Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія 9-класники без паспортів можуть подати документи до вишів
9-класники без паспортів можуть подати документи до вишів

Коледжі та технікуми можуть прийняти документи у вступників, які не мають паспортів

9-класники без паспортів можуть подати документи до вишів

Міністерство освіти і науки, як виняток, надало дозвіл керівникам коледжів та технікумів, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, самостійно надавати дозволи щодо прийому документів від вступників зазначеної категорії на підставі свідоцтва про народження.

Відповідне роз'яснення відомства надано враховуючи велику кількість запитів щодо можливості прийому документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшою спеціаліста від вступників, яким 14 років виповнилось до 01 травня 2018 року та які своєчасно не отримали паспорт громадянина України.

«Враховуючи, що термін прийому документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти закінчується 14 липня 2018 року та можливі затримки в отриманні вступниками та закладами освіти таких дозволів, з метою забезпечення права вступників на вступ до закладів вищої освіти Міністерство, як виняток у 2018 році, дозволяє керівникам коледжів, технікумів, прирівняних до них закладів, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти, самостійно надавати дозволи щодо прийому документів від вступників зазначеної категорії на підставі свідоцтва про народження», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Разом з тим, у відомстві звернули увагу, що на час зарахування вступника до закладу освіти ним обов'язково має бути поданий паспорт громадянина України.

Освіта.ua
09.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!