Osvita.ua Бакалавр Вступна кампанія - 2019: гарячі лінії з питань вступу
Вступна кампанія - 2019: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія - 2019: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу гарячі телефонні лінії з питань проведення вступної кампанії.

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії — до 9 серпня.

Зокрема, окремо працюватимуть консультаційна лінія Міністерства освіти, консультаційна лінія Єдиної державної бази з питань освіти, телефони директоратів професійної та шкільної освіти, а також лінія Фонду «Відкрита політика», що забезпечуватиме підтримку вступників з Криму та Донбасу.

Гарячі телефонні лінії працюють у наступні години: понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00.

З питань умов вступу до вишів (Міністерство освіти):

 • +38 (044) 287-89-29
 • +38 (068) 951-25-13
 • +38 (050) 550-54-11
 • 0 (800) 504-425 (безкоштовно)
 • Електронна пошта: vstup2019@mon.gov.ua

З питань роботи електронних кабінетів (ДП «Інфоресурс»):

 • +38 (044) 290-18-13
 • +38 (095) 281-13-54
 • +38 (067) 551-24-74
 • +38 (093) 342-38-63
 • Електронна пошта: ez@inforesurs.gov.ua

З питань вступу до ПТНЗ (Директорат професійної освіти МОН):

 • +38 (044) 287-89-14

З питань документів про шкільну освіту (Директорат шкільної освіти МОН):

 • +38 (044) 481-47-67

З питань вступу з Криму та Донбасу (Фонд «Відкрита політика»)

 • (800) 50-45-70 (безкоштовно)
 • +38 (068) 951-25-13
 • +38 (097) 983-65-91
 • +38 (095) 875-74-99
 • +38 (050) 550-54-11 (Viber/Тelegram/Whatsapp)
 • Скайп: Dostupna Osvita UA)

