Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017
Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Оприлюднено документ, відповідно до якого буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році

Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Міністерством юстиції затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році.

Документом передбачено, що громадяни України матимуть право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Конкурсний відбір абітурієнтів буде проводитись на основі конкурсного бала, який розраховуватиметься відповідно до Умов прийому та Правил прийому до вищого навчального закладу.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту в 2017 році почнеться 29 червня та закінчиться 25 липня.

Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур відбудеться до 11 липня.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчиться 20 липня, для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО - 26 липня.

Рейтингові списки вступників, які будуть вступати на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені не пізніше 12.00 години 1 серпня.

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 5 серпня.

Зарахування вступників на навчання, які вступатимуть за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 7 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів та кошти фізичних і юридичних осіб не пізніше 30 вересня.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі при вступі і бажають скористатись ними, подаватимуть заяви лише в паперовій формі.

Загалом, вступники зможуть подати не більше дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення та не більше, ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв для участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.

Під час подання заяви про участь у конкурсному відборі вступники зазначатимуть у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для конкурсного відбору вступників, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти будуть зараховані бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), математики, історії України або біології за вибором вищого навчального закладу (другий предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться ЗНО або творчого конкурсу (третій предмет).

Вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть мінімальне значення кількості балів, з якими вступник допускається до участі у конкурсі.

Умовами вступу до вищих навчальних закладів в 2017 році також передбачені інші особливості проведення вступної кампанії наступного року.

