Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджено умови прийому молодших спеціалістів
Затверджено умови прийому молодших спеціалістів

Міносвіти затверджено Умови прийому на навчання для здобуття рівня молодшого спеціаліста в 2018 році

Затверджено умови прийому молодших спеціалістів

Міністерством освіти затверджено Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році. Норми документа стануть обов’язковими при прийомі вступників для закладів освіти незалежно від форм власності та підпорядкування, включаючи заклади професійної освіти, окрім військових навчальних закладів.

Передбачається, що прийом заяв та документів від вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання розпочнеться 02 липня та закінчиться 14 липня.

Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди будуть проведені у період з 15 липня до 22 липня.

Рейтинговий список вступників, які вступатимуть на основі вступних випробувань, із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за державним або регіональним замовленням буде оприлюднений не пізніше 12.00 годині 24 липня.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 28 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутись  не пізніше 30 липня, за кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 2 серпня.

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту для абітурієнтів, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання розпочнеться 02 липня та триватиме до 25 липня.

Прийом заяв та документів від цієї категорії вступників розпочнеться 12 липня і закінчиться 01 серпня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та 08 серпня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі конкурси будуть проводені з 28 липня до 07 серпня, вступні іспити - з 02 до 07 серпня, співбесіди - з 02 до 04 серпня.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти за іншими (крім денної) формами навчання строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання будуть визначаються правилами прийому. При цьому прийом документів закінчується не раніше 07 серпня, тривалість прийому документів становить не більше 30 днів, зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір, зарахування на місця державного та регіонального замовлення закінчується не пізніше 15 вересня.

Для вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника та всіх інших категорій вступників строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору і зарахування на навчання визначаються правилами прийому. При цьому зарахування на місця державного (регіонального) замовлення закінчується не пізніше 15 вересня.

Затвердженими Умовами прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста також визначений порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі, порядок організації та проведення конкурсного відбору, інші особливості прийому вступників для здобуття рівня молодшого спеціаліста.

Умови прийому на навчання

Освіта.ua
17.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Ну и просиживайте штаны в школе, там "научат". Уж лучше получать стипендию - помогать родителям, специальность - хоть начальную и прыгнуть в ВУЗ на 3 курс без ЗНО. А новшества - ну тут уж без них никак.
Мама выпускника
Да какие младшие специалисты! После введения ЗНО в колледжах кто туда из здоровых пойдет: лучше уж в захудалый, но вуз! Сын на 4-м курсе в техникуме. Пока закончит, поседею, наверное, в ожидании поступления по программе техникум-вуз. Без конца какие-то новшества. Когда поступал 4 года назад ведь были другие правила!
Батькі
Під час вступу до Університету ім. Карпенка-Карого грубо порушуються права абітурієнтів! Відкрито вимагають гроші! Режисер Ільєнко набирав у 2017р. групу, куди потрапили абітурієнти з балами 130-140. Їм дали максимальну кількість балів за твір. А відмінники взагалі не увійшли до конкурсу???? З рейтингу 5 отримали 0. Всі, які подавали не по першому приоритету-90Б, за 1- 100Б- для масовості. А обрані 200Б за 2 конкурсами. НЕ 180,160, а чітко 200. Як це???? Більшість "студентів"-"відмінників" подавали лише 1 заяву, знаючи , що гроші допоможуть!!!!! ( є підтвердженння скан) Роботи на апеляцію в університеті не дають, роботи ховають, бо не перевіряються вони зовсім (Ільєнко навіть не перевіряв більшість робіт-а навіщо!!!); секретар приймальної комісії, порушуючи права вступника, відмовляє в апеляції!!!! Як це ??? Звернення до гарячої лінії нічого не дає!!!! Чому талановиті діти не можуть вступити на режисуру ??? А потім результат - кількість випускників 2-3 з набраних 20!!!! Як можуть ті хто навчався на 4-5 у школі потягнути цю...
Батькі
Скільки можна знущатися над медалістами !!!!! Відмініть медалі нарешті, дайте краще дітям грошову премію !!!!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!