиній державній електронній базі з питань освіти - для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань, або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (додаток 3) в рік вступу, виданої за місцем навчання - для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань та персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти;
 • фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

У процесі формування екзаменаційного листка вносяться такі дані:

 • номер контактного телефону вступника;
 • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти;
 • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837, (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Приймальна комісія може відмовити вступнику в реєстрації у разі:

 • надання вступником недостовірної інформації;
 • подання документів вступником, який відповідно до вимог законодавства не має права на участь у конкурсному відборі для здобуття ступеня магістра;
 • необхідності створення особі для складання вступних випробувань інших особливих умов, ніж зазначені у Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

У разі втрати екзаменаційного листка вступник може отримати його дублікат. Для цього необхідно звернутися до приймальної комісії, яка видала екзаменаційний листок.

Складено на підставі Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Освіта.ua
18.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Я успеваю еще зарегистрироваться для сдачи еви???? И когда будет проводится тест на дом сессии?
Юлія
Маю ступінь магістра права,хочу вступити відразу до вузу на магістратури факультет іноземних мов.Чи потрібно здавати ЄВІ?
Дмитро
Як зареєструватись на повторну здачу ЄВІ( іспиту з іноземної мови )при вступі на магістратуру
Віктор
Чи можна пепездати ЄВІ якщо з першого разу не здав? Якщо так то як це можна зробити?
Яна
Доброго вечора) Чи дійсне минулорічне право та логіка (2019) цього року (2020) при вступі?
Анна
Для Яна: ви довідались ,дійсне?
Коментувати
Инна
Сколько времени отводят на Зно английский для магистратуры? Кто знает?!
Igor
Для Инна: 60 минут
Коментувати
Катя Шиман
Доброго дня, чи є додаткова сесія на реєстрацію? Не зареєструвалась вчасно. В жовтні чи як?
Yana Chizmodiy
Доброго дня, для того, щоб вступити на магістратуру на спеціальність туризм, потрібно складати лише ЗНО чи ще якісь додаткові іспити?
Оля
Підкажіть, будь ласка, чи дійсне ЗНО з іноземної мови 2019 р при вступі на магістратуру у 2020?
аня
Доброго дня чі можна реєструватись на ЄВІ ще раз , післ того як скасувала реєстрацію? Чи реєстрація здійснюється 1 раз на рік?
Параша
Для аня: Та хоч 100 раз можеш реєструватися,скасовувати заявку,потім знову реєструваттися!
Коментувати
Стас
назва блоків, із яких бажаю скласти єдине фахове вступне випробування Що це?
Петрик
Для Стас: Це тіки для буржуів - юристів,які вступають на адвокатів,прокурорів,суддів,слідчих і інші правничі спеціальності...А всім іньшим вступникам це непотрібно помічати в реєстраціі.
Коментувати
Анастасия
Маю ОКР Магістра, здобула в 2016 році. Хочу отримати другу вищу освіту, чи потрібно здавати ЄВІ?
Наталія
Для Анастасия: ні не потрібно, ви складається фаховий іспит і іспит з іноземної мови у навчальному закладі, в ЧНУ це так. Якщо цікавить спеціальність облік і оподаткування, дзвоніть 0507366186
Коментувати
NATALIIA
Чи потрібно реєструватись на ЄВІ у кожному університеті, куди я хочу подавати заявку? Чи можна лише в одному?
Пан
Для NATALIIA: В кожному!
Зоя Бобкова
Для Пан: не кажи, коли не знаєш
Коментувати
Yana
Доброго дня, якщо в заяві місто де бажаєш проходити ЗНО вказано Київ чи можливо в подальшому змінити його на якийсь інших з тих чи інших причин?
Джей
Для Yana: попробуйте позвонить на горячую линию (044) 486-09-62 с 09-00 до 18-00, в пятницу с 09-00 до 16-45
Джей
Для Yana: тут есть дополнительная информация по вашему случаю http://ru.osvita.ua/school/63339/
Коментувати
Катя
Доброго дня,чи можна реєструаатись на ЄВІ у два різних університети? І як саме це зробити,якщо можливо?
Аліна
Для Катя: Добрий день, Ви дізналися як подати заяви у два університети?
Коментувати
Юлия
Доброго дня! Чи можна замість ЗНО з англійської надати сертифікат IELTS з рівнем B2? І яким чином це можна зробити?
Юлия
Для Юлия: если у вас есть сертификат, то вы точно справитесь )))
Бебе
Не факт, маючи сертифікати рівня С2, не встигла внести відповіді на ЄВІ :( Як так мало часу можна дати, коли є багато вправ з читання.
Коментувати
Дарина
Чи можу я вступати з результатами минулорічного тестування ЄВІ чи ЄФВВ, тобто з результатами 2019 року?
Ан
Для Дарина: ні не можите.
Коментувати
Катерина
Доброго дня! В анкеті для реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ треба вказати блоки, з яких буде здаватися фахове випробування. Що мається на увазі під блоками?
Бод
Для Катерина: https://stu.cn.ua/announcement/567/ "Нагадуємо, що майбутні юристи мають складати Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) і Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. ЄФВВ складається з двох блоків. Тому, в заяві у рядку «назва блоків, із яких бажаю скласти єдине фахове вступне випробування» треба вказувати назву обох блоків: Загальні навчальні правничі компетентності, Право . Якщо Ви вступаєте на іншу спеціальність, то в цьому рядку треба ставити прочерк і заповнювати лише рядки, які стосуються Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови."
Катерина
Дякую! Я буду подаватись на "теорію, історію літератури та компаративістику", там теж був зазначений фаховий іспит і в програмі, я так розумію, є три блоки. Якщо зараз ставити прочерк, то коли можна буде зареєструватися на ЄФВВ?
Коментувати
Владислава
Подскажите зно магистратура(англ) будет сдаваться дистанционно? И в каких числах?
Джей
Для Владислава: 1-3 июля 2020, очно, НЕ дистанционно, быть в масках, социальная дистанция и тд
Митяй
Як дистанційно будуть здавати.Я чув таке,і маю надію здавати зно вдома на дивані через ноутбук...
Коментувати
Лілія
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, де саме буде здаватись ЄФІ і ЄФВВ при університеті в який ти вступаєш?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!