Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017
Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Оприлюднено документ, відповідно до якого буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році

Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Міністерством юстиції затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році.

Документом передбачено, що громадяни України матимуть право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Конкурсний відбір абітурієнтів буде проводитись на основі конкурсного бала, який розраховуватиметься відповідно до Умов прийому та Правил прийому до вищого навчального закладу.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту в 2017 році почнеться 29 червня та закінчиться 25 липня.

Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур відбудеться до 11 липня.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчиться 20 липня, для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО - 26 липня.

Рейтингові списки вступників, які будуть вступати на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені не пізніше 12.00 години 1 серпня.

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 5 серпня.

Зарахування вступників на навчання, які вступатимуть за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 7 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів та кошти фізичних і юридичних осіб не пізніше 30 вересня.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі при вступі і бажають скористатись ними, подаватимуть заяви лише в паперовій формі.

Загалом, вступники зможуть подати не більше дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення та не більше, ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв для участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.

Під час подання заяви про участь у конкурсному відборі вступники зазначатимуть у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для конкурсного відбору вступників, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти будуть зараховані бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), математики, історії України або біології за вибором вищого навчального закладу (другий предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться ЗНО або творчого конкурсу (третій предмет).

Вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть мінімальне значення кількості балів, з якими вступник допускається до участі у конкурсі.

Умовами вступу до вищих навчальних закладів в 2017 році також передбачені інші особливості проведення вступної кампанії наступного року.

Умови прийому до ВНЗ - 2017

Освіта.ua
02.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oli aka
Коли будуть оприлюднені результати проходження на платну форму навчання?
One in the middle
Щодо заочної форми навчання, результати проходження на бюджет також будуть 1-го числа?
Nastja Bondarovich
Чи можна подавати після зарахування в один внз оригінали документів, а в інший копії, а потім, у випадку проходження по балам у внз із копіями, забрати оригінали з одного внз та принести у другий? Як я знаю, колись можна було так робити, чи діє в цьому році та які терміни принесення документів у той внз?
Друзілла Галицька
Для Nastja Bondarovich: ви взагалі статті на цьому сайті читаєте? 1-го числа вам стане відомо куди ви вступили на бюджет. Туди й подаєте оригінали. А якщо ви не хочете тут вчитись безкоштовно, а згодні платно там куди не пройшли на бюджет, то навіщо взагалі подавали заяви, куди не хочете? Забрати оригінали можна завжди, але для чого їх туди нести?
Коментувати
Юрій
А коли і до якого числа документи подати у ВНЗ я електронну заявку подав?
Ірина
Скільки заяв на вступ у магістратуру можна подати?
василь
скиньте силку рейингових списків вступників на факультет лісова інженерія
Ірина
Скільки заяв на вступ у магістратуру можна подати?
Анна
Чи допомагає вступити у мед.Вуз золота медаль ?
Anatoly Dukhnichenko
Для Анна: ні
Коментувати
Дурний абітурієнт
Я не знаю як так вийшло, але подала не на 4 спеціальності, а на 5, всі на бюджет, всі вже зареєстровані у ВНЗ. Як думаєте, що буде і що робити? Якщо видалити одну спеціальність, чи вирішить це проблему?
Аня
Всі хто хоче подати більше заяв на бюджет інфа як це зробити тут: catcut.net/wwI9
Юлія
Підкажіть чи обмежується кількість поданих електронних заяв у коледжі на вступ у 2017 році чи ні
Sascha
Навчаюсь в коледжі на спеціальності лікувальна справа. Бажаю поступити в університет також на лікувальну справу. Чи обов’язково мені аби допуститися до конкурсу треба забирати документи з коледжу?
^_^
Для Sascha: ні,не потрібно
Коментувати
Оксана Сиротюк
Чи можна видалити заяву з електроного кабінету?
Віта
Скажіть,а подавати на контракт можна не в межах тих чотирьох спеціальностей,які подавалися на бюджет?Заздалегідь дякую!
Sergio Goncharenko
Для Віта: можно на безліч,але на контракт...
Коментувати
380975523191
Коли подаються оригiнали документiв в унiверситети
Sergio Goncharenko
Для 380975523191: з 01/08/2017
Коментувати
макс
склалась така ситуація . приписне з військомату я зможу отримати лише у жовтні місяці чи приймуть мене до вузу без приписного?
Nasar Kostiuk
Для макс: Попроси у військкомата довідку, яка підтверджує що приписне робиться
Коментувати
Yulia
Чому я не можу зареєструватися на всі медичні спеціальності???
Sergio Goncharenko
Для Yulia: можеш на 4 на бюджет,а на контракт такого обмеження немає...
Коментувати
Оксана Сиротюк
Як зрозуміти: "9 заяв на 4 спеціальності"? Наприклад: спеціальність - дошкільна освіта- в навчальному закладі Тернополя і Львова рахується як одна спнціальність але 2 заяви???
Іван
Для Оксана Сиротюк: Саме так.
Коментувати
Лілія
Підкажіть, будь ласка, якщо я дитина учасника АТО, то я подаю "заяви лише в паперовій формі"? І чи повинні вони бути нотаріально завірені?
Іван
Для Лілія: Якщо дитина учасника АТО - подаєтеся електронно, документ здасте при подачі оригіналів. А чи дасть це вам щось -читайте правила й умови прийому
Коментувати
Вероніка
Підкажіть, будь ласка, якщо батько помер, а мати на пенсії, на які пільги можна розраховувати і де про це вказати? Дякую
Іван
Для Вероніка: Можливо вийде соціальна стипендія. З’ясуєте в деканаті після вступу.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!