Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Учнів 9-х класів просять отримати паспорти
Учнів 9-х класів просять отримати паспорти

Учні 9-х класів, які вступатимуть для здобуття рівня молодшого спеціаліста, мають отримати паспорт

Учнів 9-х класів просять отримати паспорти

Міністерство освіти і науки звернулось до учнів 9-х класів, які вступатимуть до навчальних закладів для здобуття рівня молодшого спеціаліста, заздалегідь потурбуватися про отримання паспорта. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

«Учням, які планують вступати 2018-го на молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки», - зазначають у МОН.

У відомстві нагадують, що відповідно до нещодавно затверджених Умов прийому, вступникам на базі молодшого спеціаліста, які вступатимуть після завершення 9-го класу, буде необхідно під час подання заяви на вступ пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

«Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року», – повідомляють у міністерстві.

Як відомо, Умови прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році зареєстровані Міністерством юстиції. Заклади вищої та професійної освіти, що проводять підготовку молодших спеціалістів мають найближчим часом розробити власні Правила прийому вступників.

Освіта.ua
29.11.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВІРУЮЧІ
А ВЛАДА НЕ ТУРБУЄТЬСЯ ТИМ, ЩО БАГАТО ВІРУЮЧИХ СІМЕЙ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД ID КАРТОК??? ЯКІ ВИМОГИ ЄС? САМЕ ЄС ВИЗНАЛО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВНУТРІШНІХ ID ВЛАСНОЮ СПРАВОЮ ВЛАДИ! ХОЧУ СКАЗАТИ НЕ ТЕ, ЩО ПИШУТЬ В МЕРЕЖІ. МОЖЛИВО ТОТАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЦЕ ПЕРЕГНУТА ПАЛКА. А ОТ ВОРОЖІСТЬ ДО ВЛАДИ В ЛЮДЯХ ПОЧИНАЄ РОСТИ. А ЯК ДИВИТИСЯ В ОЧІ ТИМ, КОТРІ ХОТЯТЬ ТЕБЕ, У ВІРУЮЧИХ ЦЕ "ТЕБЕ" ДУЖЕ ВЕЛИКЕ, БІЛЬШЕ ЗА ВСЮ КРАЇНУ, ПРОДАТИ В РУКИ ДИЯВОЛУ. ВИ ТАМ ПОЧИТАЙТЕ ІНТЕРНЕТ. ВНУТРІШНІ ID ЦЕ ЦІЛА ДИСКУСІЯ. З ВСІМА ДЛЯ КРАЇНИ НЕГАТИВНИМИ НАСЛІДКАМИ. РАДЖУ ВЗЯТИ І СІСТИ З ЦЕРКВОЮ ЗА СТІЛ ПЕРЕГОВОРІВ. НЕ ВІДКИДАЙТЕ ФАКТ, ВПЛИВУ ЦЕРКВИ НА ЛЮДЕЙ.
Для ВІРУЮЧІ:
Жодна Європа не піде на те щоб вставновлювати тотальний контроль, тобто демонграфічний реєстр, вони добре розуміють, що зовнішні вороги такою ситуацією можуть скористатися. Тотальний контроль - це визнання владою своєї слабкості. І для України нічим хорошим скоріше всього не закінчиться.
Коментувати
Крит
Глупый вопрос: а почему бы не сделать возможность получения со и во только с 18 лет? А до этого возраста предоставлять широкие возможности ознакомления с интересующими профессиями. Что-то вроде школы профессий, но для старшеклассников.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!