Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які НЕ складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Увага! Якщо ви складаєте ДПА у формі ЗНО у 2021 році, ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

Реєстрація на ЗНО осіб, які НЕ складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), триває з 01 лютого до 05 березня 2021 року. Унесення змін до реєстраційних даних також можливе у період з 01 лютого до 05 березня 2021 року.

У разі відмови в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінювання подання до УЦОЯО апеляційних заяв (оскаржень) триватиме до 18 березня 2021 року.

Для того щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

У 2021 році для вступу до закладу вищої освіти можна подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати п'ятьох. У 2021 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2021 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2021 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти.
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Дату подання реєстраційних документів визначатимуть за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні (з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території), буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

У регіональному центрі зберігатимуть індивідуальні конверти учасників зовнішнього оцінювання, які були відправлені на адресу, зазначену в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправникові.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
31.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігорко
А скільки часу приблизно потрібно чекати на відповідь?(чи зареєстрований на ЗНО)
Каріна
Добрий вечір. Можу я відвести сама в центр оцінювання якості освіти документи для ЗНО чи потрібно надсилати почтою?
Юлія
Як зареєструватися тільки на 1 географію, на яку в минулому році не явились, мову і історію здали добре.
Настя
Доброго дня. Я підготувала всі необхідні реєстраційні документи та відправила поштою ще 17.02 коли мені повинен прийти сертифікат та реєстраційний документ для участі в ЗНО? До 05.03?
serj
Для Настя: Ні. То ви маєте час до 05.03 надіслати документи. Вам можуть прийти піжніше
Коментувати
Ярик
Доброго дня, я на зно зареєструвалася 27.02.2021р сьогодні 02.03.2020 р варто надсилати документи поштою чи вже немає сенсу бо невстигла до 1 березня?
Ирина
Для Ярик: можно отправлять документы по 5.03. Смотрят дату отправления по почтовому штемпелю.
Коментувати
Виктория Полат
Добрий день.Син закінчує технікум.Хоче здавати ЗНО з англійської мови.Документи надсилати укрпоштою чи можна в електронному вигляді?Потрібне свідотство про закінчееня школи ,чи довідка про те що навчається в технікумі?Дякую.
Zz
Для Виктория Полат: Укрпоштою,рекомендованим листом.Копію атестату треба.Ви взагалі читали,як зареєструватись на зно випускникам минулих років?
Коментувати
Алёна
Доброго дня 15 лютого відправила реєстраційнку картку для участі в ЗНО, сьогодні 10 день, стан опрацювання лише пише коли була реєстрація і все. Підкажіть будьласка, що робити?
Оля
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи важливо якою поштою відправляти документи для реєстрації на ЗНО?
Андрій
Якщо я студент університету що складав зно 2020 року як мені себе відмічати як студена закладу вищої осівти чи випускника минулих років ?
Люба
Для Андрій: Я також студент університету і складала ЗНО у 2020 році,реєструвалась як випускник минулих років.
Коментувати
Люба
Відправила документи до регіонального ЦОЯО (реєстраційну картку ,копію паспорта,копію свідоцтва про ПЗСО)У контрольно-іформаційному листі не було зазначено ,що потрібно додатково дві фотокартки і я їх не надіслала.У статі сказано ,що потрібно ще дві фотокартки .Чи зареєструють мене без них?ЦОЯО надішле після реєстрації сертифікат рекомендованим листом?
Галина
Для Люба: дзвоніть в центр і домовляйтесь що вишлите. в сертифікаті має бути вклеїне фото
