Мінімальні бали для вступу на бюджет

Мінімальний конкурсний бал для вступу на місця державного (регіонального) замовлення визначатимуть заклади освіти

Мінімальні бали для вступу на бюджет

Відповідно до Порядку прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2023 році, для усіх спеціальностей, крім винятків, мінімальний конкурсний бал для допуску в конкурсному відборі буде визначати заклад освіти у своїх Правилах прийому.

Конкурсний бал для вступу буде розраховуватись шляхом переведення тестових балів, отриманих за кожен предметний тест НМТ, у рейтинговий бал за 200-бальною шкалою.

Для вступу на кожну спеціальність для усіх тестових предметів Міністерством освіти встановлені вагові коефіцієнти.

Для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я» конкурсний бал для вступу не може бути менше ніж 150 балів.

Також конкурсний бал для вступу на бюджет на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж 140 балів для спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародне право», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Фармація, промислова фармація».

Для вступу на контракт на ці спеціальності конкурсний бал не може бути меншим за 120 балів.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
Добрий ранок, де можна подивитись чи коли будуть висвітлена кількість бюджетних місць на 226 спеціальність Фармація. Промислова фармація?
Чи можна комбінувати результати НМТ
Я здавав НМТ у 2022 і 2023 роках. Чи можу я в цьому році, при вступі на бюджетну форму навчання, комбінувати результати тестів різних років? Наприклад: взяти математику та українську мову із результатів НМТ-2022, а англійську мову із результатів НМТ-2023 (тут в мене кращий результат саме з англійської)?
Ганна
Для Чи можна комбінувати результати НМТ: Ні, комбінувати бали НМТ 2022 і 2023 років не можна. Вступати можна за результатами або 2022, або 2023 року.
Орест
Наскільки знаю можна, і вони зберігають 2-4 роки, коли буде готовий електронний кабінет, то можна буде подивитися, але я не впевнений
Коментувати
Тетяна
Доброго дня. Щойно склала тест. Було 33 питання, на 14 з них я відповіла правильно. Як розрахувати?
Анна
Для Тетяна:(14/33×100)+100=142
Коментувати