Виші проведуть додатковий набір вступників у магістратуру

Виші отримають додаткові місця державного замовлення для набору вступників-магістрів

Виші проведуть додатковий набір вступників у магістратуру

Заклади вищої освіти отримають додаткові місця державного замовлення для набору вступників-магістрів.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, що надісланий на адреси керівників закладів вищої освіти, які перебувають у сфері управління МОН.

Очікується, що додаткові місця державного замовлення будуть надані для спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави.

Розподіл місць державного замовлення для додаткового набору магістрів буде проведений на підставі запитів закладів вищої освіти, отриманих Міністерством освіти і науки.

Претендувати на додаткові місця державного замовлення зможуть вступники, які успішно склали єдиний вступний іспит та подали заяву та документи для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 2 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році).

Також претендувати на додаткові місця державного замовлення зможуть вступники, які успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, реєстрація на який триває до 5 серпня.

Освіта.ua
02.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оля
І в які вузы можно буде вступити на місця державного замовлення вступники, які успішно складуть спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту, с квотами та без них
Іванка
Для оля: за результатами спеціальної сесії ЄВІ вступники можуть вступити тільки на контракт
оля
Для Іванка: прочитайте внимательно статтю, особенно про то, что при успешной сдаче спец сессии, могуть претендовать на допольнительные места государственого бюджета. И мне интересно где есть такие вузы где и в каких ВУЗах есть такая возможность
Коментувати
Ваня
Доброго дня. Підкажіть будь ласка.Чи будуть виділятися бюджетні місця для дитини УБД
Галина
Для Ваня: при вступі в магістратуру пільги не діють
Марина Дударь
Галя ты дура не образованая, выпились уже из жизни. Лготы в магистрату знають сразу в ВУЗЕ или ВУЗАх куда будуть подаваьт докуметы.
Коментувати
Андрій
Чи може студент без квоти розраховувати на бюджетне місце? З середнім балом 185.4???
Галина
Для Андрій: яке відношення середній бал має до магістратури?
Андрій
А як по вашому дається бюджет на маністратурі? Пальцем в небо?
Влад
Не існує поняття при вступі "середній бал", є конкурсний бал, який розрахоаується по коефіцієнтах. А середній бал, це середнє значення всіх складових. Це будуть абсолютно різні цифри
Коментувати