Вступна кампанія - 2019: гарячі лінії з питань вступу

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії

Вступна кампанія - 2019: гарячі лінії з питань вступу

Розпочали роботу гарячі телефонні лінії з питань проведення вступної кампанії.

Інформаційні телефонні лінії працюватимуть впродовж активного періоду вступної кампанії — до 9 серпня.

Зокрема, окремо працюватимуть консультаційна лінія Міністерства освіти, консультаційна лінія Єдиної державної бази з питань освіти, телефони директоратів професійної та шкільної освіти, а також лінія Фонду «Відкрита політика», що забезпечуватиме підтримку вступників з Криму та Донбасу.

Гарячі телефонні лінії працюють у наступні години: понеділок-четвер з 9:00 до 18:00, п’ятниця з 9:00 до 17:00.

З питань умов вступу до вишів (Міністерство освіти):

 • +38 (044) 287-89-29
 • +38 (068) 951-25-13
 • +38 (050) 550-54-11
 • 0 (800) 504-425 (безкоштовно)
 • Електронна пошта: vstup2019@mon.gov.ua

З питань роботи електронних кабінетів (ДП «Інфоресурс»):

 • +38 (044) 290-18-13
 • +38 (095) 281-13-54
 • +38 (067) 551-24-74
 • +38 (093) 342-38-63
 • Електронна пошта: ez@inforesurs.gov.ua

З питань вступу до ПТНЗ (Директорат професійної освіти МОН):

 • +38 (044) 287-89-14

З питань документів про шкільну освіту (Директорат шкільної освіти МОН):

 • +38 (044) 481-47-67

З питань вступу з Криму та Донбасу (Фонд «Відкрита політика»)

 • (800) 50-45-70 (безкоштовно)
 • +38 (068) 951-25-13
 • +38 (097) 983-65-91
 • +38 (095) 875-74-99
 • +38 (050) 550-54-11 (Viber/Тelegram/Whatsapp)
 • Скайп: Dostupna Osvita UA)

