Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Умови прийому до вишів підготують до 13 жовтня
Умови прийому до вишів підготують до 13 жовтня

При Міністерстві освіти працює робоча група з розроблення Умов прийому до вишів в 2018 році

Умови прийому до вишів підготують до 13 жовтня

При Міністерстві освіти і науки працює робоча група з розроблення Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році.

До складу робочої групи включено декілька десятків осіб, які представляють Міністерство освіти, вищі навчальні заклади, громадські організації, державні установи тощо.

Членам робочої групи доручено до 13 жовтня розробити та подати на затвердження керівництву Міносвіти Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році.

Як відомо, у вересні Міністерство освіти вже оприлюднювало для громадського обговорення проект Умов прийому до вишів у 2018 році.

Наступного року Міносвіти пропонує приймати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов прийматимуться лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Планується, що прийом заяв та документів від вступників розпочнеться 12 липня, а рейтингові списки вступників оприлюднять із зазначенням 01 серпня.

Освіта.ua
05.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
натка
Хтось розібрався в підписанні контракту на відпрацювання для студентів медиків і педагогів?
Анна
http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/ вже оприлюднили конкурсні предмети.
Olena Pavlova
Фсё...http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/10/13/mon-zatverdilo-umovi-prijomu-na-2018-rik-%E2%80%93-ix-opublikuyut-na-sajti-14-zhovtnya/
Андрей
Ну і де???!! Вже 13 жовтня, а досі немає! !!!! Як завжди все....
Dragom
Для Андрей: На затвердження вже подали, а ми побачимо невідомо коли
Olena Pavlova
Той рік умови 2017 зареєстровано мінюстом 23.11 !!! Часу обмаль...а готуватися до ЗНО треба за більшою кількістю предметів тим, у кого "несподівано" з’явилась фізика... От як бути?
Стривожений і незадоволений одинадц
Дійсно. Дратує ця несерйозність. І не тільки щодо програми. Для того щоб хоч щось зрозуміти і розібратися в цій системі вступу приходить ледь не весь день дармувати, перечитувати одну й ту ж інформацію, і не знаходити відповіді на свої запитання. Неприємне відчуття на душі від такої байдужості(чи як це назвати коректніше)
Коментувати
Львів'янка
Математику мають знати всі! Математика свідчить про присутність у людини розуму! Мозок як мускул, том його треба тренувати!
Наталі
Вважаємо, що норма щодо третього конкурсного предмету, яка закладена у проекті наказу "Про затвердження Умовах прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році", призведе до зменшення шансів на вступ випускників шкіл, які готували для вступу предмети, які в попередні роки давалися на вибір і таким чином обмежать конкурентоспроможність таких вступників. Вважаємо, що на вступну компанію 2018 року необхідно залишити право вступнику обирати третій предмет на вибір навчального закладу або у додатку № 4 обумовити можливість вибору третього конкурсного предмету з двох запропонованих міносвітою. А для внесення подібних змін у наступних роках попереджувати про такі наміри завчасно, не менше ніж за 2 (два) роки до таких нововведень.
Олена
Для Наталі: шанси на вступ надають міцні знання з УСІХ предметів
АЛЯЯЯЯ
Олено, вивчити всі предмети фізично неможливо, спробували б самі опрацювати стільки матеріалу хоча б з 3 предметів. Погоджуюсь з Наталі!
Олена
Для АЛЯЯЯЯ: Школу закінчила у 1980 році. Викладаю математику у школі. Пройшла тести (із-за цікавості у цьому році) із географії - 169 балів та біології - 172 бали. Так що не говоріть, що неможливо опрацювати. Все можливо. Між іншим, учні деяких СІЛЬСЬКИХ шкіл підтвердили золоті медалі!
Коментувати
Наталя
Цікаво чия ідея визнати математику важливішу за англійську для юриста?
Андрій
Для Наталя: Якщо думати логічно, то дійсно не потрібно, але особисто для мене це великий +, і якщо це не приймуть то я буду змушений не йти на юрфак
Коментувати
Мамчур
Якщо групу очолить шаров- то гибель діло!! То голова- дерево!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!