Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які не складають ДПА у фармі ЗНО

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які НЕ складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Увага! Якщо складаєте ДПА у формі ЗНО у 2020 році, ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

Реєстрація на ЗНО осіб, які НЕ складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), триває з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Унесення змін до реєстраційних даних також можливе у період з 03 лютого до 24 березня 2020 року.

Для того, щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

У 2020 році для вступу до закладу вищої освіти можна подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017 (крім результатів з іноземних мов), 2018, 2019 та 2020 років.

     

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох. У 2020 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2020 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2020 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти.
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Дату подання реєстраційних документів визначатимуть за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні (з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території), буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

У регіональному центрі зберігатимуть індивідуальні конверти учасників зовнішнього оцінювання, які були відправлені на адресу, зазначену в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправникові.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
03.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванка
Скажіть ,будь ласка, чи можна при вступі використовувати зно мову за 2019 рік,а математику,біологію за 2020?
Ppp
Для Іванка: можна; комбінувати сертифікати зно можна як забажаєте
Коментувати
Вікторія
Чи можна ще відправити документи для реєстрації? Мені невдалося це зробити до 24 березня. Чи вже чекати наступного року?
Андрей
Фотографии можно было отправить только до 24 березня? То-есть на данный момент уже нельзя просто отправить все документы аттестат?
Людмила
При реєстрації на ЗНО не було внесено лише 2 предмета замість 3. Які є варіанти додати предмет. І чи є можливість складання ЗНО з невнесеного предмету у додаткову сесію?
Алла
Здраствуйте ,мне пришёл ответ про регистрацию,но на почте сказали,что бросили в почтовый ящик,в почтовом ящике его нет,в руки мне не вручили,яко бы в связи с карантином,что мне теперь делать?
Марія
Підкажіть мені будь ласка чи можна здати ще документи назенео бо я не встигла з тім карантином зробити їх
John
Підкажіть будь ласка скільки часу триває доставка доставка укрпоштою по місту?
Яна Чебан
Підкажіть , будь ласка, чи можливе продовження реєстраційного періоду у зв’язку із ситуацією в країні?
Юлія
Допоможіть! Якщо у зв’язку з станом здоров’я не встигла відправити документи можливо якость продовжити термін подачі документів на реєстрацію?
123
Для Юлія: Ви хворіли 2 місяці? Перенесить вступ на наступний рік.
Коментувати
Інна
Що робити якщо сертифікат про середню освіту в університеті і його не можуть надати через карантин, чи можна вкласти копію диплома молодшого спеціаліста?
Ірина
Чи можна в пакет документів для реєстрації вкласти не копію свідоцтва про середню освіту, а копію диплома молодшого спеціаліста?
Коля
Чи потрібно відсилати копію паспорта з пропискою,чи достатньо тільки першої сторінки з фото ?
Олег
Скажите пожалуйста, я в городе нахожусь, а аттестат со школы дома в селе, в связи с коронавирусом нет возможности выехать с города, можно ли что б мне прислали фотографии аттестата, а я их роспечатаю и напишу згидно з оригиналом? Можно так или нужно именно копию? Подскажите пожалуйста, времени вообще мало остаётся
Таня
Скажіть будь ласка чи на всіх копіях документів .( ПАСПОТР .АТЕСТАТ) МАЄ БУТИ написанно Згідно оригінал.? І чи можна подавати повторно заявку .
Таня
Добрий день Чи можна ще відпрвляти заяку на ЗНО .УЖЕ Є ДИПЛОМ ПРО ЗАКІНЧЕННЯ КОЛЕДЖУ. Уже відправили, але на копіях не написали з гідно оригіналу .
Hala
Для Таня: А навіщо диплом про закінчення коледжу при реєстрації на ЗНО? має бути атестат. Якщо Ви вже відправили докементи, то це буде повтор. Вам треба з’ясувати, як замінити документи. реєстрація до 24 березня. Дзвоніть в Центр оцінювання і питайте.
Коментувати
Марія
Чи потрібно відсилати дві додаткові фотографії,крім тих,що приклеяні на реєстраційну карточку?
Ольга
Добрый день. Если я заканчивала школу больше 10 лет назад, 11 классов. + имеется дипломы с двух училищ, нужно ли мне сдавать ЗНО, чтобы поступить в колледж?
Галина
Для Ольга: училищ яких? ПТУ? тоді треба. І вступати будете на основі атестату.
Марія
Які саме документи підправляти для реєстраціі на зно2020 р випускникам минулого року?Чи потрібно ще 2 додаткові фотографіі класти в конверт,крім тих двох ,що приклеіні на реєстраційній картці?
Коментувати
Алена Каширина
Скажіть, будь ласка, я складала ЗНО у вигляді ДПА в 2018 з укр.мови і літ-ри, чи потрібно мені його перескладати, щоб вступити до університету, чи можна користуватися і цим?
Влад
Для Алена Каширина: можна скористатися
Коментувати
Анастасія
Підкажіть будь ласка , я за реєструвалася на ЗНО на одне прізвище паспорта, а по причині, що я одружилася мені треба міняти паспорта, що мені робити ?
Галина
Для Анастасія: Ви що взнали про це зараз? Чому спішили з реєстрацією. Або навіщо змінювали прізвтще, якщо вже за ним заоеєструвались? Чому думати почали тепер а не завчасно? Дзвоніть у регіональний центр і з’ясовуйте. Це дуже надзвичайний випадок, а не практика. Всі планують своє життя нормально.
експерт
Для Анастасія: До 24.03 можна внести зміни до реєстраційних даних. Треба заново сформувати реєстраційну картку, надіслати пакет реєстраційних документів, включаючи сертифікат, який вам надіслали
Коментувати
Мороз людмила
Ми здали документи для отримання дубліката втраченого атестата ще у вересні Його досі немає. Як нам подати документи на ЗНО? Чи ми рік втратимо? Чому так довго виготовляють документ?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!