Більше про вступну кампанію

Освіта.ua
24.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Подскажите пожалуйста, можно-ли вместо аттестата предоставить документ об окончании высшего учебного заведения? Так как школу закончила в 1986г.в г. Торезе, Донецкой области. Аттестат был утерян, а запросить копию, нет возможности.
Галина
Для Елена: якщо у Вас є вища освіта, то Ви маєте вступати не на базі повної середньої освіти, а на базі "бакалавра". Тобто за програмою ІІ вищої освіти.
Коментувати
Сергій
Здравствуйте,у меня такая проблема в 2008 году я закончил только 9 классов дальше не куда не поступал, а сейчас мне это немного мешает, подскажите пожалуйста как можно законно и быстро получить аттестат за 11 классов,то есть полное среднее образование
Галина
Для Сергій: вступайте до коледжу на базі 9 класів. отримаєте і атестат і спеціальність.
Коментувати
Інна
Доброго дня! Я випускник минулих літ, минулого року здавала ЗНО з предметів: укр.мова, біологія та хімія. Перших 2 склала 131 та 151 бали, а хімію не здала. Для того, щоб подавати документи до ВНЗ мені знову потрібно здавати всі предмети, чи можна лише хімію?
Галина
Для Інна: 1. Можна лише хімію. Але.. 2 у вас дуже низькі бали, краще спробувати прескласти, а тоді можна обрати з якого предмету за який рік подавати. 3 Ви певні, що Вам потрібні саме ці предмети? Звіртесь з переліком предметів для вступу.
Коментувати
Ірина
Доброго дня,моя дочка проживає у селі ,але закінчує школу 11 клас у місті,чи зможемо ми скористатися сільським коефіцієном після здочі ЗНо
Ирина
Добрый день. Подскажите, возможно ли подать документы на заочную форму обучения в возрасте 48 лет. У меня высшее образование, 1995г. НАУ. Хотела бы получить образование по специальности: англ.яз, второй-немецкий. Если, да, то какие экзамены необходимо сдавать. Спасибо. Ирина
Антонина Степановна
Для Ирина: подавай, милая, 48 еще не предел. Только ж чё такая ограниченность мышления и понимания? Заходишь на сайт вуза, или абитпоиск, или вступ инфо и все у тебя перед глазами.
Коментувати
Лілія
Доброго дня)напишіть будь ласка,якщо жителька ЛНР,навчається у медичному коледжі,на 4курсі,чи можливо перевестись у Коломийський медичний коледж,і тут закінчити навчання????
Ірина
Доброго дня . Напишіть будь ласка чи приймає пільговиків , а саме діти учасників АТО Університет ім Данила Галицького м.Львів на державну форму навчання ?
Галина
Для Ірина: А Ви умови ступу прочитати не можете? у дітей учасників АТО пільг при вступі немає. Пільги надаються самим учасникам АТО. А діти вступають на загальних підставах. А якщо не пройдуть на бюджет, а вступлять на контакт, то зможуть бути переведені на вакантні місця бюджету (якщо такі будуть) за конкурсом з іншими пільговиками. В усіх вишах правила втупу на бюджет єдині (їх затверджено на державному рівні, оскільки держава і оплачує).
Коментувати
ольга
Доброго дня! Можливо зараз поступити на вчителя фізичного виховання але заочно?
Діма
Коли поселеня в чорторійський аграрний технікум 2019 року дякую будьласка відпишіть срочно
Світлана
Доброго дня! Чи можна вступити до навчального закладу ПТНЗ, якщо навчаєшся в ВНЗ на денній формі на контракті
Людмила
До чего періоду можна подати документи і ЗНЛ 2019 року на заочне навчання на режисуру дякую
777
Для Людмила: Що?
Коментувати
Елена
какие условия поступления для граждан Украины , которые живут и заканчивают школу за границей . 1 нужно ли ЗНО , 2 если - да ,то на каком языке , 3 если - нет , то что необходимо для поступления спасибо
Дгп
Для Елена: громадяни України для вступу здають ЗНО українською мовою. Внших варіантів неіснує.
Коментувати
Світлана
Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можливо ще подати документи на платну форму навчання, можливо є недобір груп?
Кристина
Для Світлана: Возможно, звоните в вузы и спрашиваете.
Коментувати
Наталия
Мы подали документы на контракт в вуз и оплатили обучение. Возможно ли, сейчас, забрать документы и деньги и перевестись в другой вуз? Спасибо
Галина
Для Наталия: Можна не перевестись а вступити. Для цього має бути: 1. наказ про відрахування (якщо вже є наказ про зарахування). Це не так швидко. швидше буде спочатку взяти документи з приймальної комісії під розписку на певний час та віддати копії в той виш куди хочете (оригінали треба показати та додати довідку про те, що оригінали знаходяться в іншому виші). 2. Кошти будуть повернені лише після видання наказу про відрахування та наказу про повернення коштів. 3. Вступити Ви можете лише до того вишу, куди подавали заяви до 22.07.
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо я маю право переведення на бюджет по пільзі (член сім"ї загиблого військовослужбовця), то як я можу дізнатися, чи перевели мене з контракту на бюджет? Завтра вже останній день переводу, а на сайті ВНЗ знайшла себе тільки у списку на контракт.
Юля
Чи можна, щоб оригінали документів у ВНЗ на магісратуру, після отримання рекомендації на контракт, привіз не сам вступник, а його батьки. З метою швидшої подачі оригіналів, так як сам вступник у відїзді.
Сергій
Для Юля: документи особисто здають. Від батьків не приймають. Людина зайнята,у від’їзді,тому в наступному році буде планувати своє насичене життя таким чином,щоб і до приймальної комісії встигнути,якщо в цьому році не змогла час виділити
Коментувати
Вікторія
Добрий день. Чи всім хто не пройшов на бюджет, а залишився у статусі Допущено, звонили з Вузу і говорили, що протягом 2-х днів необхідно привезти оригінали, якщо зацікавлені на контракт? І якого біса ніякого конкурсу по контракту немає, а обзвонюють і беруть на контракт абітурієнтів з нижчим конкурсним балом?!
Бабця
Для Вікторія: сама в шоці. Здавали зно,нервували пройду- не пройду. А тут все просто,сиди спокійно,прийшов час,бери документи і їдь здавай собі. Ніяких нервів. Плати собі,і до лампи, скільки балів набрав. Якось не того
Коментувати
Христина
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я подала оригінал документів на контракт і мені дали квитанцію для оплати після 8 серпня, але на сайті мене не має в списках і стоїть "-" біля поданих оригіналів, то мені варто хвилюватись?
Ann_C
Для Христина: інформацію на сайті edbo оновлюють двічі на добу - о 9 ранку і о 6 вечора. Тому як тільки опрацюють отримані від вишу дані (про те що ви подали документи), одразу з’явиться.
Коментувати
Тетяна
Доброго дня!! Скажіть . будь ласка . чому якщо відмовились від бюджетних місць.а іх 7 . Не зараховують дітей які проходять на контракт. хоча по балам можуть зайняти ці місця.
.
Для Тетяна: Тому що місця можуть віддати лише пільговикам, які подали оригінали на контракт, або іншим контрактникам, якщо це спеціальності з особливою підтримкою (у кожному закладі освіти в правилах прийому все це вказано, включаючи перелік «особливих» спеціальностей).
.
Для Тетяна: До того ж можливі переведення на вакантні місця відбуваються не одразу, а у певний термін, який знову ж таки вказано у правилах прийому
Коментувати
Ірина
Скажіть будь ласка, чи можна вступити на контракт, якщо раніше абітуріентом було скасовано заяву на даний факультет, пише " скасовано з втратою пріоритетності".
Комментатор
Для Ірина: вы же скасували заяву. Система ее не видит
Retro
Обратитесь в ПК. Они находят способ, как зарегистрировать вас в системе
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!