Вступ – 2022: консультативні лінії для абітурієнтів

Консультативні телефонні лінії працюватимуть впродовж усього періоду вступної кампанії

Вступ – 2022: консультативні лінії для абітурієнтів

Розпочали роботу консультативні лінії для вступників 2022 року.

Консультативні лінії створено з метою допомоги вступникам та їхнім батькам в отриманні відповідей на питання щодо проведення вступної кампанії та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про фахову передвищу та вищу освіту.

Консультації щодо проведення вступної кампанії

У Міністерстві освіти і науки консультативні лінії та приймальня громадян щодо проведення вступної кампанії 2022 року працюватимуть увесь період вступної кампанії, тобто з 24 червня до 9 вересня за таким графіком:

 • понеділок – п’ятниця 8:00–18:00;
 • субота – неділя 9:00–15:00.

Консультативний телефон Міносвіти під час вступної кампанії працюватиме за номером

0-800-50-45-70.

Також у зазначений строк буде організований прийом звернень громадян за електронною поштою: vstup2022@mon.gov.ua.

Окрім того, за номером 15-45 працюватиме Урядовий контактний центр.

Питання щодо загальної середньої освіти можна буде поставити за телефонами:

 • +38 (044) 481-47-62;
 • +38 (044) 481-47-66.

З питаннями щодо професійної освіти слід звертатись за номерами:

 • +38 (044) 287-82-46;
 • +38 (044) 287-82-13.

Окрім того, працюватиме приймальня громадян у приміщенні Міносвіти за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, (VIP-зала).

Консультації щодо роботи електронних кабінетів вступника

У Державному підприємстві «Інфоресурс» працюватимуть гарячі лінії з підтримки реєстрації електронних кабінетів.

Телефони:

 • +38 (044) 290-18-13
 • +38 (067) 551-24-74
 • +38 (093) 342-38-63
 • +38 (095) 281-13-54

Графік роботи телефонних ліній:

 • понеділок – п’ятниця 9:00–18:00
 • субота – неділя 9:00–15:00

Інші контакти:

 • Вайбер: @INFORESURS
 • Телеграм: @inforesurs_gov_ua_bot
 • Електронна пошта: vstup@inforesurs.gov.ua
Консультації для осіб з ТОТ

Питання щодо вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій можна поставити за телефоном:

 • 0 800 50 44 25.
Консультації щодо документів про повну загальну освіту

Питання щодо документів про повну загальну середню освіту можна буде поставити за телефонами:

 • +38 (044) 481-47-66;
 • +38 (044) 481-47-67.
Консультації щодо вступу до закладів професійної освіти

Консультації щодо вступу до закладів професійної (професійно-технічної) освіти можна отримати за телефонами:

 • +38 (044) 287-89-14;
 • +38 (044) 287-82-09.
Консультації з питань виявлених порушень

З питань виявлення порушень вимог чинного законодавства та запобігання порушень права на вступ до закладів освіти необхідно звертатись на е-адресу vstup@sqe.gov.ua або за телефонами:

 • +38 (044) 236-33-58;
 • +38 (044) 236-34-31.
Консультації щодо вступних випробувань

З питаннями щодо вступних випробувань до закладів вищої освіти (ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ, НМТ, МКТ, МТКН) слід звертатись за телефонами:

 • 38 (044) 486-09-62;
 • 38 (095) 903-95-10.