Люба
Так, на сертифікаті має бути фото,але хіба його не можуть взяти з реєстраційної картки на якій також є дві фотокартки?
Коментувати
Наталія
Не можу опреділитися що здавати ,укр.мову з літературою,чи укр мову...???щось є обов’язковим, геть заплутали.Випускник минулого року,малий бал був з укр.мови та літератури,хочу знову ,може кращі буде бал
Злий вчитель
Для Наталія: Прочитавши твоє есе, допоможу тобі "опреділитися". Не здавай нічого. Так буде краще для всіх. :-)
Олена
Якщо це потрібно для вступу в ЗВО, то здавайте мову з літературою. Цей комплект обов’язковий майже для всіх спеціальностей. Не промахнетесь.
Коментувати
Настя
Доброго дня. Я випускник минулих років, роздрукувала реєстраційну картку, що потрібно писати в бланку заява?
Ніна
Для Настя: Ви коли друкували перед цим цією реєстраційною карткою був ще перший аркуш. на ньому приклад заяви. Воно у форматі pdf, не може бути окремо. Цей лист точно був там. перевірте
Коментувати
Фан
Вступ на медичні спеціальності ща ЗНО або іспитами: https://www.facebook.com/193482491223374/posts/860207134550903/
Вікторія
Доброго дня, я студентка ВНЗ 1 курсу, складала ЗНО. Я хочу препоступити в інший ВНЗ, якщо вдасться. Яка в мене категорія випускник минулих років або студент закладу вищої освіти?
Ніна
Для Вікторія: Випускник минулих років
Коментувати
Анастасія
Доброго дня, я вже здавала ЗНО минулого року. В цьому році теж буду здавати, чи потрібно мені нову реєстрацію робити? Як правильно зареєструватись? Дякую за відповідь.
Влад
Для Анастасія: в статті ж написано, як це робити!
Коментувати
Вероніка
Доброго дня. Планую в цьому році змінити університет. Маю сертифікат ЗНО за 2020 без математики. Так як її зробили обов’язковою, то чи потрібно мені її складати? Для спеціальності вона необов’язкова.
Влад
Для Вероніка: математику здають ті, хто випускаються. Ви вже выпустились.
Галина
Для Вероніка: обов’язковою математика є тільки для дпа, а не для вступу
Коментувати
Софія
Доброго дня! Буду вдячна за відповідь. Питання таке я учениця 11 класу, але вчуся екстерно так як вже вчуся закордоном в коледжі. Нажаль приїхати на реєстрацію ЗНО не можу. Чи можна провести реєстрацію без мене або чи можу є зареєструватися онлайн?
Галина
Для Софія: а Ви й не потрібні на реєстрації. Ніхто не їде з села Кіровоградської області в Одесу аби зареєструватись
Коментувати
Назар
Доброго вечора у мене питання якщо я в тому році написав відмову на те щоб здавати ЗНО, то я цього року зможу здати зно якщо я втратив свідоцтво про середню освіту і чи зможу я його відновити
Галина
Для Назар: спершу відновлюєте документи. без них ніхто не зареєструє
Коментувати
Якось так
Ваші сертифікати знаходяться в базі ЄДЕБО. Коли ви зареєструєте електронний кабінет вступника, то в ньому Ви зможете вибрати їх для подачі у ЗВО. І можна вибрати сертифікат за той рік в якому бал вищий.
Влад
Для Якось так: але ж для вступу потрібен сертифікат як документ і інформаційна картка
Якось так
Для Влад: Минулого року (коли вступав син) теж задавався питанням де взяти оригінал сертифікату. В інтернеті знайшов купу фото кольорових сертифікатів з мокрою печаткою за минулі роки. Але зараз по факту потрібно в електронному кабінеті вступника нажати кнопочку "сформувати сертифікат" (чи якось так) і роздрукувати цей папірець на звичайному ч/б принтері. І разом з іншими документами віднести в приймальню комісію. Впевнений, що сенсу в цьому немає, адже всі оцінки ЗНО є в ЄДЕБО і підтягнуті в списки вступників, що є у приймальних комісіях.
Якось так
Вже призабув ;) Кнопочка не в електронному кабінеті вступника, а на інформаційній сторінці учасника ЗНО.
Коментувати
Tfxggcv
Доброго вечора якщо я здавала ЗНО 2019 році. Але сертефікат не зберігся то можна відновити його? Щоб було не за 2021 а за 2019?
Якось так
Для Tfxggcv: ось тут все детально прописано https://testportal.gov.ua/dubsert/
Коментувати