Вступникам бажано перевірити свої дані в ЄДЕБО

Абітурієнтам бажано звірити дані в документах з даними в Єдиній державній електронній базі

Вступникам бажано перевірити свої дані в ЄДЕБО

Цьогорічним вступникам до закладів вищої освіти бажано завчасно перевірити правильність своїх даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) з даними у документі про повну загальну середню освіту та сертифікаті НМТ.

Розбіжності в даних абітурієнта в Єдиній державній електронній базі з питань освіти із зазначеними документами (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) ускладнять створення електронного кабінету вступника у якому абітурієнти подаватимуть заяви про вступ.

Перевірити відсутність технічних помилок та розбіжностей у документах, що потрібні для вступу можна за допомогою онлайн реєстру документів про освіту.

У Реєстрі міститься інформація про документи, що виготовлені з 2000 року, крім інформації про випускників військових закладів вищої освіти та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Для виправлення розбіжностей у свідоцтві про здобуття повної загальної середньої освіти вступнику необхідно звернутись до школи, якою видано документ. Під час вступної кампанії вступники також можуть звернутись до технічного адміністратора ЄДЕБО.

Для виправлення розбіжностей в сертифікаті НМТ необхідно звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти, у якому вступник реєструвався для проходження національного мультипредметного тесту.

онлайн перевірка документів

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.06.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Доброго дня, чому сьогодні 28.07 у мене в особистому кабінеті нічого не змінилося?
Дар'я
В ЄДЕБО не вказала додаток до атестату. Чи можна це виправити зараз? Якщо можна, то як це зробити?
Ганна
не відображується сертифікат ЗНО з математики. Коли додаємо сертифікат, пише, що сертифікат вже додано, але при подачі заяви до ВУЗу його немає
Варвара
До якого числа треба забрати документи з попереднього ВНЗ (після першого курсу) щоб по базі ЄДЕБО пройшов наказ про відрахування і не виникло помилки при зарахуванні на бюджет уже в новий заклад ВО?
Мар'яна
Маю розбіжності в сертифікаті ЗНО(номер паспорта з причини заміни). В регіональному центрі сказали що нічим не можуть допомогти. Що тоді робити?
Дмитро Красноштан
Для Мар’яна: якщо вийшов термін, то, мабуть, змінювати вже не треба.... головне, щоби на момент реєстрації у ЗНО був тоді паспорт дійсний. imho
Коментувати
Наталья
Как узнать номер свидетельства об окончании школы и зарегистрировать кабинет, если в колледже затягивают выдачу документов?
Дмитро Красноштан
Для Наталья: попросіть дозволу відкрити (руками :) ) папку із особовою справою (чи як воно там у них називається) та дізнайтеся номер потрібного документу чи іншу інформацію.
Дмитро Красноштан
Для Наталья: ще й можна сфотографувати-відсканувати той документ (є для цього відповідні програми на смартфон)
Коментувати
Віта
Підкажіть будь ласка, якщо дитина захворіла,чи можуть батьки подати документи до ВНЗ?
Валерия
Для Віта: да, позвоните в приемную комиссию уточнить этот вопрос, но вообще модно
Коментувати
Василь
Якщо подані оригінали документів в один ВНЗ по результатах співбесіди, а в інший пройшов по квоті. чи можливо документи забрати і вступити по квоті?
Ольга
Доброго вечора.Скажіть будь ласка коли вже буде результат,чи до 27 числа нічого не буде змінюватися?
Софія
Помилилася на одну циифру у номері телефона. Подала заявку тільки на контракт. Як можна змінити номер?
Дмитро Красноштан
Для Софія: зателефонуйте на гарячу лінію
Коментувати
Тетяна
Забули внести пільги,що робити?Просто в минулих роках не було такого.Як випрвитт
????
Для Тетяна: со льготами нужно лично подавать документы
Коментувати
Квітка
Добрий день! Якщо я подам заявку за пріоритетом і не пройду на державне , то чи зарахують мене на контракт?
Люда
Для Квітка: так
Коментувати
Лєра
Де знайти інформацію про id університету, не розумію який обирати при подачі заяви?
Наталья
Добрий день! Як розраховувати свій бал ,таким чином дізнатися чи проходжу на бюджет , якщо відомі результати ЗНО та творчого конкурсу. Це для того щоб виставити пріоритети між різними закладами освіти.
Галина
Для Наталья: пріоритети розставляють залежно від того куди більше хочете вступити. Ви ніяким чином зараз не діснаєтесь чи проходите на бюджет (хіба що у Вас дуже високі бали і Ви точно знаєте, що пройдете, але тоді б Ви таке питання не задавали)
Коментувати
Яна
Зарегистрировали кабинет, но не отображается один из предметов ЗНО. Как быть?
Ната
Добрий день! Підскажіть, чому не з’являється інформація про свідоцтво!!!! Всі поля заповнили!
Міла
Школа до цих пір не видає атестат! То бланків не було, то ще якісь причини...Що робити? Класний керівник говорить, що зможуть видати лише з четверга...Коли ж дані перевіряти? Це тільки у нас в Броварах так, чи ні?
Коля
Для Міла: Не тільки, в нас у вівторок видадуть (Чернівецька область)
Коментувати
Діма
Тільки що зрозумів , що проходив зно з сертифікатом за 2018 рік, тим самим, номер сертифіката , що знаходиться в електронній базі даних відрізняється від номера сертифіката, що засвідчує моє проходження зно. Підкажіть , що маю робити в даній ситуації? Дякую.
Viktoriia
Для Діма: В електронній базі відображається номер документа про освіту! Тобто номер свідоцтва чи атестата, а не номер сертифіката ЗНО. Просто треба перевірити, щоб не було розбіжностей написанні ПІБ та інших даних в ЄДЕБО та атестаті і сертифікаті, що у Вас на руках.
Коментувати
Дивно
Чому, коли перевіряю свідоцтво про повну загальну освіту, то дата видачі пише 31.07.2020? Хіба не має бути 31.06.2020? Чи може це не має особливого значення?
Viktoriia
Для Дивно: Мені здається, що як раз було б дивно, якби було 31.06. Хоча б тому, що такої дати не існує, бо в червні 30 днів)) А взагалі то, не має ніякого значення, яка дата видачі документа про освіту. Головне, щоб не було розбіжностей!!! між даними в електронній базі і тим, що написано в самому свідоцтві.
Коментувати
Елена
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, где проверить сертификат ЗНО? Свидетельство на указанном сайте проверяется, а опции проверки сертификата нет. Спасибо.
Viktoriia
Для Елена: За посиланням перевіряються лише документи про освіту, сертифікати ЗНО не перевіряються! Ваша задача полягає в тому, щоб перевірити правильність своїх даних в ЄДЕБО і порівняти з тим, що написано в свідоцтві і сертифікаті, що Вам видали. Щоб не було розбіжностей в написанні прізвища, ім’я, по-батькові і все інше співпадало!
Денис
Шановна пані Олено! На сайті ЄДЕБО є така перевірка сертифікатів ЗНО! Хай Вам та Вікторія не замилює очі. Навіть квитки студентські перевіряють там.
Коментувати