Osvita.ua ЗНО Все про ЗНО Реєстрація на ЗНО випускників минулих років
Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які не складають ДПА у фармі ЗНО

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які НЕ складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Увага! Якщо складаєте ДПА у формі ЗНО у 2019 році, ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

Реєстрація на ЗНО осіб, які НЕ складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), триває з 05 лютого до 25 березня 2019 року. Унесення змін до реєстраційних даних – з 05 лютого до 25 березня 2019 року.

Для того, щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

У 2019 році для вступу до закладу вищої освіти можна подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017 (окрім результатів з іноземних мов), 2018 та 2019 років.

     

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох. У 2019 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2019 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти.
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Дату подання реєстраційних документів визначатимуть за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік» на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні (з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території), буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

У регіональному центрі зберігатимуть індивідуальні конверти учасників зовнішнього оцінювання, які були відправлені на адресу, зазначену в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправникові.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
05.02.2019

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Можно ли отправить документы на ЗНО в электронном варианте? Или отправка поштой обязательная?
Евгенія
Я маю 2-ва сертифікати ЗНО (2017-2018). але в особистому електронному кабінеті реєструється тілько один сертифікат.що робити.
Наталія
А як бути, я закінчила коледж 2007р.атестату за 11 клас мені невидали,зараз збираю документи на ЗНО.
юля
Як довго чекати відповіді на лист,де буде сертифікат?
Тетяна
Чи потрібно випускнику минулих років завіряти копії документів нотаріально чи досить тільки власного підпису?
Леся
Для Тетяна: досить лиш власного відпису
Коментувати
Іванна Горбач
1 березня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться загальноакадемічний День відкритих дверей. Реєстрація: https://goo.gl/forms/OT8O0tKnTGmbTGuz2
Доцен
Немедленно надо отменить Зно для заочников. Хватит народ выталкивать в Польшу! Хоч есть и позитив- там прививку от бендеры сделают....
Яна Костенко
если по результатам прошлогоднего ЗНО прошла на бюджет, имею ли право в этом году на бюджетное место в другом ВУЗе?
Сеня
Для Яна Костенко: имеешь - на крещатике с гармошкой!!!
Виталий
Для Сеня: ну ты и олень
Коментувати
Виктор
Чувствую , что планово , своими руками добьём университеты.зачем запрещать производственникам поступать без отрыва от производства?? Это и есть дуальная учеба!! Поддерживаю отмену зно для контрактников!!
Лебідь
Для Виктор: так Шаров- Кавтунец это и делают. Сознательно ....
Коментувати
Політехнік
Увага!! В Україні демографічна КРИЗА !!! Негайно слід внести корективи!! На навчання за контрактом відмінити вступ через ЗНО!!!! Інакше пів України буде в Словакіі, Польщі, Чехії .... . Нам - кінець!!! Р. S. А може вже і пізно?? Хто відповість ???
Херсонтех
Для Політехнік: никогда не писал, а сегодня не удержусь от коментария! мудрость министра, политика в адекватной оценке ситуации! Если так не сделать- то техспециальностям не устоять. Хотя они и так еле дышат...
Коментувати
Катерина
Добрий вечір, якщо в 2016 році я вже здала ЗНО з української мови, то в цьому я можу здати тільки англійську і історію?
Andrii Nochkin
Для Катерина: так
Коментувати
Люда
Доббрий вечір.Чи можу я ще зареєструватись на ЗНО...працюю в дитсадку нянею,хочу бути вихователем,але не м аю педаг.освіти...а цього року хотіла б поступити в Педколедж м.Львова
Оксана
Як так ?Я сформувала реєстраційну картку ,а не змогла відправити в п’ятницю ,так як пошта не працює п’ятницю а в суботу ??Це значить що мені не вдасться здати зно?????
Анастасия
Если я в 2016 году сдавала ЗНО по украинскому то нужно ли мне его отмечать на регистрации 2017, если я не хочу его пересдавать.
Надія
чи можливо при вступі використовувати сертифікат і 2016 року, і 2017,якщо в минулорічному немає певного предмета?
Vladislava Tret'yakova
Якщо я в минулому році склала два предмети (включаючи укр .мов і літ )то в цьому році я можу скласти зно з.будь -яких предметів, а іспит з укр.мов і літ не складати?
Маргарита
как мне зарегестрироваться на зно, если я нахожусь сейчас не в Украине(с собой аттестата нет)
Олексій
Чи є дійсним сертифікат 2016 року при вступі в 2017?
Просвітитель народних мас
Для Олексій: Так є,дану особливість було прийнято минулого року перед зно.
Коментувати
Лилия
1. У меня российский аттестат, мне нужен для регистрации перевод аттестата у нотариуса заверенный, и копия этого перевода заверенная нотариусом , где мне еще затем нужно расписаться и поставить дату ? 2. На всех копиях документы нужно писать именно мне "Согласно с оригиналом" и ставить дату и подпись ? 3. Кроме тех 2 фото, которые клеятся на регистрационную карточку, нужны ли еще фото ?
Віка
Потрібно здавати зно по місцю прописки чи можна вказати інше місто
Александр
Для Віка: Писать то место, где Вы будете находиться во время ЗНО. То есть, если Вы живете в Ужгороде, но в мае поедите в Киев - указывать Киев.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!