Osvita.ua ЗНО Дорожня карта учасника Реєстрація на ЗНО випускників минулих років
Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які не складають ДПА у фармі ЗНО

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які НЕ складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Увага! Якщо складаєте ДПА у формі ЗНО у 2019 році, ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

Реєстрація на ЗНО осіб, які НЕ складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), триває з 05 лютого до 25 березня 2019 року. Унесення змін до реєстраційних даних – з 05 лютого до 25 березня 2019 року.

Для того, щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

У 2019 році для вступу до закладу вищої освіти можна подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017 (окрім результатів з іноземних мов), 2018 та 2019 років.

     

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох. У 2019 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2019 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти.
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Дату подання реєстраційних документів визначатимуть за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік» на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні (з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території), буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

У регіональному центрі зберігатимуть індивідуальні конверти учасників зовнішнього оцінювання, які були відправлені на адресу, зазначену в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправникові.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
05.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Я маю 2-ва сертифікати ЗНО (2018-2019), але в особистому електронному кабінеті реєструється тілько один сертифікат, що робити? Допоможіть , будь ласочка!!
Влад
Для Вікторія: там повинна бути кнопка’’додати сертифікат’’
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Закінчила школу в 2014 році. Провчилась в університеті й отримала ступінь бакалавра. В 2020 році збираюсь здавати заново ЗНО для вступу на 1 курс іншої спеціальності. В якій категорії потрібно подавати заявку? І чи буду я здавати ЗНО на рівні випусників 11 класу? Чи мої завдання і строки здачі будуть відрізнятись? І як відрізнити при реєстрації ЗНО у формі ДПА і потрібне звичайне ЗНО?
Галина
Для Ірина: дивні питання для людини, яка отримала ступінь бакалавра. ДПА (державна підсумкова атестація) Ви хдавати не можете оскільки Ви не є школяркою. ЗНО всі хдають в одні терміни і за одними завданнями (хоч 17-річні, хоч бабусі). Навіщо Ви хочете вступати на І курс. Ви можете отримати другу спеціальність в інститутах післядипломної освіти, які працюють при великих вишах, там вступ за вступними іспитами без ЗНО.
Коментувати
Ірина
Чи можливо принести особисто документи якщо склалась така ситуація що документи на пошту віднесла 18 березня , а через два тижні після закінчення реєстрації мені приходить смс зі словами "Ваш лист буде відправлено" що робити підкажіть!?!?
Галина
Для Ірина: Якщо не секрет, якою поштою Ви намагались скористатись? Просто хочу знати аби не мати справу з підприємством, яке доставляє пошту черепахами.
Ірина
Укр поштою, довірилась людям...( Підкажіть що робити?((
Галина
Для Ірина: Навряд чи Ви вже щось зробите. Дзвоніть в центр оцінювання.
Коментувати
Дар'я
Чи можу я особисто принести документи 25-ого березня? Я не встигла їх надіслати сьогодні, а пошта вже не працює, як і сам регіональний центр! На сайті в них написано що в них субота/неділя - вихідний.
serj
Для Дар’я: Завтра, 24 на пошту і надіслати. Прослідкуй, щоб поставили дату відправлення 24 березня.
Гороскоп
25 включно. Тільки треба листом на вимогу.
Nastya
Вибачте, що значить: "Листом на вимогу"?
Коментувати
Саша
Чи можу я відправити документи для ЗНО у Київський регіональний центр оцінювання 18-19 березня, якщо я випускник минулих років.Чи вже пізно?
Вероніка
Для Саша: звісно можеш.. Написано ж до 25 березня
Коментувати
Оксана
Підскажіть будь ласка , якщо у заяві вказано повністю ім‘я та по батькові ,а потрібно було вказати ініціали , чи є це помилкою ?
Артем
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста какой пастой писать заяву на ЗНО? Печатными буквами или прописными?
Halja
Для Артем: Я писала прописными
Коментувати
Максим
Можно ли отправить документы на ЗНО в электронном варианте? Или отправка поштой обязательная?
Вероніка
Для Максим: думаю поштою обов’язково..
Коментувати
Евгенія
Я маю 2-ва сертифікати ЗНО (2017-2018). але в особистому електронному кабінеті реєструється тілько один сертифікат.що робити.
Ярошенко Наталія
Для Евгенія: я тоже планую здобути 2-гий сертифікат зно в цьому році як ти поступила в цьому питанні чи нада в другому зно повторно здавати укр мову ?.
Вікторія
Для Евгенія: , скажіть , будь ласка, як Ви подавали заяву з 2-ма сертифікатами? У мене просто цей рік така ж ситуація склалася, і не знаю, що робити Допоможіть будь ласочка!!
Коментувати
Наталія
А як бути, я закінчила коледж 2007р.атестату за 11 клас мені невидали,зараз збираю документи на ЗНО.
юля
Як довго чекати відповіді на лист,де буде сертифікат?
Христина
Для юля: То скільки чекали?
Коментувати
Тетяна
Чи потрібно випускнику минулих років завіряти копії документів нотаріально чи досить тільки власного підпису?
Леся
Для Тетяна: досить лиш власного відпису
Коментувати
Іванна Горбач
1 березня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться загальноакадемічний День відкритих дверей. Реєстрація: https://goo.gl/forms/OT8O0tKnTGmbTGuz2
Доцен
Немедленно надо отменить Зно для заочников. Хватит народ выталкивать в Польшу! Хоч есть и позитив- там прививку от бендеры сделают....
Яна Костенко
если по результатам прошлогоднего ЗНО прошла на бюджет, имею ли право в этом году на бюджетное место в другом ВУЗе?
Сеня
Для Яна Костенко: имеешь - на крещатике с гармошкой!!!
Виталий
Для Сеня: ну ты и олень
Коментувати
Виктор
Чувствую , что планово , своими руками добьём университеты.зачем запрещать производственникам поступать без отрыва от производства?? Это и есть дуальная учеба!! Поддерживаю отмену зно для контрактников!!
Лебідь
Для Виктор: так Шаров- Кавтунец это и делают. Сознательно ....
Коментувати
Політехнік
Увага!! В Україні демографічна КРИЗА !!! Негайно слід внести корективи!! На навчання за контрактом відмінити вступ через ЗНО!!!! Інакше пів України буде в Словакіі, Польщі, Чехії .... . Нам - кінець!!! Р. S. А може вже і пізно?? Хто відповість ???
Херсонтех
Для Політехнік: никогда не писал, а сегодня не удержусь от коментария! мудрость министра, политика в адекватной оценке ситуации! Если так не сделать- то техспециальностям не устоять. Хотя они и так еле дышат...
Коментувати
Катерина
Добрий вечір, якщо в 2016 році я вже здала ЗНО з української мови, то в цьому я можу здати тільки англійську і історію?
Andrii Nochkin
Для Катерина: так
Коментувати
Люда
Доббрий вечір.Чи можу я ще зареєструватись на ЗНО...працюю в дитсадку нянею,хочу бути вихователем,але не м аю педаг.освіти...а цього року хотіла б поступити в Педколедж м.Львова
Оксана
Як так ?Я сформувала реєстраційну картку ,а не змогла відправити в п’ятницю ,так як пошта не працює п’ятницю а в суботу ??Це значить що мені не вдасться здати зно?????

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!