Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Для вступу на деякі спеціальності мінімуму не вистачить
Для вступу на деякі спеціальності мінімуму не вистачить

Для вступу на деякі спеціальності необхідно продемонструвати результати вищі від мінімальних

Для вступу на деякі спеціальності мінімуму не вистачить

У 2019 році заклади вищої освіти матимуть право самостійно визначати мінімальне значення кількості балів із вступних випробувань, з якими абітурієнти допускатимуться до участі у конкурсному відборі. Відповідна норма міститься в Умовах прийому до вишів в 2019 році, що затверджені Міністерством освіти.

Разом з тим, під час вступної кампанії в 2019 році, для вступу на деякі спеціальності вступнику необхідно буде продемонструвати дещо вищі від мінімальних значень результати ЗНО.

Зокрема, Умовами прийому на навчання до вишів визначено, що мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше 150 балів для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів.

Новацією майбутньої вступної кампанії стане те, що конкурсний бал, тобто комплексна оцінка досягнень вступника за результатами вступних випробувань, не може бути меншою 130 балів для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» та для бакалаврських спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» і «Міжнародні відносини».

Умови прийому на навчання - 2019

Освіта.ua
16.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
https://petition.president.gov.ua/petition/47552 електронні петиції Петиція за зміну умов вступу до медвуів
Вася
Так все скоро в Польшу уедут и учиться и работать. В школе нынче не учат, а мучат. Половина преподавателей и министров сами ЗНО точно не сдадут.
Студент
ЗНО треба запровадити на виході із вишу. Не секрет, що багато студентів не навчаються, а стоять у черзі за дипломом. Якби було запроваджено ЗНО, як державний випускний екзамен, то може третина студентів його б здали, тоді не було б липових лікарів, вчителів і іже з ними.
я
Для Студент: щоб ви знали, що у медицині студенти після завершення навчання складають ліцензований іспит Крок- М, на кшталт ЗНО. Не склав - працювати не має права за спеціальністю
HNHQ
Для я: Звідки ж тоді беруться такі бездарні лікарі?
////
Хорошо вызубренный предмет не дает гарантии, что из студента получится хороший врач. Это же очевидно.
Коментувати
Наталія
Вважаю, що прохідний бал у ВНЗ повинен бути не менше 150. Тоді не буде непотрібних дипломів, а випускники будуть кваліфікованими, розумними працівниками. Зменшиться кільківсть ВНЗ та збільшиться кількість випускників робітничих професій
Акакій Акакійович
Для Наталія: шо ти мелеш...
Додо
Для Наталія: Поддерживаю!!! Сдавшим ЗНО ниже 150 не место в вузах!!!
Наталія
Для Акакій Акакійович: А те, що деякі студенти ідуть у виші, бо так хочеться батькам "щоб і моя дитина в університеті вчилася", хоча у школі ледве на 5-6 тягнула. А після закінчення вузу за спеціальністю працювати не йдуть, бо нічого там не навчилися, тому що не могли і не хотіли вчитися. Вважаю, що не варто мучити дітей, давати надію батькам низькими прохідними балами.
Коментувати
Лемех
Вважаю, до у всі внз прохідний бал повинен бути хоча б 199 балів!! Тоді в Україні буде два студента : Гриневич і шаров та ще невстигаючий гройсман . 50 % буде якість освіти - один відмінник і одна трієчниця!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!