Вступникам на бюджет необхідно зареєструвати е-кабінет

У Держслужбі якості освіти нагадали, що вступникам необхідно зареєструвати е-кабінети

Вступникам на бюджет необхідно зареєструвати е-кабінет

Вступникам для здобуття рівня бакалавра, які мають намір вступати на бюджетну форму навчання, необхідно зареєструвати електронні кабінети до 23 липня.

Про це нагадують в Державній службі якості освіти через розповсюдження між вступниками і батьками інформації про те, мовбито реєстрація електронних кабінетів вступника завершується 13 липня.

«Державна служба якості освіти повідомляє: відповідно до Умов прийому реєстрація та робота кабінетів офіційно закінчується 30 вересня», – йдеться у повідомленні.

Водночас вступники, які планують вступати на бюджетну форму навчання, мають встигнути зареєструвати електронний кабінет та подати заяви із зазначенням пріоритету до 23 липня 2021 року.

Також у Державній службі якості освіти нагадали, що 13 липня 2021 року завершується складання вступних іспитів (для пільгових категорій) та творчих конкурсів для тих, хто планує вступати на бюджет.

Коли та як реєструвати електронний кабінет

Освіта.ua
13.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи потрібно ще додатково подавати заяву на контракт, на бюджет вже подали (на випадок, якщо не пройдемо на бюджет)? Дякую
Аркаша
Для Олена: да когда ж вы все переведётесь уже? Уже миллион раз было написано, что заявления, которые подаются на бюджет, автоматически подаются и на контракт. Специально для таких идиотов, как ты, которые не в состоянии самостоятельно погуглить.
Коментувати
Юлія
Доброго дня, скажіть будь ласка, коли подається заява на вступ, пріоритетність спеціальностей вказується в кожному ВУЗі, чи пріоритетність Вузу? Дякую.
Якось так
Для Юлія: ні то, ні інше. Вказується пріоритетність заяв.
Юлія
Дякую, я вірно зрозуміла, можна декілька заяв в кожен ВУЗ?
Тарас
Для Юлія: Можна подати всього 5 заяв з пріоритетом (тобто на бюджет). Як їх розподілити – Ваша справа: можна подати по одній заяві в 5 різних закладів вищої освіти (ЗВО), можна всі заяви подати в один ЗВО, але на 5 різних спеціальностей. Можна комбінувати: 2 в один ЗВО, 3 в інший і т. д. При цьому пріоритети заяв якраз відображають порядок їх розгляду. Наприклад, пріоритет 1 на одній спеціальності в одному ЗВО, пріоритет 2 на цю ж спеціальність в інший ЗВО, пріоритет 3 на іншу спеціальність в перший ЗВО чи в будь-якій іншій послідовності. Ця послідовність якраз і визначаєть виставленням пріоритетів.
Коментувати
Уляна
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, потрібно подавати заяви на вступ електронно і їхати в певні заклади, щоб подати паперово, чи одне з двох?
Галина
Для Уляна: тільки в електронному кабінеті
Коментувати
Єгор
З яким мінімальним балом ЗНО можна подавати на бюджет? Якщо з математики 124 бали, то подаватись на бюджет марна справа?
Марина
Для Єгор: так марна
Андрей
Минимальный конкурсный балл 125, но, не бал по отдельному предмету! Если у Вас украинский язык и литература + 3-й предмет написан хорошо, то у Вас есть все шансы для поступление на бюджетную форму обучения!
Коментувати
КПИ
Ну как, выпускники? Градус напряжения зашкаливает? Кто куда документы подает? С какими баллами? Удачи всем и бюджета))
Валерий
Для КПИ: в медуниверситет: математика 101, украинский 131, биология 161. Я подаю и мне по хую!!!
Андрій
Так, здається, не подати. Надто низький бал другого предмета.
Коментувати