Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017
Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Оприлюднено документ, відповідно до якого буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році

Затверджені Умови прийому до вишів України - 2017

Міністерством юстиції затверджені Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України, відповідно до яких буде здійснюватись прийом абітурієнтів у 2017 році.

Документом передбачено, що громадяни України матимуть право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань, на основі повної загальної середньої освіти у вступників до ВНЗ будуть прийматись сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Конкурсний відбір абітурієнтів буде проводитись на основі конкурсного бала, який розраховуватиметься відповідно до Умов прийому та Правил прийому до вищого навчального закладу.

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту в 2017 році почнеться 29 червня та закінчиться 25 липня.

Проведення медичних оглядів та інших доконкурсних процедур відбудеться до 11 липня.

Прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів закінчиться 20 липня, для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО - 26 липня.

Рейтингові списки вступників, які будуть вступати на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів, із зазначенням рекомендованих до зарахування, будуть оприлюднені не пізніше 12.00 години 1 серпня.

Вступники, які отримають рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 5 серпня.

Зарахування вступників на навчання, які вступатимуть за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 7 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів та кошти фізичних і юридичних осіб не пізніше 30 вересня.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, які мають спеціальні умови щодо участі в конкурсному відборі при вступі і бажають скористатись ними, подаватимуть заяви лише в паперовій формі.

Загалом, вступники зможуть подати не більше дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення та не більше, ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв для участі в конкурсі за кошти фізичних або юридичних осіб обмежуватись не буде.

Під час подання заяви про участь у конкурсному відборі вступники зазначатимуть у кожній заяві пріоритетність цієї заяви відносно інших поданих ним заяв. Зазначена вступником пріоритетність заяв не може бути змінена.

Для конкурсного відбору вступників, які вступатимуть на основі повної загальної середньої освіти будуть зараховані бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (перший предмет), математики, історії України або біології за вибором вищого навчального закладу (другий предмет), загальноосвітнього предмета, з якого проводиться ЗНО або творчого конкурсу (третій предмет).

Вищі навчальні заклади самостійно визначатимуть мінімальне значення кількості балів, з якими вступник допускається до участі у конкурсі.

Умовами вступу до вищих навчальних закладів в 2017 році також передбачені інші особливості проведення вступної кампанії наступного року.

Умови прийому до ВНЗ - 2017

Освіта.ua
02.12.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Будласка,розшифруйте,як це дев’ять заяв на чотири спеціальності? Я не можу зрозуміти, у яку кількість учбових закладів я можу подати докумнти, і на скільки факультетів в один вуз. . Будласка допоможіть.
Анна
Що на рахунок сільського коефіцієнту? Які потрібно документи щоб його нарахували? І у скільки вузів можна подати документи у 9 чи у 4?
Аннф
Для Анна: у 9 вузів на 4 спеціальності
Коментувати
аааа
Фізикі і астрономія та фізака і наноматеріали при вступі вважається 2 різні спеціальності?
Taras Soroka
Чи має право дитина-сирота, яка здала ЗНО 2017 року з 2-х предметів, але не здала 3-го предмета (потрібного для всупу у ВНЗ) поступати за вступними іспитами до цього ВНЗ а не за результатами ЗНО: Згідно з правилами прийому до ВНЗ 2017 року: {Абзац п’ятий пункту 3 розділу III в редакції Наказу Міністерства освіти і науки № 637 від 24.04.2017} діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа; {Абзац 15 пункту 3 розділу III в редакції Наказу Міністерства освіти і науки № 637 від 24.04.2017} Особи, зазначені в абзацах п’ятому, шостому, дев’ятому, дванадцятому цього пункту, мають право на участь у конкурсному відборі тільки за результатами вступних іспитів або тільки зовнішнього незалежного оцінювання 2016 або 2017 року. Дякую за відповідь!
Юлія
Чи правда що випускники коледжів поступають до вузу без зно?
Вікторія
Для Юлія: якщо за тією ж спеціальністю,яку отримав після коледжу, то так, можна вступити без ЗНО.
Коментувати
Yava
Чи можна у цьому році подавати документи на бюджет, якщо в минулому році пройшов в університет на бюджет, але по певній причині не подавав документи і відповідно не вчився.
Світлана
Чому всі мовчать про "Сільський коефіціент"? і куди звернутися про його відміну, адже це велика несправедливість, він додає до 3-4 балів у загальному балі абітурієнта під час вступу.Тобто обігнати вас за рейтингом може велика кількість людей, особливо якщо на дану спеціальність подано багато заяв. Насправді зараз всі мають однакові можливості щодо отримання якісної освіти, скрізь є інтернет, кваліфіковані вчителі. Більшість сіл знаходяться поблизу міст, учні мають таку саму можливість займатися з репетитором. І насправді сільські учні склали ЗНО не гірше ніж у містах. Так чому ж їхні бали помножаться, а інших - ні??? Це просто катастрофа для вступників з міста!!! Треба щось робити!
Даша
Для Настя: на скільки я знаю,то так,прийняли
Даша
Скажіть будь ласка,чи потрібно проходити медичний огляд і подавати електронну довідку разом із документами для вступу ????
Настя
Скажіть будь ласка чи вже прийняли закон ,що в мед потрібно не менше 150 балів??
Рина
Для Настя: так.
Коментувати
Марія
Якщо несклала ДПА з фізики, але маю високі результати з укр.мови та літератури, математики і біології, чи можу подавати документи у навчальні заклади. Якщо так, то які?
Roman
Чи можна поступити в ВНЗ після закінчення коледжу на бакалавра, і чи потрібно здавати вступні екзамени???
Михайло
Дайте відповідь будь ласка, чи зможу я вступити на державника, середня освіта(історія), з такими балами: укр. мова 153; історія 175; географія 170; середній бал атестата 9,6-7. Чи зміг би я взагалі вступити з таким балом в внз?! Порадьте підкажіть будь ласка.....((
ірина
Доброго дня.В Умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році" я не знайшла пункту про мінімальний прохідний бал на медичні спеціальності на рівні, не нижче 150 .Чому у затверджених умовах прийому цього немае,а в інтернеті обговорюеться?Чи варто писати заяви на вступ до медвнз з меньшими балами(147 з укр.мови та літер. наприклад)
Коля
Якщо я не здрав четвертого екзамена то чи я зможу поступали на навчання
Татьяна Власова
Для Коля: Так, зможете, при вступі треба лише три сертифікати.
Коментувати
Марина
Коли подають документи на заочну форму та коли будуть списки?
Соломія
Я не розумію чи потрібно цього року подавати медичну довідку при подачі сертифікатів, чи ні?
Виола
Скажіть, будь ласка, скільки заяв можна подавати до ВНЗ? І на скільки спеціальностей?
Наталия
Для Виола: 9 заяв на 4 спеціальності
Коментувати
Юлія
Доброго дня, мене цікавить, чи потрібен медогляд для вступу, якщо потрібен, тоді в які терміни? Дякую
Максим
доброго дня, на який курс інституту можна вступити після коледжу?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!