Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Бюджетних місць для молодших спеціалістів на «право» не буде
Бюджетних місць для молодших спеціалістів на «право» не буде

Прийому молодших спеціалістів за спеціальністю «Право» за кошти держбюджету не планується

Бюджетних місць для молодших спеціалістів на «право» не буде

Міністерство освіти не планує здійснювати прийом вступників на навчання для здобуття рівня молодшого спеціаліста за спеціальністю «Право» за кошти державного або регіонального бюджету в 2019 році. Відповідна норма міститься в проекті Умов прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році.

Проект документа винесений освітнім відомством для громадського обговорення, яке триватиме до 21 вересня. Зауваження та пропозиції можна надсилати до Міністерства освіти і науки за адресою: kernychna@mon.gov.ua.

ПРОЕКТ ДОКУМЕНТА

Освіта.ua
10.09.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Imja
Чи можу я забрати документи з ВНЗ у який вступила та навчаюся вже 13 днів,та подати у другий ВНЗ на іншу спеціальність?
Копиленко O.
Міністра замінимо і місця бюджетні для дітей вчителів , в тому числі, будуть!! І всю його камарилью!
Слиш Віктор
Чому не буде бюджету на спеціальність право?? В США юристи , адвокати багаті люди. І В нас на юриста йдуть діти , хто може заплатити : отже порушена Конституція про рівний доступ до освіти!!! Таку владу треба під зад ногою!!!
Володимир
Для Слиш Віктор: і кого наступного виберете?
Галина
Для Слиш Віктор: По-перше, тому, що ті багаті люди, про яких Ви говорите, мають повну вищу освіту. По-друге, наступного року відбувається останній набір за кваліфікацією "молодший спеціаліст" і перший набір за кваліфікацією "молодший бакалавр". Можливо надалі і будуть набирати на бюджет на "молодших бакалаврів", а може і ні. На лікаря набирають лише за кваліфікацією "магіст" і нікому не приходить в голову, що лікарем можна стати після коледжу. Від адвоката часто життя людини залежить не менше ніж від лікаря (чи мало Ви знаєте випадків, коли строк отримували люди не винні в злочині), тому я гадаю Ви навряд чи оберете собі захисника з дипломом технікуму.
Cirius
Для Галина. Підтримую, правильне зауваження. Є чимало спеціальностей, де ВО взагалі не потрібна( менеджмент у торгівлі, сфері харчуваняя і т.п), а є чимало таких, де без повної ВО не обійтись, у т.ч. правознавство. Бакалаврат з права- це витвір ділків від освіти, які придумали його як доїлку коштів з марнославних українців. За потурання МОНУ звичайно, воно ж не сліпе і бачить, що робить.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!