Вступникам до вишів радять не панікувати

У перший та останній дні подачі електронних заяв робота е-кабінетів може сповільнюватись

Вступникам до вишів радять не панікувати

Часто трапляються ситуації, коли у перший та останній дні подачі електронних заяв на адресу системи надходить критична кількість звернень, через що робота сайту може сповільнюватися. Про це сказала очільниця Державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік.

У зв'язку з чим, вступникам радять не панікувати та бути уважними, а також заздалегідь спланувати свої дії та ознайомитись з матеріалами щодо вступної кампанії.

«Водночас спеціалісти гарячої лінії консультують вступників не тільки з питань реєстрації на сайті ez.osvitavsim.org.ua та функцій електронного кабінету, а й з поточних питань вступу», – зазначила Оксана Бєлік.

Як відомо, реєстрація електронних кабінетів та завантаження до них необхідних документів починається 1 липня. Прийом заяв і документів від вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО або творчих конкурсів, розпочнеться 10 липня.

Більше про вступ на бакалаврат

Освіта.ua
27.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Засмучений
Негідники!! Знову скоротили держзамовлення. Витісняють дітей на посади роботяг за кордон. Коли ми вже зупинимо соросівський геноцид : переносити ганебні експерименти з Грузії до України? Геть шарова і ковтунця!!
Крим
Для Засмучений: на жаль, зеленські такі самі!!!
Коментувати