Вартість участі в спеціальній сесії ЄВІ становить 540 грн

Зареєструватись для проходження спецсесії ЄВІ учасники зможуть з 27 липня до 5 серпня

Вартість участі в спеціальній сесії ЄВІ становить 540 грн

Цьогорічна вартість участі у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту до магістратури з іноземних мов становить 540 гривень.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, підкресливши, що проведення спеціально організованої сесії єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) не передбачено.

Зареєструватись для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) потенційні учасники зможуть з 27 липня до 5 серпня 2021 року.

Реєстрацію буде здійснювати приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї здійснюватиметься за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь в тестуванні.

Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється одним із пропонованих на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» способів. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації.

Як відомо, тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня. Пункти тестування будуть створені в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Із матеріалами єдиного вступного іспиту з англійської, німецької, французької та іспанської мов за попередні роки можна ознайомитися на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТІВ

Освіта.ua
26.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
я провалил еви
ну платоное я думаю точно легче будет,а то н а х я деньги плачу.
Анонім
Для я провалил еви: пососи
я провалил еви
Для Анонім: приходи пососу и в попу дам
Слейд Уилсон
воно буде ще важче, але наііть так часу у вас вдоваль
Коментувати