Більше про вступну кампанію

Освіта.ua
24.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Доброго дня . Напишіть будь ласка чи приймає пільговиків , а саме діти учасників АТО Університет ім Данила Галицького м.Львів на державну форму навчання ?
Галина
Для Ірина: А Ви умови ступу прочитати не можете? у дітей учасників АТО пільг при вступі немає. Пільги надаються самим учасникам АТО. А діти вступають на загальних підставах. А якщо не пройдуть на бюджет, а вступлять на контакт, то зможуть бути переведені на вакантні місця бюджету (якщо такі будуть) за конкурсом з іншими пільговиками. В усіх вишах правила втупу на бюджет єдині (їх затверджено на державному рівні, оскільки держава і оплачує).
Коментувати
ольга
Доброго дня! Можливо зараз поступити на вчителя фізичного виховання але заочно?
Діма
Коли поселеня в чорторійський аграрний технікум 2019 року дякую будьласка відпишіть срочно
Світлана
Доброго дня! Чи можна вступити до навчального закладу ПТНЗ, якщо навчаєшся в ВНЗ на денній формі на контракті
Людмила
До чего періоду можна подати документи і ЗНЛ 2019 року на заочне навчання на режисуру дякую
777
Для Людмила: Що?
Коментувати
Елена
какие условия поступления для граждан Украины , которые живут и заканчивают школу за границей . 1 нужно ли ЗНО , 2 если - да ,то на каком языке , 3 если - нет , то что необходимо для поступления спасибо
Дгп
Для Елена: громадяни України для вступу здають ЗНО українською мовою. Внших варіантів неіснує.
Коментувати
Світлана
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можливо ще подати документи на платну форму навчання, можливо є недобір груп?
Кристина
Для Світлана: Возможно, звоните в вузы и спрашиваете.
Коментувати
Наталия
Мы подали документы на контракт в вуз и оплатили обучение. Возможно ли, сейчас, забрать документы и деньги и перевестись в другой вуз? Спасибо
Галина
Для Наталия: Можна не перевестись а вступити. Для цього має бути: 1. наказ про відрахування (якщо вже є наказ про зарахування). Це не так швидко. швидше буде спочатку взяти документи з приймальної комісії під розписку на певний час та віддати копії в той виш куди хочете (оригінали треба показати та додати довідку про те, що оригінали знаходяться в іншому виші). 2. Кошти будуть повернені лише після видання наказу про відрахування та наказу про повернення коштів. 3. Вступити Ви можете лише до того вишу, куди подавали заяви до 22.07.
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я маю право переведення на бюджет по пільзі (член сім"ї загиблого військовослужбовця), то як я можу дізнатися, чи перевели мене з контракту на бюджет? Завтра вже останній день переводу, а на сайті ВНЗ знайшла себе тільки у списку на контракт.
Юля
Чи можна, щоб оригінали документів у ВНЗ на магісратуру, після отримання рекомендації на контракт, привіз не сам вступник, а його батьки. З метою швидшої подачі оригіналів, так як сам вступник у відїзді.
Сергій
Для Юля: документи особисто здають. Від батьків не приймають. Людина зайнята,у від’їзді,тому в наступному році буде планувати своє насичене життя таким чином,щоб і до приймальної комісії встигнути,якщо в цьому році не змогла час виділити
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Чи всім хто не пройшов на бюджет, а залишився у статусі Допущено, звонили з Вузу і говорили, що протягом 2-х днів необхідно привезти оригінали, якщо зацікавлені на контракт? І якого біса ніякого конкурсу по контракту немає, а обзвонюють і беруть на контракт абітурієнтів з нижчим конкурсним балом?!
Бабця
Для Вікторія: сама в шоці. Здавали зно,нервували пройду- не пройду. А тут все просто,сиди спокійно,прийшов час,бери документи і їдь здавай собі. Ніяких нервів. Плати собі,і до лампи, скільки балів набрав. Якось не того
Коментувати
Христина
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я подала оригінал документів на контракт і мені дали квитанцію для оплати після 8 серпня, але на сайті мене не має в списках і стоїть "-" біля поданих оригіналів, то мені варто хвилюватись?
Ann_C
Для Христина: інформацію на сайті edbo оновлюють двічі на добу - о 9 ранку і о 6 вечора. Тому як тільки опрацюють отримані від вишу дані (про те що ви подали документи), одразу з’явиться.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня!! Скажіть . будь ласка . чому якщо відмовились від бюджетних місць.а іх 7 . Не зараховують дітей які проходять на контракт. хоча по балам можуть зайняти ці місця.
.
Для Тетяна: Тому що місця можуть віддати лише пільговикам, які подали оригінали на контракт, або іншим контрактникам, якщо це спеціальності з особливою підтримкою (у кожному закладі освіти в правилах прийому все це вказано, включаючи перелік «особливих» спеціальностей).
.
Для Тетяна: До того ж можливі переведення на вакантні місця відбуваються не одразу, а у певний термін, який знову ж таки вказано у правилах прийому
Коментувати
Ірина
Скажіть будь ласка, чи можна вступити на контракт, якщо раніше абітуріентом було скасовано заяву на даний факультет, пише " скасовано з втратою пріоритетності".
Комментатор
Для Ірина: вы же скасували заяву. Система ее не видит
Retro
Обратитесь в ПК. Они находят способ, как зарегистрировать вас в системе
Коментувати
Алла
Скажіть будь-ласка, чому вищій навчальний заклад, а саме - Вінницький національний технічний університет є ЕДИНИМ, який досить не спроможний виставити рейтингові бали вступників на магістратуру? На сайті "Вступ" таких даних немає. Вся Україна виставила бали ще вчора, а цей навчальний заклад, - ні, в них там що більше всіх роботи чи мають місце корупційні схеми?
Маряна
Скажіть чи можна ще подати документи на бакалавра, на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання?
Ірина
Скажіть будь ласка, чи є різниця саме для студента навчатися на бюджеті за широким конкурсом або ж за фіксованим?
Влад
Для Ірина: немає
Коментувати
ГАЛИНА
Документи на бюджет подані приймальній комісії ще 27.07.209 зранку. До цього часу у вашій БАЗІ немає відмітки (+) про прийом оригіналів. Чи варто хвилюватися - завтра останній день подачі оригіналів ?
.
Для ГАЛИНА: Ні, не варто. Чекайте зміни статусу в електронному кабінеті 1 серпня.
Коментувати
Кобзєва Ірина
Для поступления на контракт действует ли рейтинг, или кто первый привёз документы, тот и поступил?
.
Для Кобзєва Ірина: Если это востребованная специальность, где гарантировано будут заняты все платные места, то рейтинг влияет, но если места каждый год остаются в большом количестве (это можно проверить, посмотрев списки поступивших за прошлые года и посчитав сколько мест было занято и сколько оставалось), то поступают в принципе все, кто привезут документы и подпишут контракт
Коментувати
Варіант
Свій допис, я написав не для тупих коментаторів, які не можуть тут дати нікому жодної розумної поради, а для тих людей, яких було обмануто. І на відміну від вас я читав правила прийому. Відповідно до чого пояснюю, вступники не подавали заяви до якогось віртуального пулу, а до конкретного вузу. Тепер простий приклад: у інститут А - 5 бюджетних місць (подано 20 заяв з високим рейтингом), а в інституті Б - 15 (подано теж 20 заяв - але з нижчими рейтингами), загальна кількість заяв - 40. Отримуємо такий результат: до конкурсу допущено 20 осіб із загального списку, при цьому в інститут А взяли - 5 (бо більше не можна), і в інститут Б - теж взяли 5 - (бо в решти нижчі бали, і вони не потрапили в загальний список). Тепер головне: цими правилами порушено конституційне право кожного отримати безкоштовну освіту - тому що вступник виконав вимоги інституту по прохідному балу - і має право навчатися в тому вузі де він потрапляє на бюджет.
989
Для Варіант: Насправді, бачила випадок коли у виш було рекомендовано більше осіб чим максимальний обсяг. Нажаль зараз цього вже побачити не можна, оскільки це був 2017 рік і список відкорегований за принципом зараховано чи ні, а зараховано менше, оскільки не всі з тих, хто був некомендований на бюджет подав оригінали документів. у 2017 році мій син подавав заяви на 2 спеціальності: 161 та 181. Вже не пам’ятаю за якою в Дніпропетровський хіміко-технологічний університет було рекомендовано на бюджет 25 осіб при максимумі 20. тому наспрвавді таке можливо. Просто абітурієнти, звіно ті які знають чітко ким хочуть стати, подають на одну спеціальність в різні виші. І якщо вони найкращі в загальному рейтингу, то все одно отримують бюджетне місце, якщо не за 1-м пріоритетом, де можа бути переповнений обсяг, то за 2-м або 3-м. тому не обманюйте себе, що вступають гірші лише тому, що вони обрали слабший виш.
Retro
В чем вопрос? Вы прекрасно разбираетесь в правилах, но продолжаете утверждать, что справедливость нарушена? Отнюдь, ребенок с высоким баллом не будет учиться в 1 вузе потому, что его балл недостаточно высок для этого вуза. Но он будет учиться во втором вузе или в другом, который поставил вторым приоритетом. Иначе можно было бы оставить в стране только топ-10 вузов
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!