Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші оприлюднять умови прийому до 15 січня
Виші оприлюднять умови прийому до 15 січня

Вчені ради вищих навчальних закладів зможуть затвердити правила прийому в січні

Виші оприлюднять умови прийому до 15 січня

Міністерство освіти дозволило вченим радам вищих навчальних закладів перенести строки затвердження власних Правил прийому з 15 грудня до 15 січня 2017 року. Про це йдеться у спеціальному роз'ясненні відомства.

Перенесення строків пов'язане із продовженням на 10 днів терміну реєстрації наказу пpo затвердження Умов прийому до ВНЗ Міністерством юстиції, офіційне оприлюднення якого відбулось лише 13 грудня.

Також міністерством перенесені строки внесення вишами до Єдиної електронної бази з питань освіти конкурсних пропозицій для здобуття вищої освіти.

«Міністерство інформує, що вищі навчальні заклади можуть затверджувати власні Правила прийому до 15 січня 2017 року, а відкриті та закриті конкурсні Пропозиції для здобуття вищої освіти вносити до Єдиної бази до 31 січня 2017 року», - повідомили у МОН.

Освіта.ua
20.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория
Кто разобрался с условиями поступления? Как будут начислятся дополнительные баллы за олимпиады и МАН? Только для специальностей, по которым есть баллы и по курсам или на все специальности? И какие олимпиады/МАН дают баллы на какую секцию.
Юрій
КНУ ім Шевченка теж оприлюднили http://vstup.univ.kiev.ua/userfiles/files/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D1%83%20%D0%B4%D0%BE%20%D0%9A%D0%9D%D0%A3%202017.pdf
Hope
А ЛьвПоліт виставила правила із додатками і КПІ теж є правила і ще й вказали про ДП і бали, але у такій формі, що чорт голову зломить.... якщо роздивитись оці таблиці і обовязково примітки внизу-http://pk.kpi.ua/2016/12/15/rules-2017-up/
Юрій
Для Hope: Так, Львівська Політехніка молодці. Так, як зробили вони, повинні були зробити (спочатку до 1 грудня, потім до 15 грудня, а зараз вже до 15 січня ) інші вузи. Але досі не зробили. У КПІ є правила, а найголовнішого - додатків, досі немає. Будемо чекати.
Коментувати
GIGU
В міністерстві освіти вимагають від своїх підлеглих по країні вчасно все робити, а самі не можуть ради собі дати і одні проколи? Задовбали непрофесіонали!
в будущем,
Для GIGU: по новой технологии мыслителей, нам профессионалы не понадобятся. Так что - начинаем привыкать.
Коментувати
Володимир
Житомирський державний унваерситет вже оприлюднив https://zu.edu.ua/ymovu.html
Оксана
Для Володимир: Так там є ще й таке! https://zu.edu.ua/specialty.html
Коментувати
Sergiy
Навіщо міняти ці правила кожного року. При великій любові до дітей, яку демонструє пані міністр такий бардак із вступною компанією це просто наплювання на випускників. lдля абітур; там загальні умови вступу, без переліку предметів.
Юрий
Цілком підримую тарас. взагалі свої правила Виші повинні були оприлюднити до 1 грудня. Але у нас завжди все через ... Добре хоч те, що реєстрація на ЗНО починається з 6 лютого. Але абітурієнти вже давно повинні були б знати перелік сертифікатів для вступу, що готуватися саме до цих предметів. Почекаємо 15 січня. Хоча не зрозуміло, до сьогодні наказ був що 15 грудня на сайтах повинні були зявитися умови. Знов ВИШі поклали на Міністерство з прибором. Подивимося, що у правилах буде з доп балами та пільгами.
абітур
Виші вже оприлюднили! http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html
Юрий
Для абітур: Ти сам за посиланням переходив? Причому там Виші?
Коментувати
ТАРАС
Знову все через сраку. Подали наказ на реєстрацію з терміном затвердження Правил 1 грудня. В Мінюсті хтось змінив наказ на 15 грудня. Тепер листом чиновник змінює наказ на 15 січня . Дожилися.... Геть дебілів із освіти!!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!