Умови прийому до ВНЗ - 2017

Освіта.ua
02.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Будь ласка.як правильно виставити приорітет?Буду вдячна отримати відповідь
Василь
Отримую в цьому році диплом бакалавра. Чи можуия вступати до інституту після дипломної освіти щоб здобувати другу вищу?
влад
Скажіть будь ласка куди я можу вступити з такими предметами англійська мова історія України географія
оля
у меня диплом магистра, хочу получить 2-е высшее, учится на заочном. что для этого надо- на какой курс можно поступить и какие экзамены сдавать?
Людмила
Учусь на втором курсе? на контракте? хочу попробовать на заочку в другой вуз ЗНО 2015 в этом году не проходят ,нужно сдавать заново?
HOPE
Поясность мені , будь ласка, такий момент- чи можу я бути рекомендована до зарахування на держ замовлення відразу у кілька вишів чи на кілька спеціальностей ( за високим рейтингом) і буду мати право сама вибрати??, чи виберуть за мене, автоматично, за найвищим пріоритетом? Дякую!!!
ТАРАС
Для HOPE: Ніхто тебе не вибере, ні ти, ні за тебе, ні автоматично... Бо ти лінива. Пишеш тут, а зверху Умови не хочеш прочитати.
HOPE
Правила перечитала вздовж -поперек -і по діагоналі, але ж мала якусь наївну надію. А ТАРАСи, які грубіянять дівчаткам, будуть покарані- їх не тільки ВУЗи не виберуть, але й карма наздожене ( злий смайлик додається!!!)
ллариса
Для HOPE: якщо буде так як минулого року -виберуть за тебе і навіть за 9 пріоритетом. Тому дуже важливо визначитись і з факультетом, і з внз. Успіху тобі, ти розумна дівчина.
Коментувати
Олександра
Чи правда,що цьогоріч не буде прийому до коледжів та технікумів на базі 9 класів?
Віталій
Усім, доброго дня!! В мене наступне запитання: "Я зараз навчаюся на держзамовленні, 2 курс, але ще хочу в 2017 вступити на заочне навчання, за напрямком фармакологія, я розумію, що треба здавати ЗНО, але не зовсім розумію, як буде відбуватися уся ця прцедура, так як я уже студент, а тут ще один вступ але вже ж не одразу після школи, які тут ньюанси??" Дякую!
Марія
Для Віталій: Вступ ще на одну спеціальність ТІЛЬКИ НА КОНТРАКТ! А так, як звичайно здаєте ЗНО, подаєте документи у ВНЗ (копії), бо оригінали залишаються на держзамовлені.
Віталій
Дякую! Ну звісно на контракт))
Роман
Якщо Ви хочете здобути ще одну спеціальність, то у Вас є можливість вступити на другий (чи вище, в залежності від програм підготовки) курс : Розділ I п. 6 «Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план.», «Для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) за іншою спеціальністю особи можуть прийматись на другий або старші курси.» Запитуйте у приймальній комісії, чи є така можливість і які документи для цього потрібні.
Коментувати
Ілля
Я маю сертифікат ЗНО 2016 ,але буду поступати в 2017. Чи можу я в 2017 здати лише англійську,тому що в 2016 в мене все вище 180 крім англійської?
Юрий
Как бы сегодня, 15 декабря 2016 года на сайтах Высших учебных заведений должны (были или будут) появиться "Правила прийому", про що вказано в Міністерському наказі про вступ. На 21-00 ни на сайте КПИ, ни ХНУРЕ ни на других сайтах ВУЗов "Правила прийома" не появились. Делаем выводы - ВУЗы ложили с прибором на Министерство (как, впрочем, и на своих будущих студентов - нынешних абитуриентов). Продолжения ждем
ТАРАС
Для Юрий: Невірно. ЛНУ виставив. Правда, додатків не бачу.
Юрий
Сьогодні виставив КПІ. Додатків теж немає - де вказано які предмти, коефіцієнти. курси.
Юрий
ХНУРЕ теж не виставив Цікаво, як буде, якщо буде, реагувати Міністерство
Коментувати
Рита
будет ли действовать в 2017 году сертификат зно 2016?
Катя
Я зараз навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, але хочу навчатись в іншому виші теж за державний рахунок. Чи є в мене така можливість, якщо я знову здам ЗНО і отримаю задовільні бали для вступу на бюджет?
Anna
Для Катя: нет,у вас есть право только на одно бесплатное образование. То есть вы можете 1 раз поучиться на бюджете на бакалавра, 1 раз на магистра и тд. Но дважды на бакалвра на бюджет нельзя
ТАРАС
Для Катя: Можеш. Але треба звільнитись і повернути гроші за період першого навчання. А якщо пролетиш ? Тому доцільно після літньої сесії не звільнятись. Але тоді буде всього 5 днів, щоб забрати документи з першого ВНЗ. А раптом ректор "пропаде" і не підпише наказ про відрахування (без цього атестат не віддадуть). Та і гроші великі повертати треба. Краще заочно на контракт.
Коментувати
Катя
А как в этом году будут принимать после 9 класса ?
Катя
Так всё же какой второй предмет ЗНО обязателиный, правильно понимаю математика,история или биология?
Олександр
на ЗНО -на Ваш вибір ,можна і взагалі не здавати.а на ДПА укр.мова ,2 математика або історія 3.любий в тому числі математика або історія (якщо 2 був математика то третій може бути історія)
Коментувати
Дмитро
Докладніше можно подивитись тут http://education.od.ua/umovi-vstupu-vnz.html
Юрій
Для Дмитро: Это немного устаревшие условия
Коментувати
Юрій
Сам собі відповім. В нових, зареєстрованих правилах термін оприлюднення правил вступу ВУЗами змінили з 1 грудня на 15 грудня. Ну що ж, подивимося, як 15 грудня зявляться правила вступу у вишах. Але виникає наступне запитання, а де ж в нових положеннях ВОНИ (Міністерство), поділи додатки. Мені цікаво, якщо б їм так документи відправляли підлеглі, як би вони реагували?
ТАРАС
Для Юрій: На сайті МОН- "Повідомлення"
Юрій
Дайте посилання
ТАРАС
http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/11/30/rozmishheno-na-sajti-mon/
Коментувати
Юрій
А де ж обыцяны до 1 грудня правила вступу, розроблены вишами? Вчора на жодному з сайтыв вишыв правил вступу на 2017 рык оприлюднено не було?
ТАРАС
Для Юрій: А хто і коли вніс зміни до затверджених 13 жовтня Умов при їх перебуванні в Мінюсті на реєстрації? Порівняйте- тепер додатків 4, Правила ВНЗ до 15 грудня, а не до 1-го. Далі ВНЗ чекатимуть на оприлюднення Постанови КМУ по якій зміни в перелік спеціальностей. Бо без цього не буде Правил. Наприклад, як тепер звучатиме спеціальність 122, бо появилась 126 ? ІДІОТИ!
Юрій
Тарас, а де можна додатки побачити? В умовах, що выдображаються за посиланням жодного немаэ
Hope
Для ТАРАС: То додаток 4, де перераховані спеціальності, за які додадуть бали за курси - можна вважати остаточним, чи ще буде редагуватись???
Коментувати
Яна
А на каком основании в Уманском нацуниверситет садоводства требуют у студентов 1 и 5 курсов заплатить благотворительные взносы (типа вы же стипендию получаете),иначе грозятся не допустить к сессии?
Анна
Для Яна: надоели уже со своим Уманским университетом. Если видите коррупцию, идите в суд, выяснив подробности у руководства ВУЗа, может, все совсем не так. А то эти Ваши бесконечные кляузы, как у обиженного двоечника. Если есть вымогательство, пусть реагируют органы.
Я
анна,"иди в суд если видишь корупцию2 ...и что будет? пусть пишут ,ты здесь пешка,так что не указывай что и кому делать,выскочка
Студент
Брехня. Усіх до сесії допускають. Сесія уже другий тиждень йде
Коментувати
Ольга Гриб
Как будут сравнивать балы ЗНО за 2016 и 2017 год. Разработаны ли критерии для сравнения ? Когда будут озвучены ? до или после начала вступительной кампании?
ТАРАС
Для Ольга Гриб: Зрівнювати не будуть. А питання, як поєднати два сертифікати і вибрати з них потрібні предмети, чи ЕЛ.СИСТЕМА сама вибере потрібні і найкращі ( в чому великий сумнів), чи про це будуть графи в ел.заяві.
Коментувати
N
В прошлом году заявили знакомые что заплатили взятку за поступление на бюджет. При том не в зачухмаченный ВУЗ. У меня 2 варианта- или ребенок постубил бы со своми баллами и так, а устроители просто воспользовались ситуацией, или такое стало возможным из за перемещения буджетных мест " за абитуриентами " в процессе вступительной компании.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!