Також можна написати на е-адресу: zno_info@testportal.gov.ua.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Добрий день. Якщо максимальне держ замовлення - 100, а кількість квот - 20, то залишається 80 бюджетних місць для вступу за результатом НМТ, або 100?
Ірина
Доброго дня! При створенні rкабынета вступника получаємо помилку 3_1. Написали 3 листи до техпідтримки. Відповіді немає. Додзонитися не можемо. Звтра останній день регійстрації за квото-2. Що робити?
Марія Чміль
Доброго вечора, підскажіть будь ласка, подавала електронно заяву до вищого навчального закладу, минуло орієнтовно до 10 днів. В списку "Подані заяви", дана заявва відсутння, та в списку абітурієнтів також дані відсутні. Що робити?
Ганна
Добрий день! Чи можливо вступити до вашого коледжу на основі тільки атестата, без НМТ і без ЗНО?
Галина
Для Ганна: До "вашого" це до якого?
Коментувати
Тамара
Доброго дня! Шановні, скажіть будь ласка, як розподіляють бюджетні місця, невже всі віддають пільговикам, хоча вони набрали не високий бал, а ті хто добре себе зарекомендував і набрав високий бал пасуть задніх....?!
Галина
Для Тамара: чому Ви просто не можете ознайомитись з умовами вступу? Ніхто всі бюджетні місця пільговиками не віддає. За квотамивиділяєтьсґ певний відсоток. А всі інші приймають учасиь у загальноукраїнському конкурсі. Якщо по країні на певну спеціальність виділяється лише 20 місць, тоїх віддадуть саме тим абітурієнтам, які мають найкращі бали. І можк так статись, що воеи всі підцть в 1-3виші (куди ці абітцрієнти і подали заяви з найвищим пріоритетом. А в інші виші не буде жодного бюджетного місця. Якщо у Вас високий бал, і Ви не обрали спеціальність, на яку держзамовлення дуже маленьке (наприклад стоматологія, куди можна вступити хіба з балами 197+), то точно своє місце отримаєте. Місце отримує саме абітурієнт а не виш
Коментувати
Дарина
Добрий день. Що робити, якщо писали на пошту та дзвонили на гарячу лінію пару днів підряд щодо помилки П1.1 , але відповіді немає. Перевіряли коректність даних сотню разів. Добре, було б , якщо б хтось відповів що робити, адже втрачати можливість вступу на бюджет через не свою помилку не дуже хороша перспектива....
Оксана
Доброго дня.9 серпня подали першу заяву до вузу зі свого електронного кабінета.Ми маємо пільгу дитина учасника бойових дій ,але пільгу у виші зареєстрували 10.08.Чи в кабінеті підтягне цю пільгу ,чи ця заява буде прийнята з цією пільгою чи ні ?Дякую.
Роман
Для Оксана: Краще не чекайте, що електронний кабінет щось зробить за Вас, бо він цього не зробить. Зверніться до приймальних комісій тих закладів, куди Ви подавали заяви, щоб до них додали Вашу пільгу.
Галина
Для Оксана: діти учасників не мають пільги при вступі. Вони мають лише пільгу при переведенні з контракту на вакаетні місця. Тому, доки не вступите на контракт, ця пільга ніяк не впливає
Коментувати
Диана Панько
Доброго дня В мене таке питання: Якщо дочка поступає на контракт то їй обов’язково з’являється 1 жовтня в цей період. Чи можливо щоб в неї відбувалися онлайн уроки?@
Галина
Для Диана Панько: До чого тут контракт чи бюджет. Це не впливає на форму навчання. Про форму навчання у закладі питайте, в який вступаєте. Виш сам визначається з тим як відбуватиметься навчання: очно, дистанційно чи за змішаною формою.
Коментувати
Віка
Добрий день. Скажіть, будь ласка, можу я подавати заяви на бюджет в інший ЗВО якщо мені у двоє відмовлено?
Галина
Для Віка: ми ж не знаємо причини відмови.
Роман
Для Віка: Перевірте, яка причина відмови. На деякі спеціальності (наприклад, 081 Право) діють обмеження щодо мінімального конкурсного балу не менше 140. Якщо це ваш випадок, то до якого б закладу Ви не подали заяву на цю спеціальність, Вам відмовлять. У такому випадку Ви можете обрати іншу спеціальність, де немає обмежень.
