Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Вступ на молодшого спеціаліста. Умови прийому
Вступ на молодшого спеціаліста. Умови прийому

Стали відомі основні новації прийому вступників для здобуття рівня молодшого спеціаліста

Вступ на молодшого спеціаліста. Умови прийому

Міністерство освіти і науки повідомляє, що Умови прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році, які були затверджені відомством раніше, зареєстровані Міністерством юстиції.

Згідно з нормами документа, у 2018 році вступники до коледжів і технікумів на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі. Таким вступникам потрібно буде створювати електронні кабінети в системі ЄДЕБО й через них подавати заяви, попередньо підвантаживши необхідні документи.

У вступників прийматимуть сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, окрім результатів зовнішнього оцінювання з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З цих предметів прийматимуться сертифікати ЗНО, отримані у 2018 році.

Подавати заяви в паперовій формі зможуть вступники на основі 11 класів, які матимуть право на пільги, розбіжності у ПІБ, даті народження, статі або громадянстві в атестаті та сертифікаті ЗНО, та які подають іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення.

Ще однією підставою для подання паперових заяв може стати неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин.

Разом з тим, у паперовій формі, як і раніше, подаватимуть заяви та документи вступники на основі 9-ти класів. Для них прийом заяв почнеться 2 липня і триватиме до 18-ї години 14 липня 2018 року. Упродовж 15-22 липня проходитимуть вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди. Рейтинговий список вступників оприлюднюватиметься не пізніше 24 липня, а зарахування на місця держзамовлення буде не пізніше 30 липня.

Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 2 липня, а подавати заяви – з 12 липня. Реєстрація триватиме до 18-ї години 25 липня, а подання заяв – до 1 серпня для тих, хто вступає на основі співбесіди, іспитів або творчих конкурсів, та до 8 серпня для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО.

Рейтингові списки оприлюднюватимуться не пізніше 9 серпня, а зарахування на місця держзамовлення на основі співбесіди – не пізніше 8 серпня, а на основі сертифікатів ЗНО, вступних іспитів або творчих конкурсів – не пізніше 14 серпня.

Ще однією новацією 2018 року для вступу на молодшого спеціаліста буде дві форми заяв на участь у конкурсі. Зокрема, вступник зможе зазначити, що він бере участь у конкурсі і на бюджетні місця, і на контрактні або виключно на контрактні.

У Міністерстві освіти зазначають, що заклади вищої та професійної освіти, які готують молодших спеціалістів мають розробити і внести до ЄДЕБО власні Правила прийому вступників.

Умови прийому

Освіта.ua
28.11.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НамісникБога
Може хватить вже кліпати фахівців для неіснуючого Радянського Союзу - звільніть ринок від монополії радянщини, а то повернетесь жити не в радянські часи, а в середні віки.
Лапраксид
Шаров, колтунець - це напівдебіільні люди, які думають, що вони боги!! Насправді вони напівграмотні хрущі, які перерпутали весну із відлигою. Час. Прийде і вони заплатять за розвал української освіти!!! Як і хитрий Співаковський, який трощить наші технікуми!! Дурні казені!! Ці фахівці - основа економіки!
Witalina
Для Лапраксид: НЕ ЗАПЛАТЯТЬ!!!!!! У нас в державі існує принцип БЕЗКАРНОСТІ!!! Ніхто ні за що НЕ ВІДПОВІДАЄ !!!! НЕ надійтесь!
Коментувати
ПТНЗ
А яким тут боком заклади професійно-технічної освіти? У нас є свої типові правила прийому в ПТНЗ, затверджені Мінюстом. У них чітко прописані умови.
ООН
Для ПТНЗ: Ви готуєте в ПТНЗ також і молодших спеціалістів?
ПТНЗ
Для ООН: Готуємо. Але в правилах прийому вони теж є
DOCENT
Нормативні документи від одного з одного питання видавника видані пізніше мають вищу юридичну силу ніж видані раніше.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!