Коментувати
Олена
Доброго дня! Підкажіть, як подати заявку на квоту 2 до ХНУРЕ, що потрібно зробити? Довідка з реєстру про місце реєстрації є
Дмитро
Добрий день. Куди я можу звернутися для роз’яснення причин відмови при вступі до університету. Дочка має вид на постійне проживання. Здала ЗНО та пройшла внутрішній конкурс на високий бал. Причина відмови у тому, що немає громадянства. Зателефонували та назвали причину відмови: Акредитація у 2023 році. Я не розумію до чого тут моя дитина і чи це законно.
989
Для Дмитро: стоп. до чого тут акредитація? Може питання в тому, що на неакредитовані спеціальності не приймають іноземців? Ви про це запитували? То спробуйте вступити в інший виш, де це спеціальність акредитована. А взагалі зверніться за детальними роз’ясненнями до тих, хто відмовив
Коментувати
Баран Роман
Чи є обов’язковим написання мотиваційного листа? Бо при подачі документів пише коефіцієнт 0, навпроти мотиваційного листа.
Анна
Якщо пише 0 і світиться сірим, в такому разі їм не потрібне мотиваційний лист.
Роман
У 2022 році подання мотиваційного листа обов’язкове для всіх вступників вищої освіти. Інша справа, що у різних закладах його по-різному оцінюють і ця оцінка не вноситься до електронної бази і не впливає на конкурсний бал (той самий "коефіцієнт 0"). Впливає лише на черговість у списку при однаковому конкурсному балі (або на контракт, де подається тільки мотиваційний лист).
Коментувати
Марія
Добрий день, скажить будуть ласка, в особистому кабінеті вступника чи можливо додати квоту2, якщо регістрація вже пройшла (допущено до конкурсу)?
Алина
Доброго дня! Я хотіла б дізнатися, чи можу я навчатися у 3-х ВНЗ одночасно? В одному на денному та заочному відділенні, та в іншому теж на заочному відділенні, в усіх на контрактній основі.
Роман
Для Алина: Законодавчих обмежень для цього немає. Але чи вистачить Ваших сил на якісне здобуття трьох спеціальностей одночасно? Реально оцінюйте свої можливості, бо здобуття якісної вищої освіти - це насправді дуже важка праця.Заочна форма - це не курорт і повна "амністія", вона передбачає самостійне опрацювання значного обсягу інформації з мінімальною допомогою викладачів, що потребує навіть більше зусиль і часу, ніж очне навчання.
Коментувати
Наталя
Не можу зареєструвати кабінет, бо документ, на базі якого вступаю, не підтягнувся до ЄДЕБО. Написала на Вашу електронну пошту, прикріпила необхідні фото, але відповіді досі немає і документ мій досі не в базі
989
Для Наталя: на чію "вашу"? Ви взагалі розумієте де пишете?
Коментувати
Світлана Мосейчук
Доброго дня,мій син не набрав прохідний бал з математики,чи можливо ще йому поступити до університету,порадьте будь-ласка що маємо робити,чи тепер тільки коледж
Анна
Для Світлана Мосейчук: закордонні вузи, що приймають без НМТ для вас відкриті. В Україні тільки коледж
Коментувати
Мельник Олексій
Які професії є у Вашому вузі? Де знаходиться ваш коледж? А також які документи потрібні для вступу і до якого числа можна вступити?
Назар Пиндик
Коли відбулися вступні іспити на готельно-ресторану справу? Підскажіть будь-ласка, терміново
Ніна Ніщук
Ще раз доброго ранку. І відповіді не даєте і телефони на сайті не дійсні. куди звертатися не знаю.
Галина
Для Ніна Ніщук: Ви до кого звертаєтесь? Це просто освітній портал. Як газета така електронна. Тут в коментарях пишуть такі ж люди як і Ви. Якщо у Вас якісь проблеми, то звертайтесь в техпідтримку. Або до навчального закладу, який прийняв Вашу заяву
Коментувати
Ніна Ніщук
Доброго дня. Вбачте, але не знаю номера за яким можна звернутися. Ось причина звернення. Чому у рейтинговому списку вступника один день показали 151 бал, а інші наступні вже 148. Це БЗСО.